Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсална пластина за носене в портфейл

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Универсална пластина за носене в портфейл

    Първоначално публикуван от sdg Преглед на мнение
    Иначе, едно неуспешно развиване на винт, две успешни рязания на връзки на обувки, и няколко успешни отваряния на бирени бутилки С две думи, по-скоро само съм я мъкнал...
    Е то това си е повече от полезен инструмент значи. Ако си в джунглата и рязко установиш че връзките на обувките са ти дълги и вместо кенчета с Каменица в потока между крокодилите плуват бутилки, а?
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #62
      От: Универсална пластина за носене в портфейл

      Именно

      Коментар


      • #63
        От: Универсална пластина за носене в портфейл

        Може и да ти свърши някаква работа . Примерно в колата да си заголиш кабел .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #64
          От: Универсална пластина за носене в портфейл

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          ....да си заголиш кабел .
          Зъби нямаш ли?
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #65
            От: Универсална пластина за носене в портфейл

            Ще ти дам един руски кабел ако зъб ти остане в устата ще черпиш то и какъвто и да е сега на студа удървен само с нож или клещи а най добре със запалка .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Универсална пластина за носене в портфейл

              Весела Коледа!

              Не знам за вас заместител на какво точно би се явила една такава пластина, но ако летиш само с ръчен багаж (защо само с ръчен е друга тема на разговор), не можеш да носиш инструменти. Затова я нося и аз, защото друго не може. Не че е супер, даже напротив... Иначе в колата имам какво ли не...

              Коментар


              • #67
                От: Универсална пластина за носене в портфейл

                Абе..., общо взето не му намирам предназначението на туй нещо. Даже, или особено в колата, та аз в едната карам инструмент за един основен ремонт, плюс трион, лозарска ножица и какво ли още не. Та едва ли ще опра до нещото. Виж това дето е писал колегата за самолетите, като че ли - може и да.
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • #68
                  От: Универсална пластина за носене в портфейл

                  Да, ама това - за самолетите пробвано ли е? Щото и за обикновена нокторезачка /даже и без ножче на нея/ правят проблем и не може да е в ръчния багаж на борда. Та затова питам - пробвано ли е и на кое летище?
                  Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                  First impression is not always true. Get inspired.
                  Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                  Reading is sooo boring, unlike writing!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Универсална пластина за носене в портфейл

                    Пробвано е. Много пъти. Различни летища в EU. И никаква гаранция не дава. Всяка проверка е сама за себе си.

                    Ако някой се запъне, подарявам им я, и толкова. Бирата мога и с друго да я отварям

                    На който му трябва сериозен и/или непрежалим инструмент, check-in. Е, вярно, понякога попипват. Няма пълно щастие...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Универсална пластина за носене в портфейл

                      Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                      Да, ама това - за самолетите пробвано ли е? Щото и за обикновена нокторезачка /даже и без ножче на нея/ правят проблем и не може да е в ръчния багаж на борда. Та затова питам - пробвано ли е и на кое летище?
                      Пробвано е многократно и минава на летища София, Пловдив и Берлин. Второто не е много показателно, защото при по-голямо желание от моя страна можех да мина и с танк. А на Берлин гледат много. Няколко пъти в залата за излитане сме били заедно с турска авиокомпания и покрай съседите ни разкостват и нас. Последния път безцеремонно прибраха играчката на детето, която наподобяваше!!! пистолет.
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Универсална пластина за носене в портфейл

                        Leatherman bracelet

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Black-Tread-QM1.jpg
Прегледи:1
Размер:23.4 КБ
ID:5640467

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nbcjfbsqrdxi6izy1k7s.jpg
Прегледи:1
Размер:18.7 КБ
ID:5640468

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:qccbkfwscjzksytisyja.jpg
Прегледи:1
Размер:13.6 КБ
ID:5640469

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Stainless-Steel-Tread1.jpg
Прегледи:1
Размер:36.7 КБ
ID:5640470

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WristReport_Jan15_leatherman2.jpg
Прегледи:1
Размер:115.1 КБ
ID:5640471


                        и специална гага за бъркане в носа

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:5.3 КБ
ID:5640472

                        Казват, че по летищата нямало да има ядове, което силно не го вярвам.
                        Изработена от неръждаема стомана (каквото и да означава) "гола" или оксидирана.
                        Гривната ще се предлага на безценица - 140-200$ а часовникът само срещу 500-600$ в зависимост от покритието.
                        p.s. Баси покритието!
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Универсална пластина за носене в портфейл

                          И аз я гледах тая "гривна", ама първо много ме съмнява да свърши някъде някаква работа пък и на тая цена не ми се пробва. Иначе на ключовете на колата ( каквато и да карам в момента най-активно) ми виси един малък комплект от 4 отвертки около 3 см в сгънато положение и са ме карали да ги връщам. Карали са ме и да вадя "кредитната карта" и да я оставям. Та това с минаването на летища с тая верига за резачка съвсем се съмнявам. Некакси не бих и заспал с такова нещо на ръката въпреки, че Екозилата не слиза оттам . Да беше дватриисе долара да пробваме. Ма на таа безценица дет викаш, да си я носат у холиууд.
                          висете отпуснато

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X