Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за пистолет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за пистолет

    Здравейте колеги бихте ли ми дали съвет какъв пистолет да си купя
    Искам да е лек, патроните да са по евтинки и да има вънщен вид.
    За сега съм се спрял на Валтер П22.
    Дайте някакв съвет.
    Благодаря ви предварително

  • #2
    До: Съвет за пистолет

    Първоначално публикуван от malkia123 Преглед на мнение
    Здравейте колеги бихте ли ми дали съвет какъв пистолет да си купя
    Искам да е лек, патроните да са по евтинки и да има вънщен вид.
    За сега съм се спрял на Валтер П22.
    Дайте някакв съвет.
    Благодаря ви предварително
    Мило момче - браво за решението и .... внимавай срещу какво ще стреляш !
    Прочети темата за "избор на пистолет" както и темата за този пистолет - който си харесал !
    После пак пиши каквото си мислиш !

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за пистолет

      Според тези изисквания - мисля че "Марго" е твоето оръжие. Валтера е също добър, но имаше една тема за строшен затворен блок, ако не се лъжа - все пак е полимер, а Маргото си е здраво руско желязо.

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за пистолет

        Маргото въпрекi, че прекрасен пистолет не е толкова леко и няма особен външен вид, съгласно приложените условия.
        За Валтера има написано много във форума.
        Моето предложение за алтернатива е Зиг Зауер Москито и евентуално някоя Беретка .22lr
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за пистолет

          Берети осма серия калибър 22lr има в магазина на Стар форс по 490 лева за мене това определено е по добро от валтера.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за пистолет

            А защо не револвер .22? S&W имат няколко модела които са повече от интересни, а за стрелбището пък ще са повече от подходящи... и за разлика от повечето .22 пистолети си изглеждат съвсем сериозно...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за пистолет

              Ей нещо такова:
              http://www.isd-bg.com/product.php?product=93
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за пистолет

                Има и доста по-евтини револвери с по два барабана.Могат да се стрелят с 22лр и с 22магнум(празник е, пил съм и ме мързи да търся точното наименование на калибъра).
                22лр заради евтиният патрон-много стрелба, а магнумът за самоотбрана.Две в едно
                Револвер 22лр позволява и ползването на много евтините и стари български патрони, които при полуавтоматично оръжие създават много проблеми.
                Адмирации за избора на калибър!

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за пистолет

                  Наистина револвер с барабани за .22LR & .22WMR е добро решение!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за пистолет

                    всики изброени марки и модели са с горе долу еднакви показатели като цена ,тегло , качество , но определено щом държиш на външния вид на оръжието Валтера е най красив

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за пистолет

                      наистина револвера е хубав и тарикатски но е скъпичак
                      мога да отделя около 600 максимум 700лв.
                      наистиа и беретата и сиг сауера са добри
                      маже би е най-добре да отида в някое стрелбище да погармя с 3те и да преценя кой ми допада най-добре

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за пистолет

                        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                        Има и доста по-евтини револвери с по два барабана.Могат да се стрелят с 22лр и с 22магнум(празник е, пил съм и ме мързи да търся точното наименование на калибъра).
                        22лр заради евтиният патрон-много стрелба, а магнумът за самоотбрана.Две в едно
                        Револвер 22лр позволява и ползването на много евтините и стари български патрони, които при полуавтоматично оръжие създават много проблеми.
                        Адмирации за избора на калибър!
                        Мисля,че става въпрос за револвер "АРМИНИУС"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за пистолет

                          Има и други марки, които предлагат револвери с по два барабана, но от Арминиус имам лични впечатления.На стрелбището в Добрич има такъв(модел само22лр) и с него са изстреляни много патрони без проблем, и без някой да го чисти.Мой приятел също си купи такъв преди година и е доволен, само че и двата са с къси цеви и не стават за по-прецизна стрелба, но качеството и надеждността са на ниво.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за пистолет

                            Верета 87 Cheetah е моя фаворит за пистолет от този калибър който да става и за скрито носене навремето като купих маргото просто ги нямаше никъде и ми истичаше разрешителното сега бих си я купил веднага но ме съмнява че ще ми дадат четвърто разрешително. Нямам опит с валтера но навремето като си блъсках главата къкво да купя отидох за съвет при оръжейника ми от спортната стрелба човека има повече от тридесет години опит с малокалибрено оръжие и ми каза че ако си купя Валтер ще ми го счупи от главата.
                            http://www.pishtov.com/Beretta/FrameSetBeretta.htm
                            Последно редактирано от sek.1; 16-02-09, 06:00.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за пистолет

                              мой съвет, задължително Валтер, Зиг, Броунинг-/ако е от новите серий съвместно с американските/, може и Берета, но, ако е над 1500 лв.
                              от по евтините-Макаров, но да бъде руски .
                              муниций-9x17, 9x18, 9x19 поне като се кефиш, да ти влиза вътре !
                              0876 79 25 21

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X