Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Знаете ли нещо за тези капачки и има ли смисъл от тях?И каква е тази игла "Амфибия"?
    http://shop.oragie.com/product_info....oducts_id=1075

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
      Знаете ли нещо за тези капачки и има ли смисъл от тях?И каква е тази игла "Амфибия"?
      http://shop.oragie.com/product_info....oducts_id=1075
      Пообъркало се е малко момчетокапачките са модел Амфибия.Оргиналните като се поставят са в формата на кръг.А тези са с допирателни в четири опорни точки.Идеята е боклуците да минават през получилите се отвори между капачките и леглото на иглата в блока.И от вече при стрелба под вода ги дават за по удачни ,поради плътноста на водатаИ с оргиналните капачки си стреля под водата,без проблем че и на затворна задръжка остава като свърши пълнитела100% Проверено многократноЕто какво представляват оригиналните,http://www.shop.proshooter-bg.com/pr...roducts_id=177 явно вече ви стана ясно къде е разликата
      Последно редактирано от rumaneza77; 05-02-09, 23:58.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Първо поздрави на Хасан, като отново добре дошъл във форума!
        А сега по темата. Овалните капачки са стандартните за пистолети Глок. Другия модел (Амфибия) с прорезите нямат за цел да пропускат преминането на боклуци и т.н. Какво ще правят тези боклуци при иглата, ударника и т.н? Целта на прорезите е да пропускат безпроблемното преминаване на ВОДА. Идеята е да се получи пълно обезвъздушаване на оръжието, т.е да не остане въздух в канала на ударника, за да не се получи хидравлично налягане. Ако обърнете внимание клипа ще видите, че стрелеца изчаква да свършат "балончетата" преди да натисне спусъка. Не само Глок може да стреля под вода. Почти всяко оръжие безпроблемно може да възпроизведе изстрел под вода стига да сме сигурни, че в него не е останало въздух. Имам предвид единичен изстрел, а не това да се превръща в практика. Все пак за стрелба под вода конструкторите са измисли специални оръжия.
        Последно редактирано от paunoff; 06-02-09, 11:06.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Сигурно тези Амфибии не пречат да се носят постоянно в пистолета, нали?
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            Сигурно тези Амфибии не пречат да се носят постоянно в пистолета, нали?
            Хасан е на мнение че въобще не пречат.И с оргиналните и с Афбия ,пистолета работи еднакво.


            ...........вече при стрелба под вода ги дават за по удачни ,поради плътноста на водата...............

            Тъй де и и Хасан така вика.Нали така го е написъл!Получава се ефекта на хидравличното бутало или принципа на работа на амортесьора.

            И за да бъдем по точни.Казах да ме нарекат Хасан ако пиша извън моите теми за оръжия!
            Последно редактирано от rumaneza77; 07-02-09, 08:58.
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Такааа. До една две седмици, трябва вече да съм се обзавел. Последно се прях на модела 27 с 40 S&W.

              Дайте сега идеи за кобур. Взех си два. Единия е оригинален за този модел, кожен. Другия е някакъв синтетичен, пак за този модел. И двата са за кръста

              Въпроса ми е. Има ли смисъл от тези които са за рамо? Обикновенно ходя с костюм на работа и се чудя дали ще ми е удобен?

              А от тези пластмасовите, засега се отказах, понеже са твърди и обезмислят малкия размер на оръжието...

              Дайте идеи...

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                Такааа. До една две седмици, трябва вече да съм се обзавел. Последно се прях на модела 27 с 40 S&W.

                Дайте сега идеи за кобур. Взех си два. Единия е оригинален за този модел, кожен. Другия е някакъв синтетичен, пак за този модел. И двата са за кръста

                Въпроса ми е. Има ли смисъл от тези които са за рамо? Обикновенно ходя с костюм на работа и се чудя дали ще ми е удобен?

                А от тези пластмасовите, засега се отказах, понеже са твърди и обезмислят малкия размер на оръжието...

                Дайте идеи...
                За пластмасата си прав.Аз лично за рамо не нося.Не са ми удобни,пистолета се мята и неудобно се изважда.Моето мнение че на кръста кожения ще ти е идеален ,нося 17ка със костюм и е ОК! А 27ца просто заспива.Брей 40калибър!Аз много го харесвам,завиждам........
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                  За пластмасата си прав.Аз лично за рамо не нося.Не са ми удобни,пистолета се мята и неудобно се изважда.Моето мнение че на кръста кожения ще ти е идеален ,нося 17ка със костюм и е ОК! А 27ца просто заспива.Брей 40калибър!Аз много го харесвам,завиждам........
                  Ха мерси... ще се спра с пазаруването за сега...

                  Знаеш, че за тебе винаги. Обещавам като намина към твоя регион, да звънна едно телефонче и да се помотаме по стрелбищата. Същото важи и ако ти идваш към София...

                  П.П. Вече му поръчах удължен пълнител за 11 бонбонки (или в случая - бонбонища)

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Здравейте!
                    От скоро съм собственик на толкова оспорваният пистолет Глог - 19. Страхотен пистолет, няма нищо излишно по него и както казват той е "Голфа" на пистолетите / непретенциозен, сравнително евтин и достатъчно надежден /. С него до сега съм изстрелял вече доста бонбончета / различни марки / - засечки -0.0бр.

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Значи си напрвил правилния избор за себе си. Пожелавам ти много приятни стрелби и никога да не ти се наложи да го вадиш за самозащита.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от ivansenbg Преглед на мнение
                        Здравейте!
                        От скоро съм собственик на толкова оспорваният пистолет Глог - 19. Страхотен пистолет, няма нищо излишно по него и както казват той е "Голфа" на пистолетите / непретенциозен, сравнително евтин и достатъчно надежден /. С него до сега съм изстрелял вече доста бонбончета / различни марки / - засечки -0.0бр.
                        Браво! Има нещо вярнотова за голфа .Ама някой ,някъде тук да е писал че Глок дава засечки?При него това не става и с това си гарантирано качество е с едни гърди напред
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          http://www.zahal.org/FAB/wb2.htm


                          П.П. Извинявам се предварително, ако тази информация е публикувана.

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            С нетърпение чакам да пуснат за свободна продажба допълнителните модулите за изстрелване на ръчни гранати и мини огнехвъргачки, за да си купя и аз Глок ...
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Днес търся моя приятел Румънчето да го питам как е кво прави,че го не бех чувал скоро.
                              И кво да видя те го оделкали.......

                              Що бе......я некои запознат да драсне едно лично преди да оделкат поста.

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение

                                Що бе......я некои запознат да драсне едно лично преди да оделкат поста.
                                Виртуално се бил самоубил с Глока..........

                                Малеееее......докъде я докарахме у Медииката....тц...тц....тц ....как може такова Нящо.......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X