Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: WALTHER P22

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    То у нас цените са много относителни стингер в щатите се водят скъпи 8-10$ за тухличка от 500 броя .
    Малеееей, та това си е по цели 3 /три/ стотинки за "бонбонче" !!!
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • До: WALTHER P22

      Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
      Малеееей, та това си е по цели 3 /три/ стотинки за "бонбонче" !!!
      И това са скъпите марки има и насипни пак в кутии по 500 на цени 3-6$. Това е имформация от приятел който живее там вече повече от 20 години и много обича да стреля. Отделно постоянно има разни промоций от типа "плащаш едно взимаш три" и всякъкви разпродажби от които човека си е напазарувал бая пушкала. То на тия цени сигурно и аз ще си гърмя по една "тухличка" на ден по бирени кутийки.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • До: WALTHER P22

        http://www.cabelas.com/cabelas/en/te...839&hasJS=true

        525 броя за 20 долара
        Honda HR-V 4WD D16W1

        Коментар


        • От: WALTHER P22

          продава ли се още валтера и каква е цената му

          Коментар


          • От: WALTHER P22

            Първоначално публикуван от radi78 Преглед на мнение
            Продава ли се още Валтерът и каква е цената му?
            Уважаеми колега, от поста Ви не става ясно кого и за кой "Валтер" питате. Вероятно имате предвид стар пост по темата, от преди две години... В такъв случай, въпросът Ви е неуместен.
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • От: WALTHER P22

              Много компактно оръжие с много положителни страни....Имам приятели с такова пищовче,АЗ самият имам,но да Ви кажа тук за един месец му станаха много проблемите,а пистолета е на 1 година.
              За запознатите с механизма и по-точно с работата на спусъка,а именно при неговото натискане се получава проблема.Пуска само през единият зъб /чоп/ не и през втория,при което всеки може да се сети,че липсва контакт между чукчето и иглата на оръжийцето, от което идва и липсата на изстрел.
              Вариант за действие:

              1.Побългаряване-т.е. изпиляване на малкото чопче.
              2.Нови части,които не се знае кога ще пристигнат във Вип-София.
              Така,че остана първият...
              Положителните страни всеки знае....Успех на всички.

              Коментар


              • От: WALTHER P22

                Първоначално публикуван от teodorkraev Преглед на мнение
                ...
                1.Побългаряване-т.е. изпиляване на малкото чопче.
                2.Нови части,които не се знае кога ще пристигнат във Вип-София.
                Така,че остана първият...
                ...
                Има ли резултат?
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • От: WALTHER P22

                  Първоначално публикуван от teodorkraev Преглед на мнение
                  Много компактно оръжие с много положителни страни....Имам приятели с такова пищовче,АЗ самият имам,но да Ви кажа тук за един месец му станаха много проблемите,а пистолета е на 1 година.
                  За запознатите с механизма и по-точно с работата на спусъка,а именно при неговото натискане се получава проблема.Пуска само през единият зъб /чоп/ не и през втория,при което всеки може да се сети,че липсва контакт между чукчето и иглата на оръжийцето, от което идва и липсата на изстрел.
                  Вариант за действие:

                  1.Побългаряване-т.е. изпиляване на малкото чопче.
                  2.Нови части,които не се знае кога ще пристигнат във Вип-София.
                  Така,че остана първият...
                  Положителните страни всеки знае....Успех на всички.
                  Странно.
                  Моят е от първите които внесоха и вече не се знае бройката изстреляни какви ли не марки патрони, но засега не дава проблем. Може би при тебе е някакъв "късмет".
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • От: WALTHER P22

                    Здравейте, Вие с какви боеприпаси ,,храните" вашите пистолети така, че да не засичат. Аз ползвах ,american eagle' и sellier bellot и с едните и другите е божа работа дали ще гръмне,а ако го направи дали ще има следващ път без моя намеса. Сега ползвам тези




                    и няма проблеми. Питането ми е такова, че така и не ми стана ясно от боеприпасите ли е или от пистолета, защото се говори за спукани блокове на 10 изстрела и такива за по няколко хиляди без проблем.

                    п.п. има ли някъкъв мод, който трябва или поне е хубаво да се направи за да няма засечки.

                    Коментар


                    • От: WALTHER P22

                      Пробвай с "Циклон".
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: WALTHER P22

                        С нито един от патроните на CCI няма да имаш проблеми с презареждането. Дори и със Subsonic-а.
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                        Коментар


                        • От: WALTHER P22

                          CCIто го водят малко по-точно и много по-надеждно от евтините патрони,сьщите като твоите проблеми имат и Сиг 1911 в 22 примерно и се лекува с тия патрони.

                          Лек няма,ако ползваш Тьндьрболт примерно или друга насипна гадост от евтините ще си засича като стой та гледай,с тия горе проблемите ти ще са най-малко.Ако се намират лесно и не са много скьпи си взимай само от тия,тук това е проблем и от 12 000 да речем я имам 2000 от тия я не.голям зор с тия 22,гоним ги из нета като империалисти.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: WALTHER P22

                            Значи оставам с тези, благодаря за отговорите. Все още се намират..

                            Коментар


                            • От: WALTHER P22

                              Здравейте!
                              Предлагат ми втора употреба такъв пистолет с две цеви - дълга и къса и резервни мушки за 500 лв.
                              Та въпроса ми е цената добра ли е и какво трябва да се гледа в този пистолет ,като го купуваш втора употреба?
                              И притесненията са ми ,че този пистолет ,който ми предлагат затвора е с нормална оксидация и черни надписи , а не като тези новите дето ги гледам по магазините с черен лак и бели букви. Дайте моля съвет.

                              Коментар


                              • От: WALTHER P22

                                Важното е теб да те кефи, всичко друго е без значение.
                                Едно оръжие не те ли грабне от раз няма и от втори и трети път да те грабне.
                                Ако ти харесва конкретния екземпляр, взимате една кутийка патрони CCI по възможност и отивате или на стрелбището или на подходящо място. Там един пълнител по мишена бавно и прецизно, един на бърза и то май е това.
                                Моя го купувах май 2000 г, цената му беше 560 и още 150 после за дългата цев. сега цените май са подобни скоро не съм гледал.
                                Тази земя, по която тъпча сега,
                                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                                тази земя – не е моя земя,
                                тази земя, простете, е чужда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X