Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    В тоя ред на мисли продавам менли чекийка. Много обичам като поръчам от щатите в понеделник в събота да си взема нещата в пощата след два благодарствени мейла от продавача. Тоя път мисля да е кершоу с30в
    Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

    UaZ 469B

    Коментар


    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      Ножовете като качество и цена са отлични, като сувенир страхотни, просто производителите им са л....а. Пак казвам, ако не бяха усилията на Жоро, тия досега можеше и да не са направили нищо. Ако утре може някой да ги поторомози пак лично, ще е добре, явно подобна преса дава, макар и минимални, резултати.

      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

        Жестокостта ми се сломи. Значи все пак симптомите водят към болестта, която описахме преди няколко страницци, но бяхме разпнати. Сега оценявам още по-високо труда и неудобствата, които Жоро е изпитал по тази поръчка. Надявам се, че никой от нас няма да каже нищо лошо срещу него, защото той се оказа най-читавата брънка между нас и Манли. Просто пичовете си направиха много лоша реклама.
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          И така, както и обещах, днес и аз се завлякох до Менли. Верно са накрая на света и хвала на Жоро, че толкова често бие тоя път от другия край на града. Нещата са разочароващи, хората са пълни непукисти. По съвета на Жоро отидох към 11 часа сутринта и какво заварвам, единия собственик и двама работници усилено се трудят, ма не по нашите ножове, а по други, от друг модел. Другия собственик го нямаше, беше в другия им цех, дето правели аксесоари за баня, но като си казах кой съм и за какво идвам, веднага дотърча. И се започнаха едни обяснения за лошия съдружник и липсващата машина. Питам ги, добре, сега гайките са тук, защо никой не работи по нашата поръчка? Ами то тоя модел го правели лично само двамата шефове, другите работници изпълнявали други поръчки. Питам ги, не ги ли интересува, че си съсипват името на бизнеса пред Форум с 200 000 членове. Ми не, какво да направели те, това било положението. Добре де, айде малко напънете с извънреден труд, ми те се опитвали. Ами да оставят другите неща за ден –два настрана, да напънат нашата поръчка – нямало как да стане по-добре от това, дето правели в момента като усилия. Ей, тия дето ме познават могат да си представят как и с какви усилия се удържах да не ги подкарам тия с дебелия край. Търпимостта и толерантността на Жоро са безкрайни. На мене ми обещаха, че днес до края на деня ще са готови 30 ножа, утре до края на деня още толкова. Жоро е песимист, че ако направят и по 20 на ден, ще е цяло чудо. Просто на тия хора не им дреме, заготовките за нашите ножове с гайките, дръжки и остриетата си седят подредени и само трябва да се сглобят, но явно има други по-важни неща в момента. Пак казвам, в цехчето в момента на моето посещение никой не пипваше нищо за нашата поръчка, работеха се други модели. Че и единия от работещите шефове, дето толкова труд и извънредни усилия полагал, просто го нямаше.
          Едно е ясно, ако до Нова година успеят да направят всичко, ще е цяло чудо. Те се кълнат, че на 23 декември най-късно ще са готови и лично ще разкарват из страната готовите ножове с техен транспорт. За мене това са врели-некипели, личното ми мнение е, че виждам двама от най-неприятния тип "бизнесмени", които освен че са некоректни, не полагат и грам усилия да оправят нещата и не им дреме нито от лошия имидж, нито от факта, че още имат да взимат пари. И че лъжата и неизпълнимите обещания много лесно им излизат от устата. Най-лошата оценка, писана в тази тема за тях, е съвсем слаб израз на реалното положение.
          Моля за едно - да сме търпеливи и благодарни към Жоро и който може, да ходи на място да тормози тия псевдо бизнесмени.
          Ами чудна реклама си направиха....БРАВО!
          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

          Коментар


          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            След написаното от Злати едно е сигурно-ножките наистина ще останат лимитирана серия! Не мисля ,че повече някой от форума ще направи поръчка от Менли... Да е жив и здрав Жоро -респект за усилията които положи!

            Коментар


            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Хм аз досега запазвах мълчание..какво ли не се случва в тези времена ...но след написаното от колега Златев се чудя, че има бизнесмени в тези времена, които могат да неглижират такава поръчка...И да респект към колегата Жоро за усилията му!!!
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                Жестокостта ми се сломи. Значи все пак симптомите водят към болестта, която описахме преди няколко страницци, но бяхме разпнати.
                Ами всъщност и аз и ти бъркахме доста сериозно, изхождайки от презумпцията, че сумата е платена 100% авансово т.е. касае се за обикновена (макар и дразнеща) некоректност. Предвид че менли все още имат да си взимат 50+% от парите, и не си мърдат гъза по въпроса.... Нямам цензурен коментар, единствено псувни ми идват на езика.

                П.С. Жоро е дискретен и с огромно търпение човек, и в темата не е споделил и 30% от абсурдите, с които се е сблъскал по време на съмнителното удоволствие да си общува с менли. В пълния си вид историята е клиничен случай, плачещ за челна лоботомия и на двамата собственици на гореспоменатата фирма .
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  И така, както и обещах, днес и аз се завлякох до Менли. Верно са накрая на света и хвала на Жоро, че толкова често бие тоя път от другия край на града. Нещата са разочароващи, хората са пълни непукисти. По съвета на Жоро отидох към 11 часа сутринта и какво заварвам, единия собственик и двама работници усилено се трудят, ма не по нашите ножове, а по други, от друг модел. Другия собственик го нямаше, беше в другия им цех, дето правели аксесоари за баня, но като си казах кой съм и за какво идвам, веднага дотърча. И се започнаха едни обяснения за лошия съдружник и липсващата машина. Питам ги, добре, сега гайките са тук, защо никой не работи по нашата поръчка? Ами то тоя модел го правели лично само двамата шефове, другите работници изпълнявали други поръчки. Питам ги, не ги ли интересува, че си съсипват името на бизнеса пред Форум с 200 000 членове. Ми не, какво да направели те, това било положението. Добре де, айде малко напънете с извънреден труд, ми те се опитвали. Ами да оставят другите неща за ден –два настрана, да напънат нашата поръчка – нямало как да стане по-добре от това, дето правели в момента като усилия. Ей, тия дето ме познават могат да си представят как и с какви усилия се удържах да не ги подкарам тия с дебелия край. Търпимостта и толерантността на Жоро са безкрайни. На мене ми обещаха, че днес до края на деня ще са готови 30 ножа, утре до края на деня още толкова. Жоро е песимист, че ако направят и по 20 на ден, ще е цяло чудо. Просто на тия хора не им дреме, заготовките за нашите ножове с гайките, дръжки и остриетата си седят подредени и само трябва да се сглобят, но явно има други по-важни неща в момента. Пак казвам, в цехчето в момента на моето посещение никой не пипваше нищо за нашата поръчка, работеха се други модели. Че и единия от работещите шефове, дето толкова труд и извънредни усилия полагал, просто го нямаше.
                  Едно е ясно, ако до Нова година успеят да направят всичко, ще е цяло чудо. Те се кълнат, че на 23 декември най-късно ще са готови и лично ще разкарват из страната готовите ножове с техен транспорт. За мене това са врели-некипели, личното ми мнение е, че виждам двама от най-неприятния тип "бизнесмени", които освен че са некоректни, не полагат и грам усилия да оправят нещата и не им дреме нито от лошия имидж, нито от факта, че още имат да взимат пари. И че лъжата и неизпълнимите обещания много лесно им излизат от устата. Най-лошата оценка, писана в тази тема за тях, е съвсем слаб израз на реалното положение.
                  Моля за едно - да сме търпеливи и благодарни към Жоро и който може, да ходи на място да тормози тия псевдо бизнесмени.

                  Добре де, а посещение от няколко изнервени, над 140 килограма и над 190 сантиметра клиенти, и не само, няма ли да даде резултат?
                  Аз съм на линия, ако искате да се организираме и да идем на разговор, с няколко джипа и лоши физиономии. Просто разговор, без да ги докосваме с пръст, разбира се!

                  Коментар


                  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    А да, може и една жалба до Комисията за защита на потребителите. Вярвайте ми, че върши работа поне по отношение на тормоз!

                    Коментар


                    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                      Добре де, а посещение от няколко изнервени, над 140 килограма и над 190 сантиметра клиенти, и не само, няма ли да даде резултат?
                      Аз съм на линия, ако искате да се организираме и да идем на разговор, с няколко джипа и лоши физиономии. Просто разговор, без да ги докосваме с пръст, разбира се!
                      Най-много да ви обвинят в тормоз. Мисля че менли и сами се справиха достатъчно добре с това да си направят брутална антиреклама, последствията ще ги усетят по липсите в джоба си... Надявам се.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Ее, както разбрахме повечето тук не били за една ножка та ... За тях това е нормално бизнес отношение.
                        Много грешиш. Повечето тук според мен са отвратени от това отношение, и дори не пишат. Мен ми е на ръба да им направя специален сайт както и "добра" реклама на други места.

                        Единият от ножовете пеше подарък за 09.11, другите са за Коледа...
                        ;-)
                        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                        Коментар


                        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          И аз ходих вечелта, Злати познай имаше ли готови? Утре са ми обещали част от ножовете, които веднага ще разпратя. Нека ги взема, пък после ще пиша. От саморазправа смисъл не виждам поради простата причина, че няма да има кой да сглоби ножовете . Ще разпращам първо на колегите от провинцията, на Софиянци може и по празниците да ги раздавам. Нека ги вземем .
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            В интерес на истината вечерта работеха здраво. А дано, ама ....
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              Не мога да се въздържа и да не изразя отново моето най-дъброко уважение и благодарност към zoro-1 и Злати !
                              Благодаря Ви за отделеното време , нерви и търпение.

                              Коментар


                              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Жалко, язък за барута/МЕРАКА на всички.
                                Направиха си "страхотна реклама" ....Manly.
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X