Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кайдекс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кайдекс

    Здравейте,търся си кайдекс за направата на кобур,намерих на 1 място,но цената ми се вижда малко така....Лист 1.5 mm 15x30 cm за цената от 17 лева ми се вижда малък,при положение че на мен ще ми трябват поне 2 парчета.Та въпроса ми е знае ли някой къде продават по евтино от БЪлгария или може ли да ми поръча ?

    Поздрави,Гого!!!

  • #2
    От: Кайдекс

    В stayalive на същата цена има с размери 210 х 297 мм (Формат А4).
    o888 37 63 69

    Коментар


    • #3
      От: Кайдекс

      Никой ли няма наблюдения?

      Коментар


      • #4
        От: Кайдекс

        Имам...
        И едно парче А4 стига за кобур, при правилно кроене остава и за гайки за колана.

        Ей го моя опит:
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...=116603&page=8

        Мнения 154 и 574

        За какъф пистолет го гласиш?
        42

        Коментар


        • #5
          От: Кайдекс

          Пистолета е берета М9,Страхотен кобур си направил поздрави.А може ли да ми подскажеш за пресата какъв точно дунапрен използва и от къде.

          Коментар


          • #6
            От: Кайдекс

            Материала е купуван от английския ибей. Пресата нямаше - използвах 2 4см. плоскости от кухненски плот с дунапрен между тях и аз отгоре за тежест. Дунапрена беше транспортен от някакво IT оборудване. Имай предвид, че колкото по-дебел е дуанапрена откъм страната на кайдекса толкова по релефен ще стане отпечатъка. Щом си решил да правиш такова нещо, предполагам си прочел, че е хубаво дунапрена да е затоплен със сешоар пред да притиснеш кайдекса - целта е "отливката" да не губи топлината си бързо. Не знам с какво ще нагряваш - ако е обикновенна фурна карай на стъпки - първо я пускаш на най-ниската възможна температура, след 10-ина минути или когато температурата на кайдекса стигне до зададената на фурната вдигаш с 30-40 градуса след това още толкова и така до 150 и малко преди това вадиш мат'ряла. Личи си когато е готов за пресоване. Моя го следях с контактен термометър. Ако нагряваш много бързо може да се сгърчи.
            Внимавай много при напасването на двете парчета след това - ако имаш по-големи разминавания ще го разбереш по издрания кобур и наранената оксидация.
            След сглобката можеш да си регулираш ретенцията с пистолет за топъл въздух. Остави си и един болт покрай спусковата скоба, които да ползваш за реглаж.
            Това е в общи линии...
            линк в ибея ти пращам на Л.С.
            42

            Коментар


            • #7
              От: Кайдекс

              Някой знае ли с какво лепило може да се залепят два детайла кайдекс?

              Коментар


              • #8
                Кания от кайдекс?

                Здравейте , има ли в България майстор който може да направи кания от кайдекс по поръчка?И ако ДА , дайте малко повече информация!
                Благодаря предварително.

                Коментар


                • #9
                  От: Кания от кайдекс?

                  Защо не си я направиш сам? На какво ще е тази кания! Има клипове в тубата как се прави!
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кания от кайдекс?

                    Първоначално публикуван от Tchibo Преглед на мнение
                    Здравейте , има ли в България майстор който може да направи кания от кайдекс по поръчка?И ако ДА , дайте малко повече информация!
                    Благодаря предварително.
                    Ако държиш друг да ти го прави, търси LHS holsters. Има достатъчно инфо в нетя. Павел знае какво прави!
                    42

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кания от кайдекс?

                      Благодаря , писах му вече мейл , чакам отговор.Дано да се навие че гледам само кобури за пистолети прави.
                      Поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кания от кайдекс?

                        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                        Защо не си я направиш сам? На какво ще е тази кания! Има клипове в тубата как се прави!
                        Канията е за ZT 0100 military и тъй като искам само една , не ми се инвестира в материал , оборудване и време.Иначе клиповете ги прегледах и ако човек наистина реши , има от къде да се учи.
                        Поздрави

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кайдекс

                          Знаете ли от къде в София или нета може да се купят тези кухи втулки, с които се прикрепят двата слоя кайдекс и глухите болтчета при направата на кания? Ето тези имам предвид:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:39LSFD_6.jpg
Прегледи:1
Размер:45.7 КБ
ID:5671144

                          само да кажа, че аз намерих подобни втулки от 2 части, едната като шайба, но не стават като тези, а се разплескта от едната страна...
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кайдекс

                            Tова занитване много трудно става в домашни условия.
                            Машинно е и се прави с въртящ се дорник с вътрешно закръгление.
                            При продаваните нитове, като го стиснеш (или удариш) се цепи тръбичката като звездичка, а после закача и е гадно.
                            Дали няма да стане с модифицирани попнитове?
                            Виж дали няма да намериш нещо подходящо в болтажийския магазин на ъгъла на Раковска и Сливница.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кайдекс

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Знаете ли от къде..........
                              Прочети си ЛС.
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X