Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
    Първия ти е 1981г. А втория ти е ново производство!ЕИИ ,нали казахме само от армеиските беА това което си написал като легенда си е................изтинаВтория е 2000г.Новото производство ми е много объркано(като всичко в тая ,шибана псевдо демокрация),а и аз не го уважавам въобщече да се занимавам с нещо което не се прави както трябва да е.Серйите са правени в различни години и са ми в главата от много одавнаНад 30 са.Част от производството е под руски контрол

    П.П.Пак не научих нищо ново..........
    Е то нищо ново под слънцето.....първия ми е служебния. А втория - личен. Нали забраниха със заповед 1998г. да се купува от армията, та си взех от завода. Между другото, и на АК са по същия начин цифричките. Ако ти трябва инфо за системи стрелково на въоръжение в БА....ако мога, помагам

    Коментар


    • Има и такива ПМчета...............

      И такива мерни за ПМ!

      И айде да видим кой ще ми каже какво е това?
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от giorgio; 28-05-09, 17:36.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Ти да нямаш музей бе.... Много са хубави. На бас, че имам повече от теб....за съжаление, са все еднакви....

        Коментар


        • За DODO
          Немските не подлежат на коментар.Страхотно качество!!!А за качеството на износа ,можем да поспоримЗад океяна нивото на качеството е толкова лошо че и нашите боклуци им се виждат 1-първо качествоЕвропа и Русия са номер 1!!!На тема оръжие.Запомнете го товаА пък търговците ги интересуват единствено парите!

          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
          Има и такива ПМчета...............

          И такива мерни за ПМ!

          И айде да видим кой ще ми каже какво е това?
          Жоре хубо го редактира,ама а сега разбери кое за какво се отнася?!!Подреди снимките по смисъл бе

          Одавна се канех да покажа 22lr. адаптора за ПМ.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от rumaneza77; 28-05-09, 17:55.
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
            Прочетете пост #199 .Ако не сте го челиИ този пост #29

            Е това е колекциятапо темата........

            Какви цифри имате на номера на ПМите си? Примерно КА 26 ****.Интересуват ме първите две цифри.Д видим кои е с най стария ПМ във форумаМоя единия е 1983г. а руския ми ПМ е 1991г.

            П.П. Само ПМи армейско производство.
            Брей,само аз и bodo ли имаме ПМ в тоя форум бе?
            Последно редактирано от rumaneza77; 29-05-09, 18:18.
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Аз имам служебен ПМ-КТ-22 ***.
              Последно редактирано от giorgio; 29-05-09, 18:15.

              Коментар


              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Аз имам служебен ПМ-КТ-22 247.
                Е чак целия номернямаше нужда.....ПМ е 1982г.

                П.П.bodo води класацията за сега с 1981г.
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Да се включа и аз с един роднина по права линия на ПМ, наречен на любимите ми от детството шоколадови десертчета.
                  Навремето единственото поради, което се спрях на него беше възможността за регулиране на мерните прибори. Нещо което го нямаше при БГ пищовите.
                  Естествено в последствие беше сменена и ръкохватката. Исках да му направя лек тунинг на спусъка, но страничния ефект от възможността за автоматична стрелба въобще не ми се понрави, така че си остана оргиналдЪ.
                  За съжаление с него не мога да участвам в съревнованието на цифричките.
                  Прикачени файлове
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                  Коментар


                  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                    Да се включа и аз с един роднина по права линия на ПМ, наречен на любимите ми от детството шоколадови десертчета.
                    Навремето единственото поради, което се спрях на него беше възможността за регулиране на мерните прибори. Нещо което го нямаше при БГ пищовите.
                    Естествено в последствие беше сменена и ръкохватката. Исках да му направя лек тунинг на спусъка, но страничния ефект от възможността за автоматична стрелба въобще не ми се понрави, така че си остана оргиналдЪ.
                    За съжаление с него не мога да участвам в съревнованието на цифричките.
                    След 2000г. е май този руснак,а?
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Точно 9 години е вече в касата ми, но довечера за по-сигурно ще погледна в паспорта му от кога е щампата на ОТК.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                      Коментар


                      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        ПМ с № 34..... произведен през 94г.

                        Коментар


                        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Въпрос извън основната тема,за което най-покорно МОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНИТЕ: Е ли възможно адаптор ,22(чешко заводско производство)предназначен за ЧЗ 83(тяхната версия на ПМ) да се куплира с български "Арсенал", и то така, че да работят "вместе"..?
                          Предварително благодаря на всеки отговорил!
                          Последно редактирано от sa4mo; 02-06-09, 12:06. Причина: ми да благодаря, все пак!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от v12345s Преглед на мнение
                            ПМ с № 34..... произведен през 94г.
                            Да.

                            Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
                            Въпрос извън основната тема,за което най-покорно МОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНИТЕ: Е ли възможно адаптор ,22(чешко заводско производство)предназначен за ЧЗ 83(тяхната версия на ПМ) да се куплира с български "Арсенал", и то така, че да работят "вместе"..?
                            Предварително благодаря на всеки отговорил!
                            Няма да стане.Общия калибър и принцип на работа не ги обидинява до толковаА и попадаш с това прекрояване евнтуално ,под ударите на закона
                            Последно редактирано от giorgio; 03-06-09, 09:16.
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Моя младеж е слязъл от конвейра през 02.97г. Тогава е бил и консервиран, демек типично по руски обилно залят с ГОИ. Интересно ми е обаче през колко време се налага преконсервация на оръжието.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                              Коментар


                              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                Първоначално публикуван от rumaneza77
                                Няма да стане.Общия калибър и принцип на работа не ги обидинява до толковаА и попадаш с това прекрояване евнтуално ,под ударите на закона
                                А бе...юридическата страна е по-преодолима(при мен специално) - и арсеналчето, и адаптора са си мои, с редовни разрешения за носене("и употреба"-според текста на хартийките)...ама не се чувствам достатъчно технически подготвен за подобна операция..та за туй питам.Отново благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X