Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ред за продажба на КНО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ред за продажба на КНО

    Моето КНО го купих от Габрово, от частно лице. При регистрацията е било простреляно. Когато го регистрирах във Варна служителя от КОС ми каза да питам продавача къде е простреляно. Мисля, че се после се обади и по служебен път пратиха портокола от първата прострелка... забравил съм, беше отдавна, но не са правили повторна. За отбелязване е, че косаджията е изключително свестен човек.
    Последно редактирано от lupus; 09-03-14, 08:28.

    Коментар


    • #17
      От: Ред за продажба на КНО

      Дублиране...

      Коментар


      • #18
        От: Ред за продажба на КНО

        Първоначално публикуван от lupus Преглед на мнение
        За отбелязване е, че косаджията е изключително свестен човек.
        Май от това зависи всичко...
        42

        Коментар


        • #19
          От: Ред за продажба на КНО

          Занимавам се с продажба на оръжие от 20г. Ходил съм и да прострелвам в СДВР. Ако видите как се съхраняват образците от гилзи и куршуми, ще си искате парите за прострелката обратно. Мислите ли че има нормален криминалист който ще се зарови в пликчетата с гилзи и куршуми, които са напъхани в по-голями найлонови пликове за пазар, които от своя страна са напъхани в чували за смет, за да търси дали намерената гилза или куршум са от законно оръжие.

          Коментар


          • #20
            От: Ред за продажба на КНО

            Сделката е насрочена за петък 14.03. и след това ще споделя какво,защо и как :-) :-) :-)

            Коментар


            • #21
              От: Ред за продажба на КНО

              Първоначално публикуван от bootsman Преглед на мнение
              Занимавам се с продажба на оръжие от 20г. Ходил съм и да прострелвам в СДВР. Ако видите как се съхраняват образците от гилзи и куршуми, ще си искате парите за прострелката обратно. Мислите ли че има нормален криминалист който ще се зарови в пликчетата с гилзи и куршуми, които са напъхани в по-голями найлонови пликове за пазар, които от своя страна са напъхани в чували за смет, за да търси дали намерената гилза или куршум са от законно оръжие.
              Когато трябва - ровят. Ама това е само в определени случаи, когато трябва да се извади образецът за сравнение. Иначе нали не мислиш, че търсенето става като всеки път изтръскват на пода всички чували и сравняват образците с намерения куршум един по един....
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #22
                От: Ред за продажба на КНО

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                Когато трябва - ровят. Ама това е само в определени случаи, когато трябва да се извади образецът за сравнение. Иначе нали не мислиш, че търсенето става като всеки път изтръскват на пода всички чували и сравняват образците с намерения куршум един по един....
                Вервай ми,че ако трябва да сравняват, няма друг начин. Преди време бяха стреляли по сградата на В.Златев от булеварда. Бяха намерили проектил 38 или 357 и много ентусиазирано се бяха втурнали да го сравняват в СДВР,че е най-близо. Като бяха видяли въпросните чували, ентусиазма им се беше изпарил на мига.

                Коментар


                • #23
                  От: Ред за продажба на КНО

                  Щом казваш.....
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ред за продажба на КНО

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Щом казваш.....
                    Истината е че никой не си и прави труда да търси, но няма как да го кажат официално. И се продължава по почина "кипи безсмислен труд" и т.н. Както казва един мой познат, бивш офицер от системата, в такива случай караме по дедукция.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ред за продажба на КНО

                      От мен се искаше само едно Уведомление до началник 7-мо РУП, че продавам оръжието.

                      Косаджията ми каза,че при всяко преместване на пистолета от различна област, задължително се прострелва наново.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X