Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
    А дали КОС-а ще са по-благосклонни към ново разрешително само за цев, отколкото за цял пистолет, то разрешителното май е едно и също? Идеята ми е да взема на 17-ката възможно най-дългата според закона в БГ цев, която се предлага + един КПОС. Макар, че на този етап поради финансови причини си остава само теория.....
    Мисля че не е невъзможно,но едва ли биха разрешили подмяна с цев на 34-ка или 17L , май по закон цевта трябва да съответства на модела.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Е аз какво казах. Продават се сигурно стотици видове цеви за 17-ки, с различна дължина, компенсатори, резби и какво ли още не. И вноса не е невъзможен от физическо лице.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        За 9х19 не знам как е. На един мой приятел му доставихме за Зиг 229 в кал. 40 СиУ допълнителна цев в кал. 357 Зиг- мина като "адаптер" . Аз имам един пищов дето трета година не мога да се наканя да си го взема от Бул който е с два затвора и 5 цеви (9х19,40 СиУ и 357 Зиг на единия затвор и 45 и 10 Ауто на другия), като идеята беше да имам едно лего да си играя.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Е как да е за 9х19. Има всичко, стига само пари и желание да има. Никита примерно как си е взел неговите цеви?
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            На практика може да се купи само цев. Разрешителното е , като това за цял пищов, има и прострелка.
            Мой приятел с Г22 .40SW си взе доп. цев в .357Sig и му я записаха в разрешителното.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Ненчев,такива работи се купуват,веднага,след свадбата,щото жените се по-лесно лъжат тогава,или 4-5 г.след раждането на някой наследник.рано ти е за такава екстра,щото пред памперса,цевите са безсилни.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Сериозните връзки, браковете и децата са най-големите врагове на екипировката, оръжията и свободното време. Като се сетя колко екипировка съм инвестирал в латекс, ремонти и гардероби и ми се реве. А за памперсите- дори не искам да си го представям.... НЕ, НЕ и НЕ- ЕРГЕН!!!!
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Абе ще те видим и тебе някой ден. Но това са хубави работи, така че няма страшно.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Тирикатите,мъже господ ги жени когато най-не очакват.Иначе безсмислено си живял,ако не оставиш нещо след себеси,поне заради това че ще остане малко по-дълго време българското племе.Я каква рима се получи ,направо да де повярва човек полицай поет.Добро утро на всички.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      Сериозните връзки, браковете и децата са най-големите врагове на екипировката, оръжията и свободното време...
                      Баси колко си прав...
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        Тирикатите,мъже господ ги жени когато най-не очакват.Иначе безсмислено си живял,ако не оставиш нещо след себеси,поне заради това че ще остане малко по-дълго време българското племе.Я каква рима се получи ,направо да де повярва човек полицай поет.Добро утро на всички.
                        О.... до сега два неуспешни опита. А биологичното размножаване не е самоцел.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Веднага съм готов да заменя всичката екипировка на света за една усмивка на детето ми!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            Веднага съм готов да заменя всичката екипировка на света за една усмивка на детето ми!
                            И аз така.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Като гледам тия снимки на Глок-чета как ми се иска една 17-ка
                              Обаче разрешение за втори патлак-ВЕРРИ ХАРД!
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Като гледам тия снимки на Глок-чета как ми се иска една 17-ка
                                Обаче разрешение за втори патлак-ВЕРРИ ХАРД!
                                Няма законова пречка да притежаваш втори, трети, пети и т.н. пистолет.
                                Забранено е да носиш повече от един.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X