Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    Аре стига бе.Жоро/зоро ти сериозно ли си публикува личните си данни в мрежата да угодиш на хора ,които не могат да изкарат 10-15дни без една ножка? Редактирай го този пост,на никой не му е работа да ти знае ЕГН номер на ЛК и тн....
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
    Mark Twain
    СтоЕнчA

    Коментар


    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
      Аре стига бе.Жоро/зоро ти сериозно ли си публикува личните си данни в мрежата да угодиш на хора ,които не могат да изкарат 10-15дни без една ножка? Редактирай го този пост,на никой не му е работа да ти знае ЕГН номер на ЛК и тн....
      Да не говорим, че по-напред има и адреса и банковата му сметка...
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

        Аз предлагам тези, които повтарят, че не са за една ножка, да им се дадат за следващата коледа.

        Коментар


        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

          Повярвай ми,ножката е си е една глезотия и мога не до следващата коледа ,а въобще без нея!А зорлийте що не се заехте с организацията на цялата работа?
          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
          Mark Twain
          СтоЕнчA

          Коментар


          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
            Повярвай ми,ножката е си е една глезотия и мога не до следващата коледа ,а въобще без нея!...
            Клиент мечта! Хем си е платил, хем приема и да не си получи стоката.

            Коментар


            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Много рев много драма. И то за няма седмица закъснение.Да беше месец два да ви разбера,но за5-10 дена си е смешно.
              0888 998 705
              /Георги/

              Коментар


              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Коментарите са еталон за социологическо проучване.
                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                Коментар


                • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  Благодаря, че сте задраскали данните.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    На разписката не са.

                    Коментар


                    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Привет. Много добре ми е известно, че "здравей, здрасти" къща не хранят и "мерси" в къщи не се яде, но въпреки това желая да изкажа огромните си благодарности на zoro-1 за това с което се нагърби или както сам казва "таралеж в гащите". Поздрави.
                      MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

                      Коментар


                      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        Нямам никакви претенции и упреци към zoro-1, нямам и към договора, за мен мъжката дума има много по-голяма стойност от договора, не бързам и да си получа ножчето, само се сещам за темата на Джамбазов за търпимостта.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Нямам никакви претенции и упреци към zoro-1, нямам и към договора, за мен мъжката дума има много по-голяма стойност от договора, не бързам и да си получа ножчето, само се сещам за темата на Джамбазов за търпимостта.
                          Подкрепям на 100%

                          Коментар


                          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            КАжи честно! То тая ножка може и за това да става де. Аз лично ще си я показвам само. И то, заради логото на форума!
                            Като казва, че обработвам кабели имам предвид, че им махам изолацията (демек "заголвам ги" ), не им режа металните жила с ножката
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              И така, както и обещах, днес и аз се завлякох до Менли. Верно са накрая на света и хвала на Жоро, че толкова често бие тоя път от другия край на града. Нещата са разочароващи, хората са пълни непукисти. По съвета на Жоро отидох към 11 часа сутринта и какво заварвам, единия собственик и двама работници усилено се трудят, ма не по нашите ножове, а по други, от друг модел. Другия собственик го нямаше, беше в другия им цех, дето правели аксесоари за баня, но като си казах кой съм и за какво идвам, веднага дотърча. И се започнаха едни обяснения за лошия съдружник и липсващата машина. Питам ги, добре, сега гайките са тук, защо никой не работи по нашата поръчка? Ами то тоя модел го правели лично само двамата шефове, другите работници изпълнявали други поръчки. Питам ги, не ги ли интересува, че си съсипват името на бизнеса пред Форум с 200 000 членове. Ми не, какво да направели те, това било положението. Добре де, айде малко напънете с извънреден труд, ми те се опитвали. Ами да оставят другите неща за ден –два настрана, да напънат нашата поръчка – нямало как да стане по-добре от това, дето правели в момента като усилия. Ей, тия дето ме познават могат да си представят как и с какви усилия се удържах да не ги подкарам тия с дебелия край. Търпимостта и толерантността на Жоро са безкрайни. На мене ми обещаха, че днес до края на деня ще са готови 30 ножа, утре до края на деня още толкова. Жоро е песимист, че ако направят и по 20 на ден, ще е цяло чудо. Просто на тия хора не им дреме, заготовките за нашите ножове с гайките, дръжки и остриетата си седят подредени и само трябва да се сглобят, но явно има други по-важни неща в момента. Пак казвам, в цехчето в момента на моето посещение никой не пипваше нищо за нашата поръчка, работеха се други модели. Че и единия от работещите шефове, дето толкова труд и извънредни усилия полагал, просто го нямаше.
                              Едно е ясно, ако до Нова година успеят да направят всичко, ще е цяло чудо. Те се кълнат, че на 23 декември най-късно ще са готови и лично ще разкарват из страната готовите ножове с техен транспорт. За мене това са врели-некипели, личното ми мнение е, че виждам двама от най-неприятния тип "бизнесмени", които освен че са некоректни, не полагат и грам усилия да оправят нещата и не им дреме нито от лошия имидж, нито от факта, че още имат да взимат пари. И че лъжата и неизпълнимите обещания много лесно им излизат от устата. Най-лошата оценка, писана в тази тема за тях, е съвсем слаб израз на реалното положение.
                              Моля за едно - да сме търпеливи и благодарни към Жоро и който може, да ходи на място да тормози тия псевдо бизнесмени.
                              Последно редактирано от zzlatev; 18-12-13, 19:50.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Ее, както разбрахме повечето тук не били за една ножка та ... За тях това е нормално бизнес отношение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X