Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

    Насладете се на това уникално видео заснето с високоскоростна камера:

    http://mnogozle.com/video20414_karte...shtu-kola.html

  • #2
    От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

    Виноги съм смятал за безумие това летене с отворени врати и стрелба с висящи крака от въртолета! Привърженик съм на необитаемите, управляеми оръдейни(картечни) куполи.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #3
      От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

      Е при ротационните е така...и секунда да задържиш на целта и си му "вкарал" 100-200 куршума
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
        Виноги съм смятал за безумие това летене с отворени врати и стрелба с висящи крака от въртолета! Привърженик съм на необитаемите, управляеми оръдейни(картечни) куполи.
        Много тежко става за хвърчаща и мобилна техника...Забавно е да висиш от хеликопера
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          Много тежко става за хвърчаща и мобилна техника...Забавно е да висиш от хеликопера
          Еле пък от Кара Шахина...
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #6
            От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

            Интересно ми е защо има разлика в пламъка при някои от изстрелите - на забавените кадри третия изстрел е със значително по-голям пламък от останалите. Това някакъв по-особен - запалителен, трасиращ или какъв друг патрон е?
            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
            First impression is not always true. Get inspired.
            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
            Reading is sooo boring, unlike writing!

            Коментар


            • #7
              От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

              Май всеки шести беше трасиращ. През нощта е особено ефектно - все едно мълния слиза от небето...
              Последно редактирано от Павлин Андреев; 14-01-14, 22:51.
              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • #8
                От: Уникална групираност на огъня на картечница при стрелба от хеликоптер!

                При условие че долу с отворените уста стоят папуасите. При дори и слаба ПВО тези миксери просто не успяват да стигнат до позиция на максималната дистанция за стрелбата.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X