Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

    В неделя ще се пълнят ли още чували?
    Сега виждам темата, и съжалявам, че на 19ти не съм дошъл...
    С моя паркетник не мога да помогна с почти нищо, но поне мога да пълня чували.

    Коментар


    • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

      Вече официално ни предупредиха и от ООН .. http://www.unisdr.org/archive/25228 .. Сега ако не се замислят нашите хора на високото нензнам !
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

        Ето го и на български:
        ООН: Има риск от разрушителни бедствия в България

        www.offnews.bg

        Коментар


        • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

          К'во да се замислят. Нищо няма да направят. Ще се вика неволята.
          Аз също не знаех за неделната бригада, но ако тази неделя се прави някаква организация съм готов да помогна. Джипа още не е в превърнат в оф роуд звяр, но както каза колегата DarkWolf - чували мога да пълня.
          Последно редактирано от i.ivanov01; 21-02-12, 17:58.

          Коментар


          • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

            Гена шишето как е ?
            Давай да местим моторите !
            Лудак

            Коментар


            • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
              Гена шишето как е ?
              Давай да местим моторите !
              Нивото за момента е нормално! Ама то не е имало нито дъжд нито високи температури.
              Моторите ще ги позадържа още малко.
              През седмицата ще ви съобщя дали ще се пълнят още чували. Има голяма вероятност, а броят им може би ще e доста голям.
              За момента нищо не знам, като разбера ще пиша!
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                Нивото за момента е нормално! Ама то не е имало нито дъжд нито високи температури.
                Моторите ще ги позадържа още малко.
                През седмицата ще ви съобщя дали ще се пълнят още чували. Има голяма вероятност, а броят им може би ще e доста голям.
                За момента нищо не знам, като разбера ще пиша!
                Чуй се с близнаците и намерете начин да ги превозим и наредим там къде е ниска дигата .Пазенето ще го мислим !
                Лудак

                Коментар


                • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                  Тук в балкана около Троян,се топи бавно,бавно и така е по-добре,даже по центъра минаха с камионче и натовариха купчините сняг За сега,горе долу е овладяна ситуацията
                  Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                  Коментар


                  • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                    Утре след 8.00ч. в сутрешния блок на БТВ ще има пряко включване от кв. Изгрев.
                    Ще се обсъждат взетите мерките за предотвратяване на евентуално наводнение.
                    Поканени са и членове на форума, във връзка с тяхната готовност за съдействие при необходимост.
                    Това го разбрах преди малко.
                    Казал съм на Владо Йончев, както и на Ник Николов, защото на тях им имам номерата, но ако има още някой, който желае да присъства нека заповяда в 7.30ч. пред нас.
                    Последно редактирано от Evgeni Enduro; 22-02-12, 21:02. Причина: пропусната запетайка
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                      Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                      Утре след 8.00ч. в сутрешния блок на БТВ ще има пряко включване от кв. Изгрев.
                      Ще се обсъждат взетите мерките за предотвратяване на евентуално наводнение.
                      Поканени са и членове на форума, във връзка с тяхната готовност за съдействие при необходимост.
                      Това го разбрах преди малко.
                      Казал съм на Владо Йончев, както и на Ник Николов, защото на тях им имам номерата, но ако има още някой който желае да присъства нека заповяда в 7.30ч. пред нас.
                      Мноу рано ........................... ама мнооогоооооооооо.................
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                        Ето го репортажа по БТВ от тази сутрин:

                        http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/..._Bulgaria.html

                        Коментар


                        • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                          В Неделя ще ни бъдат осигурени още 600 чувала.
                          Предлагам да направим ново събиране за пълнене на чували, за да стане резервът ни 1000.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                            Аз участвам.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                              Чувалите, които са подсигурени за укрепване на дигите на р. Искър и р. Гнилянска вече наброяват между 8 000 и 10 000, както и още близо 400 тона пясък.
                              Тази събота и неделя в кв. Гниляне ще се организира пълненето и реденето на чувалите по дигите. В друг участък ще има и специализирана техника, която ще надгражда ниските участъци.
                              Така, че някой ако е забравил как се държи лопата и има желание да си припомни, нека заповяда
                              Последно редактирано от Evgeni Enduro; 23-02-12, 18:10. Причина: повторение
                              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                              А+
                              LZ1DRZ

                              Коментар


                              • От: Предстоящото снеготопене, неподдържаните речни корита и диги и рисковете от това

                                Аз също съм на линия, стига да ме забере някой...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X