Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Моят нож

    не,тва си е наш косер/имам доста такива стари инструменти/.
    опитах да кача още 3-4 снимки с ножки но ми дава това

    http://forum.offroad-bulgaria.com/ne...anageattach&p=

    Коментар


    • До: Моят нож

      Прилича ми на така наречения "косер"(Старо българско сечиво)

      Коментар


      • До: Моят нож

        Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
        Прилича ми на така наречения "косер"(Старо българско сечиво)
        В Западна Африка коват подобни ножове, по скоро мечове, с криви остриета, и дори ги трупат по няколко едно над друго на дълга дръжка. Целта е да раздират и обезобразяват с едно докосване. Това доста прилича на подобно нещо, но може и наистина да си е просто нашенски инструмент.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Моят нож

          Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
          Прилича ми на така наречения "косер"(Старо българско сечиво)

          така е!

          http://img413.imageshack.us/content_...pg&via=mupload

          Коментар


          • До: Моят нож

            ...и още някоя и друга ножка.

            http://img148.imageshack.us/img148/452/1011787.jpg


            http://img10.imageshack.us/img10/2766/1011789.jpg

            http://img189.imageshack.us/img189/9899/1011798h.jpg

            Коментар


            • До: Моят нож

              Браво.На първата снимка ножките ме кефят.Прекрасни работни стари ножки (нищо че са от ръждаема стомана)А от последната имаш от всичко.Българска сабя,Щикове за турски маузер,Каркано,Лебел,за Шаспо (или египетски ремингтън)даже и подофицерски за М 95.Още веднъж браво.

              Коментар


              • До: Моят нож

                Благодаря!!!
                Дано не се заформи спор, ама неръждястващите ножки ги приемам само в кухнята /имам към 50-60 броики немски,английски шведски...,е и няколко български от време оно/,те обаче не са тема за тук.


                пп погледни още веднъж подофицерския - "М95"
                Последно редактирано от misho60; 14-05-10, 21:57.

                Коментар


                • До: Моят нож

                  Ха така, двама баш колекционери на оръжие се намериха в Офф роуд форума. Браво, пълни ми се сърцето от видяното.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Моят нож

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Ха така, двама баш колекционери на оръжие се намериха в Офф роуд форума. Браво, пълни ми се сърцето от видяното.
                    Засичам и в други форуми милитарни "елемент" с подобен ник (Надали е съвпадение)

                    Коментар


                    • До: Моят нож

                      Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                      Засичам и в други форуми милитарни "елемент" с подобен ник (Надали е съвпадение)
                      Бира му е майката. Сядате, пиете, чешете крастата, хвалите се с имането и се кефите. Това е.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Моят нож

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Бира му е майката. Сядате, пиете, чешете крастата, хвалите се с имането и се кефите. Това е.
                        Засичам и в други форуми милитарни "елемент" с подобен ник (Надали е съвпадение)



                        Като си помисля колко бира ще ни трябва да изясним съвпаденията

                        Коментар


                        • До: Моят нож

                          Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                          Благодаря!!!
                          Дано не се заформи спор, ама неръждястващите ножки ги приемам само в кухнята /имам към 50-60 броики немски,английски шведски...,е и няколко български от време оно/,те обаче не са тема за тук.


                          пп погледни още веднъж подофицерския - "М95"
                          Да щиковете не са ми силната страна.М88

                          Коментар


                          • До: Моят нож

                            Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                            Засичам и в други форуми милитарни "елемент" с подобен ник (Надали е съвпадение)



                            Като си помисля колко бира ще ни трябва да изясним съвпаденията
                            Сигурно.(Това е една от причините да откажа пиенето)

                            Коментар


                            • До: Моят нож

                              Не е съвсем по темата...Но са по добра украса за стена от съвременната живопис
                              Прикачени файлове
                              Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                              ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                              Коментар


                              • До: Моят нож

                                Първоначално публикуван от razkazwacha Преглед на мнение
                                Не е съвсем по темата...Но са по добра украса за стена от съвременната живопис
                                Да добре изглеждат.Шашката и сабята на братя Радулови ли е произведение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X