Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Това бяха първите неща, които закупих. Израелски КПОС Ген 2 на Фаб, 33-заряден пълнител, бързомерец на Бушнел, мощно фенерче. Прикачих всичкото на КПОС-а и прострелях апаратурата.
    Друго?

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      П. П. Оказа се, че мушката на КПОС-а пречи на визьора на бързомереца, та му монтирах малък повдигач.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Драги ми хаос 73, вземи се в ръце, слез на земята и каквото още там решиш че би било полезно за да продължиш да пребиваваш тук. Не вземеш ли мерки навреме ти обещавам ограничаване на достъпа тук.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Скоро имах възможност да си поиграя с един Глок-17 оборудван със система Рони(мисля,че подобна е и КОПС)Логично стрелбата и попаденията са несравними,но така оборудвано КНО предназначено за самоохрана незнам как ще се носи.Дори да се импровизира с някакви чанти или пардесюта :-) времето за първи изтрел от положение без патрон в цевта можеби ще отнеме доста повече време отколкото от ненакичен Глок в кобур на кръста.Според мен тези системи са за забавление на стрелбището,за в къщи и в някои случаи( за служебни цели.
          Последно редактирано от том; 05-03-16, 17:42.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            От досега ми с Рони-то на кокала съм останал само с положителни впечатления. Надали се очаква да се носи при същите ситуации както чистото КНО, така че използването му освен за кеф на стрелбището явно е оправдано. Що се отнася до казаното от Хаос по-горе, за мен лично, да виждаш мушката през бързомереца е предимство.
            42

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              То К-пос и след това Рони са измислени поради законови пречки в някои страни пред охранителните фирми да използват автоматични пистолети при дейноста си. Употребата им за "кеф" е само добре дошъл страничен ефект за производителите. При условуе че се носи открито на триточков ремък си има доста смисъл при охранителна дейност. На Лозен при дистанции от 25-30 метра прави чудеса при бързо поразяване на множество мишени, доста по-качествено от колкото в чистия вариант на Глок... При скрито носене, ако въобще е възможно си е доста по-бавно да се приведе в действие. За домашна самоотбрана е безсмислено, освен ако нямаш 4 декара двор и не те нападат орки от всички страни

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                gkesov,slaf4u:Съгласен съм с написоното от вас,може би не се изразих точно,аз също съм очарован от ронито,представям си как ще е с Глок-18 Не съм запознат със законите на други държави,но за нашите реалности ще е полезно за някои охранителни дейности стига да има кой да плати за тази екстра.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  С KPOS съм, не с RONI. Да, тези системи дават донякъде предимство. Три упорни точки, пълнител с голяма вместимост, възможност за монтаж на механични мерни прибори с бързомерец и друг прикачен инвентар, възможност за капачка за автоматична стрелба и заглушител (ако целите и закона позволяват) ,сравнително задоволителна далекобойност и точност, но до там. Не може да се ползва като самостоятелно оръжие и не замества дългоцевното. Задължително е да се ползва в комбинация с конвенционално КНО.


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a.jpg
Прегледи:2
Размер:136.3 КБ
ID:5705894

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04231.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5705895

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04233.jpg
Прегледи:1
Размер:83.6 КБ
ID:5705896
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Що се отнася до казаното от Хаос по-горе, за мен лично, да виждаш мушката през бързомереца е предимство.
                    Това е задължително условие! Мерната линия на ,механичните мерни прибори задължително трябва да съвпада с мерната линия на бързомереца. Всеки производител на бъромерци и механични мерни прибори съобразява височината им така, че да са съвместими едни с други или в най-лошия случай проблема да се реши с повдигаща планка с пикатини "женско-мъжко".
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      И аз сьм сьгласен с това и точно това ме торммози в момента на Калашника,повдигане няма там,иска сваляне ма няма на кьде повече с релсите които имам.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Малко не по темата, за което се извинявам.

                        И аз сьм сьгласен с това и точно това ме торммози в момента на Калашника,повдигане няма там,иска сваляне ма няма на кьде повече с релсите които имам.
                        Махай оригиналните мерни прибори, слагай дълга релса и механични мерник и мушка, като на същата релса посредата стои бързомереца и получаваш гореописания "ефект". Поне при вас релси и прибори бол.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Чакам я,че бьрзомерец сьм сложил ма искам да го разпьвам и до 600 метра пьк не мятам до там с малката точка и иска нещо до 10 примерно.Ма си се тормозя де,а тая релса,а оная,ватман станах с тия релси баси........
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1458420846.931004.jpg
Прегледи:1
Размер:45.9 КБ
ID:5707148
                            Зима иде

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Само да се похваля,от вчера си имам още един GLOCK,глок 30, ген 4,кал.45 auto.Ще кача и снимки малко по късно.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X