Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Копувам боен пистолет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Копувам боен пистолет.

    Макаров или байкал- хромиран или никелиран или ЧЗ 83 на нормална цена.

  • #2
    Тука някъде се продава едно ЧЗ, но не е този модел
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      И в нормалния калибър

  • #3
    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...glock-34-gen-4
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #4
      Нета е пълен с обяви за продажба на пищови - еле па Макарони...

      ..... На символични цени....

      Сега , - не се знае дали пусналия темата вече се е сдобил с разрешение за закупуване на КНО.... ,,,,, ако не Е - тогава , най разумния първоначален вариант е , - да се разходи до местния КОС , и да пита дали при тях имат оставени Макаровци (и не само)
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • #5
        Пред всеки КОС има табло с обяви.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #6
          не взимай от КОС-а, колкото и да е примамлива цената, защото нямаш възможност да го пробваш. На мен в 9-то преди години ми дадоха Валтера РР направо със сменена рама - ремонта ми излезе повече от цената на купуването.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #7
            Тъжн е, когато се "кОпува" КНО, вместо да се потърси Граматика за 4-ти клас, може би, само на мен, или нещата са в някаква зависимост...?
            ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

            Коментар


            • #8
              Когато пишеш от телефон с включен редактор, някой път така става. Пуснах пост за пистолет колега, не търся частен учител по български език.
              В косовете всичко читаво е обрано.

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от old tramp Преглед на мнение
                Тъжн е, когато се "кОпува" КНО, вместо да се потърси Граматика за 4-ти клас, може би, само на мен, или нещата са в някаква зависимост...?
                Не че нещо, ама погледнете какво сте написали.

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                  В косовете всичко читаво е обрано.
                  Като чета , явно не си "вчерашен" - демек си имал оръжия и си наясно как да различиш обрано , от необрано лозе...

                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • #11
                    Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                    Когато пишеш от телефон с включен редактор, някой път така става. Пуснах пост за пистолет колега, не търся частен учител по български език.
                    В косовете всичко читаво е обрано.
                    Ах тези редактори, хич не ги бива напоследък нещо.... Радвам се, че е Lapsus mani, а не Lapsus lingvae, не дай си Боже пък, Lapsus cerebrae ! Жив и здрав колега, и дано не ти потрябва КНО. А прежната ми тъга е отнасяме към редакторите...яка "редакция" искат.
                    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                    Коментар


                    • #12
                      Нямаше да обърна внимание по принцип, но при положение, че имаш повечко грешки в писането от мен, явно и ти ползваш същия редактор

                      Коментар


                      • #13
                        300 лв. са софийско ЧЗ-83 нормална цена ли Ви се струва? И 140 лв. за практически нов Макаров? Ако е така в GunMan-a се продават по едно такова от двата...
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • #14
                          Не че нещо, ама погледнете какво сте написали.
                          Какво бре Пенчо видя, което аз не успях, освен "откраднатата" поради забава на клавиатурата буква "о", та деликатно ме смъмряш, за което покорно благодаря, или смислово не си съгласен със споделеното от мен ? Не че нещо, ама кажи си, ако за теб кобура е по-важен от култура ?

                          Нямаше да обърна внимание по принцип, но при положение, че имаш повечко грешки в писането от мен, явно и ти ползваш същия редактор
                          Тъй де, за това казах, че редакторите са за бой, но пък разбрах, защо ти е нужно КНО - явно си поне гл.счетоводител, щом така бързо пресмяташ - кое, колко . Хайде със здраве, и да пуцаш само по сватби и моабети !
                          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                          Коментар


                          • #15
                            Пистолет взехме,сега да видим какъв кобур за често носене. Става въпрос за Макаров. Този модел читав ли е?

                            Коментар


                            • Yury
                              Yury коментира
                              Редактиране на коментар
                              Имам такъв, добър е.

                            • trapper
                              trapper коментира
                              Редактиране на коментар
                              първо помисли къде ще носиш пищова - на колана, на тиранти под мишница или?

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X