Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Гумени вериги пързаля.
    Или им е тежък за влекачите.
    Май е второто! Не знам дали влекачите са предвидени да тътрят тези мастодонти (наистина е голям, мамка му...) с блокирали трансмисии! Става паметник направо...

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Не знам дали влекачите са предвидени да тътрят тези мастодонти
      Е сега ако им се наложи да сменят и цялата концепция на евакуационните и ремонтни машини, считай че и след две и двайста няма да работи.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Е тука се движи уверено -

        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Е тука се движи уверено -

          Ако се загледаш в асфалта, ще видиш, че увереността е само привидна - от почти всяка машина тече нещо..?!!

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Ако се загледаш в асфалта, ще видиш, че увереността е само привидна - от почти всяка машина тече нещо..?!!
            Е това е конденза от климатика, нали щели да имат

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Май е второто! Не знам дали влекачите са предвидени да тътрят тези мастодонти (наистина е голям, мамка му...) с блокирали трансмисии! Става паметник направо...
              Нечетенето на книжки води до тук. Вермахта го е ял с евакуацията на Тигрите.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Ако се загледаш в асфалта, ще видиш, че увереността е само привидна - от почти всяка машина тече нещо..?!!
                Е толкова ли да са зле


                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Уверено вървят към грандиозна излагация...
                  Е, чак такова нещо на „Парада", няма да се случи. Ако толкова не могат да го подкарат - няма да го пуснат (пак е излагация на фона на тоновете приказки, ма поне не е „на живо"). Не е абсурден и вариантът да пуснат картонени/шперплатни/папие-маше макети...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Бе не знам какви макети, ама ей тука т-90 и новия след него, първият си е танк...

                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Е каквото и да е - как ще го изтегли с блокирала трансмисия / спирачки или каквото е там...

                      Това многотонно туловище щеше ли така мощно да се клатушка напред като го напънат ако не беше на спирачки ? Направо забива нос като го дръпнат.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Е каквото и да е - как ще го изтегли с блокирала трансмисия / спирачки или каквото е там...

                        Това многотонно туловище щеше ли така мощно да се клатушка напред като го напънат ако не беше на спирачки ? Направо забива нос като го дръпнат.
                        Е не бе, те удобно се развалят на метри от ремонтния завод, а не на кучето вгз насред блатото.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Не вярвам "Те" да са баш този Това си е прототип в дадена фаза на развитие. Да му мисли тоя който е напънал да го парадират утре, а не догодина примерно, а не тия дето се потят да го накарат да мине тия няколко километра... Ако ти се губят два часа редуващи се изблици на хилеж и скука и ако не си го гледал си намери Devrim Arabalari. Там към края има подобен култов момент.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Не съм го гледал, ма знам историята на колата

                            Иначе имах предвид те това

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vehicle_panzervi26.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5658550

                            А щом аз я знам тая снимка (а и не само де, проблемите с репатрирането на Тигрите е добре известен) все се очаква некой в Русия да я знае
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              ...Това си е прототип в дадена фаза на развитие...
                              В някоя от темите (вече се бъркам коя) бях писал - технологичен демонстратор. Такъв танк няма.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                В някоя от темите (вече се бъркам коя) бях писал - технологичен демонстратор. Такъв танк няма.
                                Всъщност ти май ще се окажеш най-близо до истината.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X