Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: WALTHER P22

    здрасти и честито и на двамата, много приятни емоции по стрелбищата. Аз си купувам в последно време насипни патрони на Federal по 9 стотинки. Нямам забележки към тях, не засичат, пък и са на супер цена. Има ги и в кутийки по 40 и по 50 броя, на самата кутийка е нарисуван орел и надпис American eagle. Поздрави!
    Honda HR-V 4WD D16W1

    Коментар


    • До: WALTHER P22

      Днес стрелях, много съм доволен много балансирано оръжие. Изкарах два пълнителя на бърза стрелба няма засечки, имах притеснения защото патроните не се подреждат в правилен ред в пълнителя, но това май не е проблем.

      Коментар


      • До: WALTHER P22

        Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
        Има ги и в кутийки по 40 и по 50 броя, на самата кутийка е нарисуван орел и надпис American eagle. Поздрави!
        По 40 бр.не съм виждал.На снимката са 50бр.Има и по 100 бр. на CCI и на Федерал по 500бр.
        Поздрави!
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: WALTHER P22

          Здравеите , пострелях на стрелбището и забелязах че на доста от патроните на селиер и белот се върти куршума в гилзата а на cci и stinger не е така на какво се дължи това колеги.

          Коментар


          • До: WALTHER P22

            Най-вече на цената

            Коментар


            • До: WALTHER P22

              Здравейте колеги , немога да си регулирам пистолета да стреля точно, с мерник 3 стрелям на 10 м. и цели на 10 сантима долу вдясно от центъра , моля ви да ми кажете с кой мерник стреляте вие при мен имаше 3 мушки в комплекта . Номер 2, номер 3, и номер 4 и еднао капаче за мушката.

              Коментар


              • До: WALTHER P22

                здрасти, моят беше с поставена №2 фабрично. Прострелвай го на 25 метра, а не на 10. Поздрави!
                Honda HR-V 4WD D16W1

                Коментар


                • До: WALTHER P22

                  На стенд ли го прострелвате?
                  Не оспорвам уменията Ви като стрелец, но ако сте стреляли до сега с по-тежки пистолети, не е невъзможно да "дърпате" при натискане на спусъка...
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: WALTHER P22

                    Не на стенд. Не сам особено добър стрелец с пистолет, до сега съм стрелял често с Макаров и Чз 75. Ще тробвам и с номер 2 , да видим какво ще стане.

                    Коментар


                    • До: WALTHER P22

                      Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
                      здрасти, моят беше с поставена №2 фабрично. Прострелвай го на 25 метра, а не на 10. Поздрави!
                      Благодаря колега, прострелях го както ми каза с 2 на 25 метра , малко реглаж и сега стреля точно в центъра. Но, забелязах друго, стреляхме с мой приятел той има Зиг Зауер Мускито и си взема Велоситар на CCI , от 50 патрона 6 засечки, 5 патрона гръмнаха от 2-я път, а един от 3-я, пистолетът му е нов. Аз стрелях със Селиер и Белот 38гр. от 50 патрона 0 засечки, защо така да не би патроните на Велоситар да не са пригодени за пистолет, а и доста силно гърмяха?

                      Коментар


                      • До: WALTHER P22

                        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                        ... от 50 патрона 6 засечки, 5 патрона гръмнаха от 2-я път, а един от 3-я, пистолетът му е нов. Аз стрелях със Селиер и Белот 38гр. от 50 патрона 0 засечки, защо така да не би патроните на Велоситар да не са пригодени за пистолет, а и доста силно гърмяха?
                        Причините може да са много и различни... От стари, неправилно съхранявани муниции, до слаба пружина на ударника. От поста Ви не става ясно, дали патрона не е взривен, или пистолетът не е презаредил...
                        Последно редактирано от giorgio; 27-02-10, 07:36.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: WALTHER P22

                          Презарежда , но след като натиснеш спусъка изтрел няма,патрона си седи зареден в цевта , зареждам само ударника и изтрел има.

                          Коментар


                          • До: WALTHER P22

                            Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                            Презарежда , но след като натиснеш спусъка изтрел няма,патрона си седи зареден в цевта , зареждам само ударника и изтрел има.
                            Повредата не е във вашия телевизор. Както е писал някой по-горе "цената". Но все пак това за тая цена са си прекрасни патрончета.
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • До: WALTHER P22

                              Първоначално публикуван от centurion Преглед на мнение
                              Най-вече на цената
                              То у нас цените са много относителни стингер в щатите се водят скъпи 8-10$ за тухличка от 500 броя .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • До: WALTHER P22

                                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                                Повредата не е във вашия телевизор. Както е писал някой по-горе "цената". Но все пак това за тая цена са си прекрасни патрончета.
                                Май не е цената... Аз стрелях с Селиер и Белот за 16 стотинки с валтер п22 , 50 патрона нито една засечка, той с велоситар за 23 стотинки с Москито и са пукна от засечки и гърмене на патрона от вторият път.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X