Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвременна бронирана техника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Съвременна бронирана техника

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    То и в БДЖ-то има много вагони, ама ... Та знам ли, да не се окажат многото гръцки танкове скрап като наште вагони.
    На дали.
    По скоро ще са в идеално състояние. За разлика от нашите 72 ки.

    Коментар


    • От: Съвременна бронирана техника

      1/3 да вървят,от другите половината да могат да стрелят само пак са къде къде пред нас които.........многоточие,че ще ми стане много за днес,а така ми се псува
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Re: От: Съвременна бронирана техника

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        За което нито Абрамс нито Лео имат адекватна защита.
        Е канадците слагат разни решетки и парапети Натиснете снимката за да я уголемите

Име:leopard2A6MCAN.jpg
Прегледи:1
Размер:54.0 КБ
ID:5746576
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Re: От: Съвременна бронирана техника

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Е канадците слагат разни решетки и парапети [ATTACH=CONFIG]905259[/ATTACH]
          Тия майстори ми трябват, колко парапети и решетки, па и огради има да се правят по къщата...
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Съвременна бронирана техника

            В някои случаи когато господ е с теб и ъгъла на ракетата е подходящ помагат
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Съвременна бронирана техника

              Спят една идея по-спокойно
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Съвременна бронирана техника

                Сигурно "канадците с решетките" са също толкова самоуверени и ползват тактиките на "братушките без решетките" в Грозни, да речем...

                Публикувайте отговор

                Коментар


                • От: Съвременна бронирана техника

                  Канадците самостоятелно не са се набутали в нито един конфликт .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Съвременна бронирана техника

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Канадците самостоятелно не са се набутали в нито един конфликт .
                    Къде тука е ролята на решетките/парапетите?


                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Съвременна бронирана техника

                      Нов ирански танк ще бъде представен съвсем скоро - Каррар!
                      (всъщност модернизиран Т-72М1 бил)

                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Съвременна бронирана техника

                        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                        Сигурно "канадците с решетките" са също толкова самоуверени и ползват тактиките на "братушките без решетките" в Грозни, да речем...
                        Който и да е с решетки или каквото там е сложил, ако повтори простотията от първия щурм на Грозни по времето на Пашка Мерцедеса и алкохолизирания му бос, ще получи горе-долу същите резултати - много изгорели танкове и друга бронирана техника ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Съвременна бронирана техника

                          Тя тая простотия не е патент на Грачов... същата, но в още по големи мащаби я прави и Жуков в Берлин през 45-та.
                          Прочее, мен също ме удиви гоямата бройка патъни и м-60 при комшиите. Това е лесна жертва за РПГ-7, не си струва да ги държиш на въоръжение... опита от войните в Сирия и Украйна, показва че танка вече не е толкова неуязвим в бойното поле. Разни не много именити военни анализатори дрънкат, че дори значението му за съвременните войни е напълно отпаднало, тъй като няма фронтови войни, няма пробиви и няма дълбоки операции (клинове). Та това може би обяснява малката бройка в най-напредналите армии...

                          Коментар


                          • От: Съвременна бронирана техника

                            Ами... всъщност "решетката" не е съвсем канадска, а в същото време е много ефективна.... има наши разработки, които се продават доста добре, ама за хеликоптери. Който се интересува, знае Идеята е, че плазмата която пробива бронята за да вкара заряда в машината се активира миг по-рано и в крайна сметка не успява
                            Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

                            Коментар


                            • От: Съвременна бронирана техника

                              Първоначално публикуван от niva-r Преглед на мнение
                              Ами... всъщност "решетката" не е съвсем канадска, а в същото време е много ефективна.... има наши разработки, които се продават доста добре, ама за хеликоптери. Който се интересува, знае Идеята е, че плазмата която пробива бронята за да вкара заряда в машината се активира миг по-рано и в крайна сметка не успява
                              Тук ми беше насоката на риторичния въпрос, че едвали някой ще си позволи разходи за модернизация, само и само да замаже очи. Още повече богатия опит от всякакви конфликти, употреба и ефективност на танкове и РПГ. Пък и става дума за държава с възможности и е малки несериозни да се подценяват "канадските решетки", смятайки ги за сиромашки ъпгрейд...

                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Съвременна бронирана техника

                                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                                ... Прочее, мен също ме удиви гоямата бройка патъни и м-60 при комшиите. Това е лесна жертва за РПГ-7, не си струва да ги държиш на въоръжение... опита от войните в Сирия и Украйна, показва че танка вече не е толкова неуязвим в бойното поле. Разни не много именити военни анализатори дрънкат, че дори значението му за съвременните войни е напълно отпаднало, тъй като няма фронтови войни, няма пробиви и няма дълбоки операции (клинове). Та това може би обяснява малката бройка в най-напредналите армии...
                                Е какво да те удивява? До към средата на 80-те Патъните М-48 (повече) и M-47 (по-малко) бяха това, което турците имаха. И то бяха още с 90-мм оръдия и бензиновите двигатели.
                                Що се отнася до "най-напредналите" (западноевропейски) армии, аз имам едни определени съмнения относно напредналостта им. По-скоро са "назаднали" в следствие на съкращаването на финансирането след края на Студената война. Още повече, че си имат Голям Брат, който харчи много.
                                Иначе най-напредналата (без кавички) армия, тази на САЩ, си има май някъде над 8000 танка и не са тръгнали да ги изхвърлят ...
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-03-17, 22:45.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X