Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чеверме алАт..

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чеверме алАт..

    ..а за тези, дето не вдяват моя анадолско-английски - "Bar B.Q.-комплект"..а бе, с една дума - прибори за печенАк.Ся - снимки..
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07085.jpg
Прегледи:1
Размер:224.9 КБ
ID:5971984Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07084.jpg
Прегледи:1
Размер:223.5 КБ
ID:5971983Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07083.jpg
Прегледи:1
Размер:227.6 КБ
ID:5971982Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07082.jpg
Прегледи:1
Размер:221.9 КБ
ID:5971981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07088.jpg
Прегледи:1
Размер:229.0 КБ
ID:5971980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07086.jpg
Прегледи:1
Размер:224.6 КБ
ID:5971985Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07087.jpg
Прегледи:1
Размер:223.3 КБ
ID:5971986
    тъй..цялата дунанмА беше, за да се пробвам да "оплета" от метал дръжка, която видях в руския Гънс..там беше само вилица, ама аз( крадвайки най безсрамно идеята ), реших и нож да прибавя..е - и ножа - разбира се, не е боВи , ами кулаклия
    Изцяло кованозаварени джелеза, за носеща основа ползвах арматурно желязо Ст.3,острието на ножа е лагер.Заварките са на обикновен "Кракра", с меки и с неръждаеми "клечки"..ама коването си бЯше "сие@@ломамата".Термист ми закали ножето, па после взех, че ги оксидирах..та така, със здраве!

  • #2
    От: Чеверме алАт..

    Красива изработка ! Харесва ми.

    Коментар


    • #3
      От: Чеверме алАт..

      Супер са станали.
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        От: Чеверме алАт..

        Мина 6-ти Май и ти тогава се сети! Нищо, сега за Коледата ще си готов, ама направи и сатърче и чукче, време имаш!
        Уникални са!

        Коментар


        • #5
          От: Чеверме алАт..

          Браво.
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #6
            От: Чеверме алАт..

            Поредната интересна идея....това си е направо изкуство............абе майстор си...златни ти ръцете....здрав да си и да ни радваш дълго време с тези невероятни произведения..
            LZ3YG

            Коментар


            • #7
              Re: Чеверме алАт..

              Поредната красота си изваял, браво, майсторе!

              Коментар


              • #8
                От: Чеверме алАт..

                Таквази красота мене много ми радва окото. Само не ми е ясно що голи железа само си снимал. Къде го агнето? А?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Чеверме алАт..

                  Мераклия си няма спор и предполаган не си вегетарианец.
                  Лопата - друг солдата!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Чеверме алАт..

                    Здравейте, момци!...взех, че "тунинговах" комплекта - в дръжките вкарах малко"старо злато", и главата на вилицата я сторих от неръждаемо, все пак ще боде храна, че и в уста на мераклия може да пребивава/като опитва печенака дали е готов/
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09404.jpg
Прегледи:1
Размер:249.4 КБ
ID:5629673Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09405.jpg
Прегледи:1
Размер:255.0 КБ
ID:5629674Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09406.jpg
Прегледи:1
Размер:246.2 КБ
ID:5629675Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09407.jpg
Прегледи:1
Размер:239.5 КБ
ID:5629676
                    тоз път снимка "в ръкичка" няма, че нямат измиване, три деня кова, но за сметка на това - подложката е любимия ми капак на канализационна шахта, със здраве!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Чеверме алАт..

                      Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
                      Здравейте, момци!...взех, че "тунинговах" комплекта - в дръжките вкарах малко"старо злато", и главата на вилицата я сторих от неръждаемо, все пак ще боде храна, че и в уста на мераклия може да пребивава/като опитва печенака дали е готов/
                      [ATTACH=CONFIG]763088[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]763089[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]763090[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]763091[/ATTACH]
                      тоз път снимка "в ръкичка" няма, че нямат измиване, три деня кова, но за сметка на това - подложката е любимия ми капак на канализационна шахта, със здраве!
                      Продават ли се ???
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • #12
                        От: Чеверме алАт..

                        Бай Сачмо, като ти омръзнат ножовете се захващай с плетки!!! То бива бива, ама то се не издържа! Страхотна работа!
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • #13
                          От: Чеверме алАт..

                          Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                          Продават ли се ???
                          Този комплект ми го поръчаха в началото на октомври...за да е готов за Коледа...Така че, ако искате подобен, мога да го направя къмто м.март, със здраве!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Чеверме алАт..

                            Направи ли вече втория комплект. Дай пак някое кадро де!

                            П.С. Да ме прощаваш Баче, ама на ингилиския дето употребляваш туй се именува "чатал бучак такъми"
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • #15
                              От: Чеверме алАт..

                              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                              Направи ли вече втория комплект. Дай пак някое кадро де!

                              П.С. Да ме прощаваш Баче, ама на ингилиския дето употребляваш туй се именува "чатал бучак такъми"
                              Както решиш - тъй да се именува...лошото е,че сал дядо боже знае дали и кога ще мога пак да кова.
                              Със здраве!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X