Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Цял комплекс. Манталитет (на обществено ниво), политика, пари, ресурси, индустриален капацитет, традиции, доктрина и военна наука, инфраструктура (а-ма не в смисъл - на Гойко магистралите) и пр.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Re: Нов руски танк

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Разбира се, но за целта е повече от достатъчен. В случая е важно и колко е надежден. Не си мислете че абрамса е с i7.
      Виж им архитектурата на процесора (има инфо из нета). Не е важна тактовата честота, а технологията (знам, че ти е пределно ясно). Руснаците "развиват" технология 2-ро - 3-то поколение, а останалия свят е на 10-то (образно казано), а на всичко отгоре нямат и производствен капацитет, щом за тях голяма серия са 1000 бройки! Това е производство на лабораторно, а не на промишлено ниво и от тази изтървана информация могат да се направят много изводи относно реалните възможности на руското ВПК, реалното състояние на армията им, и отговаря на фундаменталния въпрос, защо всичко при тях си остава на ниво "прототип" в 99% от случаите. Афганистан и Кавказ са пък реалните резултати...

      Коментар


      • Re: Нов руски танк

        Никакъ смисъл не виждам руснаците да се пънат да правят процесори. Но това е друга тема. Дори и да е лампово върши ли работа значи е ОК.

        Коментар


        • От: Re: Нов руски танк

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Дори и да е лампово върши ли работа значи е ОК.
          Е това не трябваше да го казваш
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Пък и има I-7 от които по-надеждно няма, ама не са им по джоба - $2-3 000 бройката, а то само с процесор не става, ама ще е прекалено извратено да коментирам руската периферна хардуерна система/технология... На времето за важните неща, като сондата до опашката на Халеевата комета, ползваха наши "Изот"... Виж - в ламповата технология нямат аналогов в мире...

            Коментар


            • Re: Нов руски танк

              Прав си Марто, в интерес на истината само в казармата съм виждал работеща руска електроника, в интерес на истината и на мен не ми харесва.

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Със сигурност има два варианта от които да избират, и със сигурност единият е с необитаем купол. Кой от двата са избрали предстои да се разбере, но който и да е за сега не изключва възможността да се ползва и другият, това по последна информация.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Има и трети вариаант, който се спрягаше, но явно не са го избрали.

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                    Има и трети вариаант, който се спрягаше, но явно не са го избрали.
                    Третият какъв е бил? Двата които споменавам са с по няколко изпитателни образци.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      За МТО-то отпред говорех, имаше и такива слухове.

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Доста интересно ми стана, че танка е съпровождан от Мерцедес Г.Тези джипове е са на въоръжение в Русия. С тях са немската армия и фирмите за електроника коЙто модернизираха Т90. Явно новия руски танк ще е с немска електроника.
                          Въпроса е кога е снимано- преди или след ембаргото и сега с ембаргото какво ще правят с този танк, какво ще му сложат?
                          Последно редактирано от derhunter; 06-04-15, 10:10.

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                            Вижда ми се доста "гол" - няма предпазни екрани на веригите, липсва динамическата защита!?! Или пък танка си е така и ще разчитат на някаква "извънземна" композитна броня "без аналогов в мире" в комбинация с КАЗ "без аналогов в мире", но липсата на първите две си е "стъпка на зад" спрямо нивото на защита..?! Иначе "немският" скос на задницата радва окото. Сигурен съм, че танка ще е красавец и с достатъчно опции за надграждане, но най-важното е колко бройки от него, ще успеят да произведат руснаците и за какво време..?!! Защото ако са в състояние да произвеждат максимум по 50 бройки на година - все едно, че нищо не са направили...
                            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 06-04-15, 06:49.

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов)
                              Вижда ми се доста "гол" - няма предпазни екрани на веригите, липсва динамическата защита!?! Или пък танка си е така и ще разчитат на някаква "извънземна" композитна броня "без аналогов в мире" в комбинация с КАЗ "без аналогов в мире"..?!
                              Мисля, че до официалната премиера /9.05/ само ще гадаем .
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                                Доста интересно ми стана, че танка е съпровождан от мерцедес Г ,Тези джипове е са на въоръжение в русия, С тях са немската армия и фирмите за електроника който модернизираха Т90. Явно новия руски танк ще е с немска електроника. ...
                                А пък на мен ми е интересно как се правят "на едро" сериозни заключения въз основа на най-обикновено непознаване на техниката. Джипката на видеото НЕ е Г-класа, а УАЗ ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X