Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    Пичове.... имам два снайперски курса. Стрелял съм с оптика доста. Ако днес някой ми каже - или уцелваш на 1000 м. глава от първи път или те разстрелваме- шансовете ми са 10/90 в полза на разстрела.
    Бенц... ай стига с този американски синдром на имането- пушката за 20 000 долара - и тя не уцелва сам.
    Съвет 1. Вземи си хубава пушка с хубав приклад и прилична оптика в .22 лонг райфъл. Почни да стреляш на 25 м. и ДА- така се учат снайперистите на морската пехота- с .22 на "1000 инчово" стрелбище с габаритно намалени мишени.
    Съвет 2. Когато на 25 м. започнеш да постигаш консистентни групи от около сантиметър си купи читава пушка в .308 (въпреки че този калибър е доста нефелен за 1000 м. - аз лично ти препоръчвам . 300 Уйн Маг. или 338 Лапуа).
    Съвет 3. Почни да правиш групи- тоест- предлагам ти напъно безплатно да ти анализирам групите след всяка стрелба. На това поне по "платените от друг курсове" са ме научили.
    Съвет 4. Не си мисли, че само пушката уцелва- в чисто абстрактният фактор - убива "задприкладното устойство". Стрелям на дистанции до около 700 м. относително редовно- с .308 - 1000 м. е - да го кажем предизвикателство.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
      Пичове.... имам два снайперски курса. Стрелял съм с оптика доста. Ако днес някой ми каже - или уцелваш на 1000 м. глава от първи път или те разстрелваме- шансовете ми са 10/90 в полза на разстрела.
      Бенц... ай стига с този американски синдром на имането- пушката за 20 000 долара - и тя не уцелва сам.
      Съвет 1. Вземи си хубава пушка с хубав приклад и прилична оптика в .22 лонг райфъл. Почни да стреляш на 25 м. и ДА- така се учат снайперистите на морската пехота- с .22 на "1000 инчово" стрелбище с габаритно намалени мишени.
      Съвет 2. Когато на 25 м. започнеш да постигаш консистентни групи от около сантиметър си купи читава пушка в .308 (въпреки че този калибър е доста нефелен за 1000 м. - аз лично ти препоръчвам . 300 Уйн Маг. или 338 Лапуа).
      Съвет 3. Почни да правиш групи- тоест- предлагам ти напъно безплатно да ти анализирам групите след всяка стрелба. На това поне по "платените от друг курсове" са ме научили.
      Съвет 4. Не си мисли, че само пушката уцелва- в чисто абстрактният фактор - убива "задприкладното устойство". Стрелям на дистанции до около 700 м. относително редовно- с .308 - 1000 м. е - да го кажем предизвикателство.
      Ха ,днес съм с позитивно настроение.Ей тоя пост е еманацията на всичко писано досега.И съвсем сериозно ,трябваше да е пост номер две.
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

        Да ама аз на седма страница няма да казвам,че морската пехота не е застрашена от забрана на пушките и те не си ги плащат,а ги имат на склад.За 20 000 долара пък съвсем ше си затрая,на трето изречение преди 11 километра съм написал цената,на второ калибъра,на първо няма значение,давайте на майтап и това е.

        Тая на предната страница ако е момиченце аз съм Дедо ви Мраз,има го голям гъз от дупенцето на жената.Аз отивам да потърся момиченце зад снайпер па ега е уцелило и калибъра.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

          Уй на мама,фак ми джентли,на тая са и дали 308 и Ремингтьна от оргиналния въпрос.

          http://m.youtube.com/watch?v=h65NwmFpolk
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Уй на мама,фак ми джентли,на тая са и дали 308 и Ремингтьна от оргиналния въпрос.

            http://m.youtube.com/watch?v=h65NwmFpolk
            Ский ся... по принцип - дал съм ти как се прави. Де факто- ходи ми се в Калифорния... Баси още утре почвам да оправям визата. Ма ще ме хрантутите ей- аз съм беден бугарин. Тва в рамките на майтапа.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

              По принцип как се прави бързо може да се изясни ако имам време,пари и меракза това.Време както казах няма,парите съм ги дал до къде ще си опьвам краката,а мерака е виден па на финала каквото такова.Дефакто какво може да се направи беше въпроса с наличните мангизи,на мен никой не ми плаща ни курсовете ни ми плащат за тая работа ни си вадя хляба с нея ни ми е в опасност живота ако взема,че не уцеля следващите 3 години.Ма не мога да го обясня и това,не и не,за чий ми била.......
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                Асене,купи флоберка,защото:
                1.ЕВТИНИ са
                2.Ще се научиш да стреляш.По правилният начин,тоест не от Родопите - направо на "БМВ ОРАКЪЛ"
                3.Става и за жената,и за децата да си пуцат
                4.Лесно се продава като ти писне
                И сега конкретно по темата - заедно с флоберката си купи и високо прецизна.Твоята пушка е немска Казва се Валтер и моделът и е WA 2000 Защото:

                1.Покрива всички описанаи в темата дистанции като...едно нищо
                2.По-добра и прецизна пушка в нейният калибър...аз не знам да е имало някога.Други може да знаят
                3.Винаги можеш да си върнеш парите,често с горница,продавайки я
                5.Сериозно средство за преодоляване на страх от змии

                П.П.
                Изброиха се тука страшни оръжия.Махай тая тема вече!
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                  Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                  Асене,купи флоберка,защото:
                  1.ЕВТИНИ са
                  2.Ще се научиш да стреляш.По правилният начин,тоест не от Родопите - направо на "БМВ ОРАКЪЛ"
                  3.Става и за жената,и за децата да си пуцат
                  4.Лесно се продава като ти писне
                  И сега конкретно по темата - заедно с флоберката си купи и високо прецизна.Твоята пушка е немска Казва се Валтер и моделът и е WA 2000 Защото:

                  1.Покрива всички описанаи в темата дистанции като...едно нищо
                  2.По-добра и прецизна пушка в нейният калибър...аз не знам да е имало някога.Други може да знаят
                  3.Винаги можеш да си върнеш парите,често с горница,продавайки я
                  5.Сериозно средство за преодоляване на страх от змии

                  П.П.
                  Изброиха се тука страшни оръжия.Махай тая тема вече!
                  WA 2000 вече не се произвежда.... Което не значи че покорният ви гой не е стрелял с нея... упс май мога да си я купя...
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                    Бат Пепо тя флоберката какво общо има с темата ва майка?Да ти показвам ли на тати въдицата,на бати въдицата и на малкото чаве Супермена с бебешкия вариант на Ела ме 'фани?

                    Ония ден за 99 кинта продаваха на прИмоция 1000 патрона 22лр,300 кинта пушка и оптика за 200, сина е готов за нула време,няма и тема да пускам.


                    Куче намирам една от тия скованите квадратни за 40 бона,да ти лизна линка?
                    Последно редактирано от BENZBOSS; 18-10-13, 00:43.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      тя флоберката какво общо има с темата ва майка?
                      Има и то много . Вземи една гола оптика хвани си с нея нещо на над 300 метра и се опитай да го задържиш . Колкото по нагоре от 100 метра качваш дистанцията толкова повече твои чисто физиологически фактори трябва да можеш да контролираш и то много добре . Калибъра в случая ти е най малкия проблем трябва първо да овладееш някои основни техники .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                        Ако след седмица забранят да се купуват коли ти колело ли ше си купиш?Щото не си автомобилен състезател?

                        Карай през просото,тя темата не е на себе си 5 страници вече.

                        Нищо общо няма едното с другото,тук въпроса е за пушка,а не за стреляне,питай половината форум ма ми куца Българския и другата половина явно си знае неговото.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                          Хайде да го перефразирам въпроса- ако до месец забраняват тия пушкала и искате да си имате едно такова в гардероба за да го завещае те на внуците, кое ще си купите? За стрелкови умения не говорим. Просто и само за инвентар става дума.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                            Добре де Бенц! Тука сме се лаладжии, както виждаш. Онова по-горе за комшията - инструктор от маалата не знам бъзик ли беше, ама ако не е - що се занимаваш с нас, ами не спретнеш едно барбекю и не поканиш човека, и да му обясниш какво искаш?! Със сигурност ще те консултира, а пък може и да се навие да идва с теб и децата в пустинята и да те учи... Ако пък е майтап - там където живееш или в разумен радиус със сигурност има клуб по бренчест или такъв за лов на големи дистанции.. Потърси - по такива местенца поне половината хора са бивши или настоящи профита от армията, службите и полицията. Бъди учтив и ще получиш правилния съвет. Пък ако вземат хората, че ти кажат същото, което тука един куп хора ти го повтаряме от самото начало - вземи ги послушай! Нас кучета ни яли...

                            Поздрави

                            Коментар


                            • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                              Комшията ми е инструктор в базата,треньор на делфини един вид.Какво искаш да го питам,сядам с Мишаел Шумахер и го питам кое Ферари ли?

                              И пак ме почваш с инструкции и класове,а аз за друго питах.То става и в тукашния форум,само около 160 000 регистрирани са,за какво даси тормозя съседа като мога да питам Калифорния какво е добро и какво не е.Вас ви питам защото уважавам мнението ви и сте на другия край на света и може да цъфне някое предложение за което тия тук нямат много идея.
                              Крайния избор се прави след доста четене на тукашни отзиви за даден вид пушкало било то прочита,полицаи,маняци разни,оръжейници..........е спомни си темата за карабината,върти сучи и на финала тукашния избор,сега остава да си намеря една като се прибера в нас.

                              Просто греда с тая тема макар,че се събраха 5-6 предложения за сравняване които ще извадят на бял свят други в категория комар.Само дето срещнах затруднение да обясня,че си търся вилица,а не питам как се става готвач.Бе аз обясних ма сте захапали кое как се прави все едно като си купува Ферари човек му мерят кръвното дали е добре.Аз и Ферари не купувам,не гледам за по 5,а за около 1.5 и пак седем страници със странни идеи как се вари чорба вместо каква вилица си заслужава парите.

                              Змаеш ли кога тук на въпрос Какво си заслужава 1500 ще ми отговорят с Не бе,не ти трябва,некадърен си,това не се прави,там не става,такъв не си,това не е така,онова не е правилно............я виж въпроса пак.
                              Аз нали ти казах - по един или по друг начин ще напипвам кое си заслужава парите.Е за сина съм напипал- ЧЗ452,сега му търся приклад за малките ръчички.Кво общо има с тая тема обаче?Някой няма ли да ме посъветва вода в пустинята да си нося,че много сухо там?

                              Заеби,дай нещо весело,стрелба с лък в дъждовно време.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Хайде да го перефразирам въпроса- ако до месец забраняват тия пушкала и искате да си имате едно такова в гардероба за да го завещае те на внуците, кое ще си купите? За стрелкови умения не говорим. Просто и само за инвентар става дума.
                                Брат айде да те почна аз - какво такова,дай идея какво ще правиш с него за да ти кажем какво ти трябва.?.....а спомени сега за 1000 метра и да видиш как още 7 страници бием,сложи 200 метра и ще става с на племенника ти ЧЗто.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X