Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Привет,

    от днес и аз се присъединявам към клуба .

    Излезе ми разрешителното и си взех ГЛОК 17 .
    LZ1VWW

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Ето обещаната снимка на фотоснайпера. Искам вместо Зенита да монтирам Глога.
      Прикачени файлове
      Nissan Pathfinder 4.0L

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
        Ето обещаната снимка на фотоснайпера. Искам вместо Зенита да монтирам Глога.
        Моето мнение е да си събереш пари за полимерен.Тоя от никъде не пасва.А и наи хубаво си седи на фотоапарата.
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Идеята ми е оформена, но не знам как (кой) ще направя джаджата която влиза зад пълнителя. Иначе от фотопушката ще се ползва само приклада, който се сваля само с един винт. Тоест приклада ще е многофункционален. Кеф ти фотолов, кеф ти ....
          Nissan Pathfinder 4.0L

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
            Идеята ми е оформена, но не знам как (кой) ще направя джаджата която влиза зад пълнителя. Иначе от фотопушката ще се ползва само приклада, който се сваля само с един винт. Тоест приклада ще е многофункционален. Кеф ти фотолов, кеф ти ....
            Явно не си ме разбрал.Това което имаш ти ,е с висок монтаж.А за Глока е с долен.Нивото на твоя приклад не съвпада от никъде.Просто няма откъде да се тръгне да се преправяА и трбва да се прави набузник,иначе изобщо няма да е ефективен приклада.
            Прикачени файлове
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Вече и в 22 LR http://www.issc.at/download/Europe_Flyer_metric.pdf

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                Не съм фен на глок и всичките му тунинги, обаче това вече е истинска подигравка с феновете му. Добре че поне не пише на него Glock, а нещо като ISSChina.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Ето същото нещо в калибър .22LR, но вече без да е "сделано". Без излишни допълнителни предпазители/декокери в стил грамофонна плoча, без огромното външно прорязано петле , за да може да се гледа през него (егати простотията), с нормалните мерни прибори и естествено оригиналния УСМ, които прави Глок това което е.

                  http://www.advantagearms.com/glock_kit_contents.html
                  Прикачени файлове
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                    Не съм фен на глок и всичките му тунинги, обаче това вече е истинска подигравка с феновете му. Добре че поне не пише на него Glock, а нещо като ISSChina.
                    Само за протокола ISSC "AUSTRIA".

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Това също изглежда удобен вариант на приклад:
                      http://www.youtube.com/watch?v=HRi-q..._embedded#t=83

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от lupus Преглед на мнение
                        Това също изглежда удобен вариант на приклад:
                        http://www.youtube.com/watch?v=HRi-q..._embedded#t=83
                        Да
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Момчета, кажете къде най-евтино може в София човек да си купи Глок 19-ка? криза е, хора помагайте!

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            Във VIP-а с връзки.

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Може ли някой да сподели впечатления от стрелба с калибър 10 Auto? Не съм 100 % сигурен, но мисля, че модела беше Glock 20. Доколкото ми е известно такъв боеприпас се използва във ФБР и си има определени причини за това. Коментарите за или против са безсмислени, просто ако някой има практически опит с този калибър ще ми е интересно да сподели.

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Включвам се в темата - откакто имам право на оръжие съм фен на Глок. Имам 19 сет и съм страшно доволен.

                                Първоначално публикуван от voodoo Преглед на мнение
                                Момчета, кажете къде най-евтино може в София човек да си купи Глок 19-ка? криза е, хора помагайте!
                                Мога да ти помогна с отстъпки които ползвам, поне 100 - 150 лв ще ти отбия от цената. Ако решиш пиши.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X