Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от xaoc73 Преглед на мнение
    Мога ли по серийния си номер да разбера датата на производство? Има най-различни упътвания по форумите, но моят номер започва с игрек, а за такава първа буква няма информация.
    Има и то доста ето ти малко за пример.

    YK - G-17 - December 1991 - 2nd Gen.
    YL - G-17 - December 1991
    YN - G-19 - December 1991 - 2nd Gen.
    YP - G-17 - January 1992 - 2nd Gen.
    YT - G-19 - January 1992 - 2nd Gen.
    YU - G-22 - December 1991
    YW - G-19 - January 1992
    YX - G-19 - January 1992
    YZ - G-22 - January 1992

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от GVT Преглед на мнение
      Има и то доста ето ти малко за пример.

      YK - G-17 - December 1991 - 2nd Gen.
      YL - G-17 - December 1991
      YN - G-19 - December 1991 - 2nd Gen.
      YP - G-17 - January 1992 - 2nd Gen.
      YT - G-19 - January 1992 - 2nd Gen.
      YU - G-22 - December 1991
      YW - G-19 - January 1992
      YX - G-19 - January 1992
      YZ - G-22 - January 1992

      YBE722, Glock 17 Gen 4 Set

      Тези номера са доста далече времево от моя номер, което ми се струва странно - отпреди четвърт век са.
      Номерът ми е YBE722, а моделът - Глок 17 Ген 4 Сет. Не вярвам да е произведен по време на цитираните от Вас номера.
      П. П. Написах един отговор, но ми изчезна и не можа да се публикува, та затова пиша още един.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от xaoc73 Преглед на мнение
        YBE722, Glock 17 Gen 4 Set

        Тези номера са доста далече времево от моя номер, което ми се струва странно - отпреди четвърт век са.
        Номерът ми е YBE722, а моделът - Глок 17 Ген 4 Сет. Не вярвам да е произведен по време на цитираните от Вас номера.
        П. П. Написах един отговор, но ми изчезна и не можа да се публикува, та затова пиша още един.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111111.jpg
Прегледи:2
Размер:34.4 КБ
ID:5699158Не номера на самия пистолет.Е това трябва да гледаш.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от GVT Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]847669[/ATTACH]Не номера на самия пистолет.Е това трябва да гледаш.
          Благодаря! Не знаех, защото Глокът ми е отскоро и досега бях само с Валтер ПП.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Днес в един от магазините в който влязох от любопитство, собственика на въпроса за цена на Глока който беше изложен, ми заяви в прав текст, че лично той ако ми се дават малко повече пари ми препоръчва CZ.По корав бил! Някоя от версиите на 75 беше.Не се загледах в препоръчаното, но си беше големичък.Аз лично има предпочитания към по-компактните като 19-ката.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              собственика ..... на Глока ......., ми заяви в прав текст, че лично той ако ми се дават малко повече пари ми препоръчва CZ.По корав бил!

              Ей, народа започна да се осъзнава!
              Сега чакам буря!
              Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
              "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Не съм безумен Глок-фанатик, а предпочитам Глок само защото смятам, че е най-подходящ за самоотбрана, в сравнение с всички оръжия след ВСВ. Може би ЧЗ е по-добър от Глока при динамична стрелба, но мен това не ме интересува. А и "може би".
                Затова ми е интересно едно сравнение между Глок и ЧЗ, направено от експерти (аз не се имам за такъв). И така, възможно ли е да се сравнят тук двете оръжия по техните параметри? Що се касае до модела, то предлагам от страна на Глока - модел 17 Ген 4 Сет, който смятам, че е най-практичният у нас (с евтини муниции, нощен прицел, двойна надеждна пружина и добра за всяка длан ръкохватка)?

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Малко закъсняли новогодишни подаръци за 26-таНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0009.JPG
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5699858Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0011.JPG
Прегледи:1
Размер:129.0 КБ
ID:5699859Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0012.JPG
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5699860Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0014.JPG
Прегледи:1
Размер:126.5 КБ
ID:5699861Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0015.JPG
Прегледи:1
Размер:129.7 КБ
ID:5699862. Пълнителя е дванадесет заряден.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Собственика на магазина не на Глока .Иначе ЧЗ са хубави пистолети особенно ЧЗ75-компакт(не съм сигурен дали точно така се водеше модела) е дабра алтернатива на Глок 19 за хора,които не харесват пластмаса.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      По смотан кобур от тоз бляк хоук не съм имал,ама айде честито ;-)
                      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от том Преглед на мнение
                        Собственика на магазина не на Глока .Иначе ЧЗ са хубави пистолети особенно ЧЗ75-компакт(не съм сигурен дали точно така се водеше модела) е дабра алтернатива на Глок 19 за хора,които не харесват пластмаса.
                        Мда, аз така си го написах "Днес в един от магазините в който влязох от любопитство, собственика на въпроса за цена на".Колегата е извадил неща интересни на него за да почне въргала в темата.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Той търговецът, ако го питаш пък за ЧЗ, веднага ще ти препоръча за още някой лев следващия по цена.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            То в този магазин май по-скъпо от това нямаше

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Той търговецът, ако го питаш пък за ЧЗ, веднага ще ти препоръча за още някой лев следващия по цена.
                              Нормално все пак трябва да си продават стоките.Въпреки,че някои търговци постъпват доста некоректно с клиентите,например като на човек,който си търси оръжие за самоохрана да му се предлага пистолет конструиран за динамична стрелба със супер лек спусък без пин и тн.
                              И по темата-за Глок-19 от около година ползвам кобур за скрито носене от кайдекс,ръчно изработен малко като в час по трудово,но предлагащ комфорт,дискретност и практичност на добро ниво.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от xaoc73 Преглед на мнение
                                Не съм безумен Глок-фанатик, а предпочитам Глок само защото смятам, че е най-подходящ за самоотбрана, в сравнение с всички оръжия след ВСВ. Може би ЧЗ е по-добър от Глока при динамична стрелба, но мен това не ме интересува. А и "може би".
                                Затова ми е интересно едно сравнение между Глок и ЧЗ, направено от експерти (аз не се имам за такъв). И така, възможно ли е да се сравнят тук двете оръжия по техните параметри? Що се касае до модела, то предлагам от страна на Глока - модел 17 Ген 4 Сет, който смятам, че е най-практичният у нас (с евтини муниции, нощен прицел, двойна надеждна пружина и добра за всяка длан ръкохватка)?
                                Уважаеми,
                                Искрено завиждам на ентусиазма ти да увеличиш броя на постовете си! С цената на всичко!
                                Има една теория за преминаване на количествените в качествени промени. А именно - Закон за прехода на количествените натрупвания в качествени изменения - идеята е, че в течение на години се натрупват малки, незначителни изменения, които в един критичен момент, изведнъж и скокообразно, водят до появата на нещо качествено ново.
                                Та и в твоите мнения, понатрупай количество и се моли Богу горещо да се появи нещо качествено ново. Успех!
                                Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                                "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X