Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АР - 15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: АР - 15

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:556048sdu8i.jpg
Прегледи:1
Размер:521.5 КБ
ID:5527398

    Абе тоя ти ли си?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #92
      От: АР - 15

      това е пробвано и работи не лошо.
      http://www.leupold.com/tactical/rang...r-rangefinder/

      Аз ползвам служебен Вектроникс PRLF -15C ама .... е леко скъп.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #93
        От: АР - 15

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        това е пробвано и работи не лошо.
        http://www.leupold.com/tactical/rang...r-rangefinder/

        Аз ползвам служебен Вектроникс PRLF -15C ама .... е леко скъп.
        А е те за тва говорех,имаха май и 600 модел,а тая холядарка като модел ми вьрши работа с данните които дава.Аматьорчета като мен / да сьм жив и здрав дееее / го ползват и ставал като цена и качество.Все пак няма да го водя на война и да насочвам артилерия с него.


        А ония горе не сьм аз,но ако знам какви добри обувки носи и какви гащи ще е добре,че тук по джапанки няма да стане.Нова тема ще е обаче и това.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #94
          От: АР - 15

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          А е те за тва говорех,имаха май и 600 модел,а тая холядарка като модел ми вьрши работа с данните които дава.Аматьорчета като мен / да сьм жив и здрав дееее / го ползват и ставал като цена и качество.Все пак няма да го водя на война и да насочвам артилерия с него.


          А ония горе не сьм аз,но ако знам какви добри обувки носи и какви гащи ще е добре,че тук по джапанки няма да стане.Нова тема ще е обаче и това.
          Ахамм... и ще ми се довериш изначално или пак на 7 ма страница ще се връщаме към първа:
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=142727
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #95
            От: АР - 15

            Това половината го имам в странни за вас цветове,то дали в морето или в пустинята студа си е студ и жегата си е жега.Не са ми потрябвали военни меки високи обувки,че змии в морето няма та и това ровя.

            Аз ще сьм жьлт или червен или оранжев,това имам като цвят.Има време за това обаче,каквото сьм порьчал като пушкало още го чакам да дойде,по една на месец и стана тя каквато стана,4 месеца от тоя момент МИНИМУМ,после нещо да ме закара до пустинята ще ми трябва / ма става и в морето с кьсите / и после шляпки някакви с гащички.Тия са лесни,кажете за СКАРа 17 нещо кофти.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #96
              От: АР - 15

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Тия са лесни,кажете за СКАРа 17 нещо кофти.
              Покритието му се люпи, като на стара жигула боята. Иначе пушката кефи яко!

              Коментар


              • #97
                От: АР - 15

                Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                Покритието му се люпи, като на стара жигула боята. Иначе пушката кефи яко!
                САМО ТОВА ЛИ?

                Ако е само това проблема да му имам проблемите.От десетина дни четене май сьм напипал мамеца ако само му се люпи боята от зор.

                Тебе трябва някой ден да те питам какво работиш ма за сега ще пропусна
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #98
                  От: АР - 15

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Ти си един лош човек...........тькмо бях клекнал на Сиг 716 и ти сега Не бил много класа над Калашника.


                  М-м, и аз съм минал по този път и гледам да ти спестя завоите доколкото мога, че много нерви, пари и време губят.
                  Същото, което правиш ти за други в този форум.

                  Със СКАР нямам опит, но е екзотика и то нова.
                  От FN бих гледал по-скоро FAL, че е здраво желязо, доказано от десетилетия бойни действия по целия свят и е проектирано за .308 (по-точно за 7,62Х51).

                  Аз като избирам оръжие много държа да е в калибъра, за който е проектирана системата му първоначално.
                  Оръжието се прави обикновено за конкретен патрон и е неразривно свързано с него като дизайн, инженерни решения и използвани материали.
                  С времето се появяват варианти в различни актуални калибри, но това винаги е за сметка на нещо от първоначалния дизайн.
                  Обикновено страда надеждността.

                  Новите модулни системи в различни калибри уж премахват тази разлика, но аз пак не бих предпочел да стрелям с .308 в оръжие проектирано за .223.
                  Това като най-общо правило, без претенции.

                  Разбирам позицията ти да почнеш още отначало с най-правилното оръжие и аксесоари, проблемът е, че никой не може да ти каже какво е то за теб.
                  Може да разбереш кои марки и модели стават и кое с кое работи по принцип, но дори правилните варианти са толкова много, че трябва сам да решиш.
                  А това става като хванеш и постреляш.
                  Не очаквай, че по съвети от форума ще направиш най-добрия за теб избор - все пак става въпрос за доста пари.

                  Коментар


                  • #99
                    От: АР - 15

                    http://sofrep.com/navy-seals/weapons-gear/

                    Верно е сравнително нова система за нормалните военни,тукашните Тюлени ги ползват тия с успех едно известно време,че и някои други части на армията и оплаквания не намерих,а 3 дни мое ровене е е малко.Кьде са Тюлените кьде сьм аз поповата льжичка,те щом я пуцат седмица аз има да го тормозя това 10 години без проблем.

                    Калибьра си прав,аз за това не натиснах на малкия Сиг или АР15 или нещо по-малко ор Калашник 7.62 Х39.Ма правят,ма проблеми се появяват,ма поправят проблемите ма...........майната им,като ще е кютюк поне да е 5 кила и да е мислен за 308



                    Няма как да стрелям с всичко което си заслужава,но поне по данни и мнения на други стреляли гледам да се ориентирам кьм на баницата мекото.Както казах добрите черти на СКАРа

                    лек та няма да се бьхтя да го влача за косата
                    рита по-малко от други системи
                    леко изпитан вече от едни добри в бранша
                    стреля с правилния патрон / за в бьдеще болт пушка в сьщия калибьр с идеята да бие до 1000 метра,гледам поне калибьра да е един /
                    точно орьжие
                    няма данни за клекнали или тьпи доработки или кофти моменти в системата
                    копирано от немска система,а аз тия ги уважавам като техничари
                    сменя му се цевта за по-малко от 5 минути
                    военнен тип орьжие,не е мислен за публични задявки за цивилизацията
                    удобно като орьжие,не трябва да го преправям като на СИГа спуська да речем / и от там после проблеми с Батман,що не откача на 7.5 ми само на 3.5 /

                    И так дале и так дале..............От мойта камбанария излиза по-евтино и по-правилно да дам 1000 кинта горница за правилната пушка от това да отида да стрелям 10 пьти на стрелбището и на финала да клекна на нещо за 1000 кинта долница.

                    По интернет какво се разбира - СИГ716 е идея по-добро от многото АР10.От има няма 4 различни марки които са в кюпа СИГа като пари и качество е почти рамо до рамо с останалите 3.
                    Като им набия една тьрсачка СКАР 17 срещу СИГ 716 и 85% са с двете рьце за СКАРа.

                    От кьде да намеря СКАР за да стрелям?Кьде да намеря СИГ 716 под наем?МУка някаква,няма и няма.На СКАРчо никой ни му бара приклада ни нищо,удобно било,ритало малко,лекичко било,става и на кьсо / това трябва да видя закона разрешава ли го / тралала и в момента от всичкото ровене СКАРа води пред СИГа пред някои други и пред Калашника.

                    И СИГа и СКАРа пуцат 308 и руските 7.62Х52,пресижьн ли беше на СИГ идва с добрата цев,СКАРа пьк идва пьлен комплект шукарийки и както казах нищо не му пипаш.Аз като се знам на какво нищо сьм и какви доработки мога да захвана...............ебати СКАРАта,по-добре това от какво да е друго.Ако сложим на кантара факта,че едното не е било на война,а другото са го млатили и е Ирак и в Афганистан и сьвсем им се накланят везните кьм по-скьпото / що винаги така става не знам /.




                    WebRep


                    currentVote


                    noRating
                    noWeight
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: АР - 15

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      .....стреля с правилния патрон / за в бьдеще болт пушка в сьщия калибьр с идеята да бие до 1000 метра,гледам поне калибьра да е един /......
                      Относно калибрите, според мен, това е най-правилното решение.Аз когато си правех планове като твойте го бях измисли точно така.Един автомат, една снайперска и една дървена ловна, всичките под един калибър и той беше .308, макар че първоначално мислех самозарядна ловна хк 30-06.Защо тая схема?Ми като стане патакламата и хванем гората, си взимам запасите от патрони в две раници, всичките са едни и същи, и като си нарамим и пушките и изчезвам за 60 секундиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:sniper.gif
Прегледи:4
Размер:2.7 КБ
ID:5527453
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: АР - 15

                        А това няма какво да го мисля - бащата,жената,брата и аз сме с едни коли,а какво остава за калибьра.Някой да има резервна гума?И ше се избият,всеки има една,само аз имам по 3.


                        За дечица 22ЛР ма и това лесно,за тате им 308 да не си играем на дребно.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: АР - 15

                          Да си запазя линка със снимка кое как стои.Това е избора,оптиката на 42 обаче,тая на линка е на 32

                          http://forums.gunboards.com/showthre...DM-Delta-mount
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X