Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
    Минавай през "Вип" комплекса по-честичко и ще попаднеш на нещо интересно. Последно имаше промоции близки до твоя бюджет. И ако си гледал новините тази вечер, ще разбереш че, дори и "Генерала" е фен на марката (беше облечен с яке Глок) а той, "Генерала" ако не ги разбира тези работи...
    Какъв Вип бе човек , аз съм от Елхово , ако тръгна към София , тоя пищов ще ми излезе златен , а това че Генерало е с Глок , това хич не е добре за марката Глок

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
      Какъв Вип бе човек , аз съм от Елхово , ако тръгна към София , тоя пищов ще ми излезе златен , а това че Генерало е с Глок , това хич не е добре за марката Глок
      И аз имам същото яке+още едно от полар.Много са са готини и удобни......................но не ги нося точно по тази причина.Бойко е пълен позьор!А и у нас ,ако не си някои фаткаджия от телвизора.С подобна дреха ,те гледат като талибан.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
        Минавай през "Вип" комплекса по-честичко и ще попаднеш на нещо интересно. Последно имаше промоции близки до твоя бюджет. И ако си гледал новините тази вечер, ще разбереш че, дори и "Генерала" е фен на марката (беше облечен с яке Глок) а той, "Генерала" ако не ги разбира тези работи...
        Да разбира от.......................маркучи,шлангове,стълби,цистерни,пожарни кранове..............политика,фатки,чалъми,стоики,изяви по екраните,...........мутри,СИК,далавери,наистина ги разбира!Признал съм го по тия теми!!!Иначе не е свършил нищо за тая държаваНо парички си има,сигурно пести от закуски.......................

        П.П.Абе кога ли ще хвана балкана.......................
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          ето и моя дзвер, кобура е на фобус.
          съжелявам за голямата снимка






          http://http://www.fobusholster.com/c...ters-56-1.html

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Аз ползвам TLR-1.И поставен на Г-17 (влиза комплект с фенера в) пластмасов бедрен на BLACKHAWK.
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Бедрен, кога го носиш и как го скриваш И аз исках блекхоук, ама той минава 100 те лв...

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от BajIliya Преглед на мнение
                Бедрен, кога го носиш и как го скриваш
                Не го крие!

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                  Между друготозабравих да ти кажа.Че Израел масово изкупува Глок!Много предпочитана марка и там .Нищо лично просто фактА Йерехона го приемам вече като етап от прицелната ми стрелба ,които е одминал много одавна.Така че е прижален...
                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  С Румънеца е безмислено да спориш щото не знам за теб, но той наистина се е сблъсквал и е работил с всичко което може да се сетиш и не само пищови. Едва ли има по компетентен и по-добре подготвен практически от него във форума.
                  П.П. Нещо изкривихте темата на човека - от 7-8 поста виждам всичко друго, но не и мнения за Глок. Тия спорове до тук ми напомнят за онзи виц за шопа и за жирафа "........епааааа....нема!" Няма да пиша в тази тема вицове не му е мястото, но някой ако не го знае ще му го кажа.
                  Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                  Определно няма да си дигна задника до Шумен.Имам си достатачно работа и тукА и определено вече си ме раздразнил за да ти се вържада ти идвам на крака.Много одавна съм спрял да се доказвам на тема оръжия.Както изкаж ме разбираи,с тях си вадя хляба от както се помня,това ми е работата и хоби.Стрелям с абсолютно всичко което разбираш под думата оръжие.Избягвам публичност поради ред причини.Още дълго в БГ ще се гледа критично на такива като мен.Тук (в БГ)няма оръжеина култура.Просто всеки го има за удължение на онази си работа.И естествено неговото е наи доброто и тои е наи добрия.Навремето когато Милен Димитров прокарваше IPSC в БГ всички си мислеха че става дума за модел пластмасаОще преди изобщо да се заговори за IPSC в БГ ,имах шанса да тренирам с будни хора които се интерисуваха от динамична стрелба(по точно от методиката на специалните подразделения по света и у нас)проследил съм пътя на IPSC в БГ с пистолет в ръка.И ми е малко смешно като всеки тръби IPSCтова,IPSCонова.........явно е мода някакваЩе минеНе забравяйте че IPSC е стерилна стрелба.Без заложници,ответен огън,ранявания,странични граждани и адреналин на ниво отцеляванеСпециално за теб ще ти сложа едно безобидно клипче,снимано преди години.По три попъра ,2 патрона в единия пълнител и 1 в другия.Пълнителите ти са поставене от страничен човек за да не знаеш къде колко са патроните.Дуел ,вадене и зареждане.Приятно гледена.Избрах това ,защотото реагирам бурно.Аз съм си весел човек по принцип.

                  П.П.Изстрелял съм над 100бр. от 7,62 X25 и над 200бр. 9 X19 с един и същ ПМмай не ти е ясно че натоварването на ПМ е доста под максималния му разчет.Цевта си остава хлабаваА и е със свободен тежък затворако изобщо ме разберете какво е това.
                  Преди време ... ама много време попаднах на една снимка т.е. няколко снимки http://www.pishtov.com/Docs/FrameSet_PWG_page5.htm ама де да знам, че ще се запозная с този лаурят.... и междо другото взе да ми реклабира един глок 19 , а след това пък взе да ми стреля с него по една кутия от картон за 25 бр. ловни патрони сериер и ... която за жалост остана цяла след неговата стрелба на разстояние 15 метра , аз още с първия изстер с неговия глок я целнах .... последствие го гледах как прави едни израелски техники в стил " падащият от стола с последваща стрелба " и да си призная ме хвана страх и ако имах белезници бих го вързал този образ за стола ... виж човека дето беше зад него и му беше сложир ръка на рамото и той стреляше, но поне на него можеше да му се има вяра... въпросния човек дето пък беше сложил ръка на рамото на ручънеце пък каза, че моя пистолет засича "заради хфат - мека китка" , а пистолета ми е метален... та в крайна сметка смених една пружина и всичко си дойде на место..., а за този проблем поне тогава имах съмнения.
                  П.П.Бе хубаво момче е "румънеца" , ама е още като неулегнало вино, което невярвам скоро да улегне , щото си мисли, че морето е до колене и всичко що лети се чука или яде.
                  П.С. накратко за да ви разваля кефа на клубчето и да почнат интригите искам дави покажа два клипа
                  http://www.youtube.com/watch?v=jHKKXEusoZI
                  http://www.youtube.com/watch?v=4CjaQU0RjuY
                  и така като гледам Илиян и Криси как размазват с аркусите сапунерките

                  Айде от мен весела коледа, много здраве щастие и късмет
                  Последно редактирано от ORKA_71; 25-12-09, 19:09. Причина: допълване

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                    Преди време ... ама много време попаднах на една снимка т.е. няколко снимки http://www.pishtov.com/Docs/FrameSet_PWG_page5.htm ама де да знам, че ще се запозная с този лаурят.... и междо другото взе да ми реклабира един глок 19 , а след това пък взе да ми стреля с него по една кутия от картон за 25 бр. ловни патрони сериер и ... която за жалост остана цяла след неговата стрелба на разстояние 15 метра , аз още с първия изстер с неговия глок я целнах .... последствие го гледах как прави едни израелски техники в стил " падащият от стола с последваща стрелба " и да си призная ме хвана страх и ако имах белезници бих го вързал този образ за стола ... виж човека дето беше зад него и му беше сложир ръка на рамото и той стреляше, но поне на него можеше да му се има вяра... въпросния човек дето пък беше сложил ръка на рамото на ручънеце пък каза, че моя пистолет засича "заради хфат - мека китка" , а пистолета ми е метален... та в крайна сметка смених една пружина и всичко си дойде на место..., а за този проблем поне тогава имах съмнения.
                    П.П.Бе хубаво момче е "румънеца" , ама е още като неулегнало вино, което невярвам скоро да улегне , щото си мисли, че морето е до колене и всичко що лети се чука или яде.
                    П.С. накратко за да ви разваля кефа на клубчето и да почнат интригите искам дави покажа два клипа
                    http://www.youtube.com/watch?v=jHKKXEusoZI
                    http://www.youtube.com/watch?v=4CjaQU0RjuY
                    и така като гледам Илиян и Криси как размазват с аркусите сапунерките

                    Айде от мен весела коледа, много здраве щастие и късмет
                    Каква връзка има с Глок?Аааааа, щото ти имаш АркусТо пистолета в Б-я е продължение на оная му работа на собственика.Е теб съм те признал............с наи дългата работа си!!!Ти си номер едноАбе като стреляме динамична,що не се пробаш в дуел?Прицелни стрелби и поза чайник............. с бай Тодор Живков са умрели ,ако не знаешКак можеш да коментираш нещо от рода на динамичната стрелба,след като ти е напълно непонятнаЯ го питаи твоя приятел(дето все купува оръжия)кой го е учил да стреля с пистолет?Нямам нужда от доказване,аз съм си аз.............Що не си гледаш там зелената границаа пък стрелбите с постолети,задържания и тактиката ,ние си ги работим така или иначе!Кога си стрелял по хора(съмнява ме изобщо да ти се е налагало някога)?Щото аз ............преди 2седмици ми е последния случаи.Така че много добре знам кое е нужно ,за да си подготвен в стресова ситуация.Ако ти извадиш пистолет,заредиш и направиш по добър резултат.И наи важното за по кратко време!!!Аз ще ти се извиня публично.До тогава, си заври теслите наречени Аркус...........ти знаеш къде

                    п.п. интригите на село в краварника(там се показва как се стреля с калашник)пози ,стойки ,яката работа!Хубаво че ни показа (подробно)как се държи СЛР -93 ,че иначе не знаех за къде се хваща...............
                    Последно редактирано от rumaneza77; 26-12-09, 10:04.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      весела коледа
                      Последно редактирано от v12345s; 26-12-09, 13:04.

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                        ....
                        Нема, нема и току някой изтрещи в тая тема. Предлагам да я прекръстиме. Румънеца срещу всички. Що народ си избърса подметките с Румънеца не е истина. И то с цел лично възвеличаване. Това което разбрах от тази тема е, че лък и стрели е в пъти по-добро решение от кой и да е Глок. Ей ама голяма комплексарщина тече тука.

                        По темата. Колкото и да е чудно... Моя Глок е разкошен. Малък, мощен, без-проблемен. Точно това което ми и трябваше. Стои си заврян където му е мястото без дори и да намеква за себе си. 40s/w калибър. С една дума перфектното решение за моята работа. Не си броя изстрелите, но до сега нямам и една засечка или каквато и да е грижа. Смазвам си го редовно. И да. Лятото се опира в кожата ми. Но дори и да знаеш къде го нося, пак не се вижда, дори и да съм по тениска и с къси панталонки. Не беше ли това основния замисъл?

                        Чесно казано не разбирам смисъла от по-горе пуснатите клипчета? За самозащита ли са ви оръжията или за разчистване на сгради? Колко точно народ очаквате да ви нападне и от колко различни места? Ще имате ли "топки" да изтребите 12 човека? Ами после? Това умение е подобно на умението да прескачате 16 автомобила с мотор. Да ама в живота рампи, свободно стоящи по улиците няма... Та упражнението е напълно безмислено.

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                          Преди време ... ама много време попаднах на една снимка т.е. няколко снимки http://www.pishtov.com/Docs/FrameSet_PWG_page5.htm ама де да знам, че ще се запозная с този лаурят.... и междо другото взе да ми реклабира един глок 19 , а след това пък взе да ми стреля с него по една кутия от картон за 25 бр. ловни патрони сериер и ... която за жалост остана цяла след неговата стрелба на разстояние 15 метра , аз още с първия изстер с неговия глок я целнах .... последствие го гледах как прави едни израелски техники в стил " падащият от стола с последваща стрелба " и да си призная ме хвана страх и ако имах белезници бих го вързал този образ за стола ... виж човека дето беше зад него и му беше сложир ръка на рамото и той стреляше, но поне на него можеше да му се има вяра... въпросния човек дето пък беше сложил ръка на рамото на ручънеце пък каза, че моя пистолет засича "заради хфат - мека китка" , а пистолета ми е метален... та в крайна сметка смених една пружина и всичко си дойде на место..., а за този проблем поне тогава имах съмнения.
                          П.П.Бе хубаво момче е "румънеца" , ама е още като неулегнало вино, което невярвам скоро да улегне , щото си мисли, че морето е до колене и всичко що лети се чука или яде.
                          П.С. накратко за да ви разваля кефа на клубчето и да почнат интригите искам дави покажа два клипа
                          http://www.youtube.com/watch?v=jHKKXEusoZI
                          http://www.youtube.com/watch?v=4CjaQU0RjuY
                          и така като гледам Илиян и Криси как размазват с аркусите сапунерките

                          Айде от мен весела коледа, много здраве щастие и късмет

                          tconiotconev..... това ти ли си ..... с нов ник в тоя форум
                          Що за щуротии си написал за човек който не познаваш и си го виждал има няма 3 пъти , 1 от които на снимки в интернет. За какъв глог 19 говориш , за какви реклами , за какви 5 лева...човека е със 17.. и въобще къде си тръгнал да го обсъждаш и одумваш ...на чужд гръб интернет слава ли трупаш кво правиш . Викаш ако си имал белезници си щял да го вържеш за стола .. тва наистина трябва да се види как ше стане , наистина ше ми е интересно , и вероятно много смешно , аз предлагам това нещо да бъде филмирано за идните поколения..
                          Човека няма нужда да се доказва , където е трябвало се е доказал и продължава да се доказва.
                          Последно редактирано от SSG; 26-12-09, 14:54.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от SSG Преглед на мнение
                            tconiotconev..... това ти ли си ..... с нов ник в тоя форум
                            Що за щуротии си написал за човек който не познаваш и си го виждал има няма 3 пъти , 1 от които на снимки в интернет. За какъв глог 19 говориш , за какви реклами , за какви 5 лева...човека е със 17.. и въобще къде си тръгнал да го обсъждаш и одумваш ...на чужд гръб интернет слава ли трупаш кво правиш . Викаш ако си имал белезници си щял да го вържеш за стола .. тва наистина трябва да се види как ше стане , наистина ше ми е интересно , и вероятно много смешно , аз предлагам това нещо да бъде филмирано за идните поколения..
                            Човека няма нужда да се доказва , където е трябвало се е доказал и продължава да се доказва.
                            Когато идвахте при мен пича беше с 19 - ка и я разглоби или си забравил... , а май негледаш, че има усмивки в които невлагам никава злоба ... амаче си и ти.
                            П.П. Тогава за пъррви път видях човек толкова разпалено да ми обяснява какво е предимството на глога... образи небесни такива Исках да го видя този образ как ще запали пък излези , че ти захапа уф да се в тиквата ....
                            Киро весела коледа, здраве щастие и късмет.

                            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                            Нема, нема и току някой изтрещи в тая тема. Предлагам да я прекръстиме. Румънеца срещу всички. Що народ си избърса подметките с Румънеца не е истина. И то с цел лично възвеличаване. Това което разбрах от тази тема е, че лък и стрели е в пъти по-добро решение от кой и да е Глок. Ей ама голяма комплексарщина тече тука.

                            По темата. Колкото и да е чудно... Моя Глок е разкошен. Малък, мощен, без-проблемен. Точно това което ми и трябваше. Стои си заврян където му е мястото без дори и да намеква за себе си. 40s/w калибър. С една дума перфектното решение за моята работа. Не си броя изстрелите, но до сега нямам и една засечка или каквато и да е грижа. Смазвам си го редовно. И да. Лятото се опира в кожата ми. Но дори и да знаеш къде го нося, пак не се вижда, дори и да съм по тениска и с къси панталонки. Не беше ли това основния замисъл?

                            Чесно казано не разбирам смисъла от по-горе пуснатите клипчета? За самозащита ли са ви оръжията или за разчистване на сгради? Колко точно народ очаквате да ви нападне и от колко различни места? Ще имате ли "топки" да изтребите 12 човека? Ами после? Това умение е подобно на умението да прескачате 16 автомобила с мотор. Да ама в живота рампи, свободно стоящи по улиците няма... Та упражнението е напълно безмислено.
                            Пич, Румънеца си е много свястно момчето, а това го направих за майтап да го видя този как ще запали и дали ще се усети.... нищо лично не съм вложил в думите си, или използваните думи, а го направих с цел майтап.
                            В негова полза и защита искам дави кажа, че всичко което е написал в раздела КЛУБ Макаров е вярно и че без проблем може да стреляш патрони за ТТ с Макаров , защото и аз съм я правил тази глупост, но отразяването на гилзата е проблем. Рядко са хора с неговите знания и умения и желание да се учи и усъвършенства.
                            Последно редактирано от giorgio; 28-12-09, 10:09.

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Момчета, вярно, че е Коледа и трябва да се веселим, но молбата ми е да не подминавате тънката граница, между шегата и обидата!

                              Иначе ще ми е интересно да видя, как някой ще успее да сложи белезници на Румънеца, освен ако не го издебне заспал... май, май и тогава ще е трудно, да не кажа невъзможно...

                              Весела Коледа!
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Весели празници и от мен!

                                http://www.youtube.com/watch?v=-TC2xTCb_GU

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X