Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Последно каква да е DPM пружина ли да купя или има специални за бърза стрелба?Хич не помагате с тези мишени

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Лудо куче, какво стана с мокро-мазния тест? Тея мишени със 147 грейна си ги утрепал нали? Имаш ли забелижима разлика в резултатите с по-леки куршуми?
      Последно редактирано от slaf4u; 20-04-13, 08:47.
      42

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
        Последно каква да е DPM пружина ли да купя или има специални за бърза стрелба?Хич не помагате с тези мишени
        Каква да е...ДПМ пружината просто намалява "Блъскането" в крайно задно положение на затвора.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Лудо куче, какво стана с мокро-мазния тест? Тея мишени със 147 грейна си ги утрепал нали? Имаш ли забелижима разлика в резултатите с по-леки куршуми?
          То основната разлика е в качеството на боеприпаса 147 грейна са си Федерал....
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            Каква да е...ДПМ пружината просто намалява "Блъскането" в крайно задно положение на затвора.
            В стрелковия форум казват, че ДПМ пружините правят много засечки и не трябва да се ползват за самоохрана.Това вярно ли е?

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
              В стрелковия форум казват, че ДПМ пружините правят много засечки и не трябва да се ползват за самоохрана.Това вярно ли е?
              За 9х19 да..... То всеки един тунинг- независимо дали по Глок или по друг пищов е минус от към надеждност- По лек спусъка с цената на сменена бойна пружина и прочие - не гърми твърди капсули, двойна пружина- повече комини, по голям бутон за пълнителя- по- често изпадане на пълнителя при носене в нормален кобур. Човек трябва да си избере - за кво ще си ползва пищова- за постоянно носене или за високо спортно майсторство.....
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                С DPM-a имам изстреляни 2-3 хиляди деветки. Не съм имал никакви проблеми със системата. Все пак, ми се струва че самата пружина доста омекна след този настрел. Иначе за носене - пищова се носи Само с фабричната пружина.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Ясно, няма да се купува пружина.По-добре да използвам парите за патрони и така да си оправя дублетите със стандартната
                  Между другото някой знае ли къде се продават оригинални пружини за Глок, че моята я поръчвах преди десетина години в един варненски магазин и я чаках около 6 месеца тогава.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                    В стрелковия форум казват, че ДПМ пружините правят много засечки и не трябва да се ползват за самоохрана.Това вярно ли е?
                    Аз съм едни от хората, които го е казал и тук го потвърждавам...В смисъл опит от типа ,,бил съм там, правил съм го"..
                    Оръжието е щоков, стандартен SiG P226R AL/SO ====DPM купен 01.02.2012г.....Проба...При пробите имаше големи засечки....
                    Последният път, когато стрелях с ДПМ-а от 200 патрона 9х19 ,,Геко" ми даде 6 засечки....
                    Казвал съм го и пак ще го кажа, от моя личен опит....Оръжие носено за самоохрана/самоотбрана, не бива да се комплектова с пружина DPM...Особено при 9х19.......
                    Сего DPM-а седи в касата на оръжието...В началото на тая година, когото оригиналната пружина на Зиг-а сдаде багажа от немай къде бях готов да я сложа като временен заместител, просто защото оригиналната пружина омекна до степен на неспособност да връща затровния блок и да заключва оръжието, като на всеки изстрел трябваше на ръкща да дотиквам затвора..Добре че хората във ВИП-имат всичко и си купих оригиналните пружини / плетените / за моя пистолет...ПЕРФЕКТНА РАБОТА НА ОРЪЖИЕТО!
                    За ДПМІа мога да кажа, че действително смалява групата на попаденията и в тоя смисъл работи....Но..поне на Зиг 226 не работи надеждно и в тоя смисъл за спорт може и да е ОК, но за самоохрана - НЕ!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Въпрос към ,,Глок"-аджиите като опитни в тунинга...дайте ми съвет за тактически фенер TLR-1 подцевния?
                      Заслужава ли си? Практичен ли е? Държа именно на функцията ,,чист фенер", а не тия извращения / простете ми, но това е подходящата дума /, слазерен целеуказател....И затоваза мен неприемлив е TLR-2...Та искам TLR-1====Добра покупка ли е?
                      Гледам в сайта на ВИП-а го нямат наличен ....
                      Някой има ли перки впечатления от ,,Шуърфайър" Х-300 мисля е беше? също подцевен фенер, без лазерни финтифлюшки...

                      ПППП Мед Дог, вав ВИП комплекса имате ли оригиналните мерници за П226? Че моите ги посъсипах...
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                        Ясно, няма да се купува пружина.По-добре да използвам парите за патрони и така да си оправя дублетите със стандартната
                        Между другото някой знае ли къде се продават оригинални пружини за Глок, че моята я поръчвах преди десетина години в един варненски магазин и я чаках около 6 месеца тогава.
                        Продават се във ВИП, ,,Булармс", ИСД и т.н.....В България части за Глок - бол...
                        А пружината, могат от ВИП и по Интернет да ти приемат поръчката и да ти доставят пружината в Добрич до вратата вкъщи.....
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Здравейте!
                          Да попитам нещо извън темата.
                          По клипчета и снимки в нета навсякъде при стрелба с две ръце палецът на стрелящата ръка се поставя върху палецът на поддържащата.Има ли някаква сериозна причина за това или е въпрос на личен избор?Аз съм пробвал да стрелям по този начин, но при прецизна стрелба(може и да си въобразявам) нещо не ми се получават нещата.Когато палецът на стрелящата е под този на другата нещата се оправят.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Палците са успоредно, не са един върху друг. Т.е. не се кръстосват. Това е официално, като по учебник. А в действителност хвата е такъв, какъвто на човек му харесва.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PerfectingGrip3-1.jpg
Прегледи:1
Размер:28.6 КБ
ID:5477864
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              и да не забравяме че при ПВЦто се иска и яко стискане.....знаете защо!
                              а също държа така и при по интензивна стрелба натискам с палеца на лявата ръка обратно на дърпането.....има ефект
                              .......но всеки си преценява според усещането
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                                Здравейте!
                                Да попитам нещо извън темата.
                                По клипчета и снимки в нета навсякъде при стрелба с две ръце палецът на стрелящата ръка се поставя върху палецът на поддържащата.Има ли някаква сериозна причина за това или е въпрос на личен избор?Аз съм пробвал да стрелям по този начин, но при прецизна стрелба(може и да си въобразявам) нещо не ми се получават нещата.Когато палецът на стрелящата е под този на другата нещата се оправят.
                                Колкото по-голям контакт с оръжието, толкова по-добре. При такъв хват, контакта с повърхността на рамата е максимален.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X