Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
    Анимацията е сносна... но този танк май ще си остане само анимационен.
    Според руснаците ще го видим до година на парада . Май месец наближава .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Според руснаците ще го видим до година на парада . Май месец наближава .
      Ами всички чакаме. Само че да не видим някой фейслифт на Т-90, което де факто си е Т-72 с доработки.

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
        Ами всички чакаме. Само че да не видим някой фейслифт на Т-90, което де факто си е Т-72 с доработки.
        В интерес на истината в Т 90 няма много останало от Т 72 .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Нов руски танк

          Вярно, но концепцията им е същата. А това на клипа е отвсякъде коренно различно.
          Само да почнем с предполагаемо необитаемият купол, малкото оръдие и картечницата... че да стигнем до сензори и прочее.

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Според руснаците ще го видим до година на парада . Май месец наближава .
            Нямaм нищо против рускaтa бойнa техникa от минaлото всепризнaтa е,но от 20тинa години сa сaмо нa прототипи и огрaничени серии до няколко бройки!Тa до пaрaдa ще избутaт нещо ,пa може и мaкет, че с тaя рублa.Сетих се зa мaкетите дето сa им пробутвaли aмерикaнците около създaвaнето нa Блекбърд,при всяко прелитaне нa шпионски руски спътник изкaрвaли стрaховит мaкет нa футуристичнa мaшинa.Имaт дa си връщaт.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Първоначално публикуван от nitro
              Анимацията е сносна... но този танк май ще си остане само анимационен.
              Съмнявам се да си остане на картинка , ще има доста промени на купола ще има голямо калибрена картечница и гранатомет, а и 9 май не е далеч!
              Последно редактирано от gabocvet; 30-12-14, 20:56.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                Съмнявам се да си остане на картинка , ще има доста промени на купола ще има голяма калибрена картечница и гранатомет, а и 9 май не е далеч!
                Е да де, нали това и аз казвам - чакаме да видим. Дали ще е 100% като на клипа ? Готов съм да се обзаложа, че не е - тук е нужна технолигия на едно поколение нагоре, но това е непостежимо днес за руснаците.
                На 9 май пак ще коментираме

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Хайде сигурните да заговорят в кеш - примерно да отворят залози и да спечелят на 10ти май догодина - и да се безпокоят по-малко за модерацията на темата.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Аз мога да се пробвам - първи вариант - бутилка със съдържание по споразумение, втори вариант - 1000 бг.левчета, че това от клипа няма да го видим на парада на 9 май 2015 година от Христа.
                    Кой ще е рефера ?

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Не дърпай дявола за опашката!Поживем,увидим!Так точно?
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                        Аз мога да се пробвам - първи вариант - бутилка със съдържание по споразумение, втори вариант - 1000 бг.левчета, че това от клипа няма да го видим на парада на 9 май 2015 година от Христа.
                        Кой ще е рефера ?
                        Може да бъдеш 1000% сигурен , че точно това от клипа няма да го видиш.Машината която анонсират руснаците е концептуално нова и е абсолютно нормално да хвърлят димна завеса(част от която е и този клип).Големия въпрос е дали на парада ще видим НЕЩО подобно или ще видим НИЩО подобно.Тук вече не бих се обзаложил но предполагам , че са сглобили нещо(все пак за тоя танк се говори от много време) но ще стане както в повечето случаи напоследък-един-два опитни образци и до там(най-много две,три роти разхвърляни из различни центове за обучение).
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Емо според мен това е най вероятния сценарий!
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Според руснаците ще го видим до година на парада . Май месец наближава .
                            Или ще го видим, или няма ...

                            Российские Вооруженные силы к 2018 году могут получить новый танк на базе тяжелой гусеничной платформы "Армата". Новая боевая машина придет на смену сразу трем основным танкам российской армии: Т-72, Т-80 и Т-90. Об этом агентству ТАСС сообщил заместитель председателя коллегии Военно-промышленной комиссии РФ Олег Бочкарев.
                            - Прежде чем производить танк серийно, его нужно проверить в войсках, на это у военных уйдет примерно 3 года, - отметил Бочкарев. Первые образцы "Арматы" пройдут на Параде Победы 9 мая 2015 года. Потом эти танки вернут производителю, они будут доработаны и в конце года их поставят в войска для опытной эксплуатации. ...
                            Така представен, анонсът звучи доста тъпо: Ще пуснем някакви бройки на парада, след което ще ги върнем за доработка, пък в края на годината пак ще ги дадем за пробна експлоатация, пък до 2018 може и да сме готови, ако е рекъл Господ.

                            Ама на парада може и да пуснат нещо де. Понятието "потемкинские деревни" е на повече от 2 века ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                              Е да де, нали това и аз казвам - чакаме да видим. Дали ще е 100% като на клипа ? Готов съм да се обзаложа, че не е - тук е нужна технолигия на едно поколение нагоре, но това е непостежимо днес за руснаците.
                              На 9 май пак ще коментираме
                              Що трябва руснаците да произведат танк 100% същия като тоя на клипа правен от 20 годишен 3Д дизайнер?Къде е посочено че картинката от клипа е официалния вид на бъдещия нов танк?Коя част от технологиите влагани в един танк са недостижими за руснаците, като изключим приборите за водене на бой през нощта?

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Или ще го видим, или няма ...



                                Така представен, анонсът звучи доста тъпо: Ще пуснем някакви бройки на парада, след което ще ги върнем за доработка, пък в края на годината пак ще ги дадем за пробна експлоатация, пък до 2018 може и да сме готови, ако е рекъл Господ.

                                Ама на парада може и да пуснат нещо де. Понятието "потемкинские деревни" е на повече от 2 века ...
                                Защо да звучи тъпо? Един образец преди да бъде приет на въоръжение минава през една камара изпитания(заводски,войскови,държавни,опитна експлоатация и т.н.) където се проверява от съвсем различни ведомства (всеки си тества това което него си го интересува) и непрекъснато се доработва от КБ според забележките.Явно руснаците все още нямат боеспособна машина (изглежда са някъде по средата на изпитанията) , но много им се иска да се изфукат на 9-ти. Даже нищо чудно машината която евентуално ще видим на парада доста да се различава от тази която някой ден ще бъде приета на въоръжение.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X