Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    В този клип няма никакъв смисъл. Нито едно КНО не е предназначено да изстреля такова количество от БП в този режим за такова време. Да стопи се. Аз пък мога да срежа 1911 с Кра-кра -та на село. Но не за това е създадено оръжието, нали? Така че, мисля този клип не е обективен, лишен е от полезна информация относно темата и го считам за провокция.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Ако се заслушаш какво казва накрая, може би ще промениш мнението си - просто, човек не може да носи толкова боеприпаси, че да унищожи Глок.
      И го препоръча като добро и надеждно оръжие, нещо известно и широко прието.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Share2016-04-06-b8b80d477a4c36430bd28c9f9bc8bd1fdbedbb2dc135cafdc7cee91e787dba7d-Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:108.8 КБ
ID:5710085Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Share2016-04-06-ff9e5b2e0aa7c93fe905eaf9a4e4ec5486b3d812a7f2e3c40f730d7f53793227-Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:73.4 КБ
ID:5710086Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Share2016-04-06-e87335cfd1bbf60ca660e96eef8f8e36f74f2e2901029ba8da4db73d0599b6da-Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5710087 Това е новият ми GLOCK 30.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Или притежателите на KPOS, RONI и т.н. да бъдат с едно на ум...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            viking, упорито се опитваш да настъпиш мотиката.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              mak28 Със здраве да си ползваш малкия Глок с големите патрони Добър избор за самозащита според мен.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                В този клип няма никакъв смисъл. Нито едно КНО не е предназначено да изстреля такова количество от БП в този режим за такова време. Да стопи се. Аз пък мога да срежа 1911 с Кра-кра -та на село. Но не за това е създадено оръжието, нали? Така че, мисля този клип не е обективен, лишен е от полезна информация относно темата и го считам за провокция.
                Клипа е заснет за фън на първо място.
                Все пак излезе много корава машинка, след толкова изстреляни патрони.
                М16 изкара по-малко преди да дууне цевта https://www.youtube.com/watch?v=BSiz...&nohtml5=False
                Калашника също затегна https://www.youtube.com/watch?v=EwSJ...&nohtml5=False
                А румънското недуразомение не струва да се коментира https://www.youtube.com/watch?v=xlL-...&nohtml5=False

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Aйде да ни е честито новото Micro Roni
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0288.jpg
Прегледи:1
Размер:113.3 КБ
ID:5710118 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0228.jpg
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5710120
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0286.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5710119Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0285.jpg
Прегледи:1
Размер:162.0 КБ
ID:5710121

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от том Преглед на мнение
                    mak28 Със здраве да си ползваш малкия Глок с големите патрони Добър избор за самозащита според мен.
                    Благодаря,живи и здрави да сме всички.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Вторият закон на Годуин гласи:
                      „Колкото по-дълга става една онлайн дискусия на тема КНО, толкова по-близка до 1 става вероятността в нея да се спори само за ГЛОК“.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        От коя година натам се считат за отстранени "дeтските болести" на Gen4?

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Какво имаш предвид под "детски болести" колега? Преди да мина от Gen3 на Gen4 прочетох доста (груба грешка). Ако се зачетеш достатъчно, можеш да установиш, че Gen4 е най-голямата пръчка на планетата и не става за нищо. Близо 5000 изтрела по-късно, имам 1 комин (вероятно предизвикан от мен) и никакъв друг проблем. За инфо, моя специално е произведен Март 2015г. и е 19ка C (це) вариант.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            17 Gen 4 до 2012 г. са с недостатъци. После са перфектни. Моят е от 2014 г. и съм доволен.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от xaoc73 Преглед на мнение
                              17 Gen 4 до 2012 г. са с недостатъци. После са перфектни. Моят е от 2014 г. и съм доволен.
                              Вероятно не съм задал точно въпроса, но получих верния отговор!
                              Значи, трябва да се търси оръжие след 2012-та.
                              Благодаря!

                              Коментар


                              • От: До: Клуб-Glock

                                Здравейте приятели,трябва ми малко помощ от вас.Собственик съм на два пистолета,едно ТТ и USP Compact и сега ще придобия ново. Спрял съм се на глок 31 357 Sig,моля някой ако има инфо или притежава такъв,да сподели впечатления.Благодаря.
                                Последно редактирано от derhunter; 29-05-16, 12:29.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X