Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снайперът който прицелва вместо вас.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Снайперът който прицелва вместо вас.

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Много нещата не са ти ясни, ама има едно просто обяснение - от теорията да практика... трябва да имаш нещо между краката. Ипак защо в Косово Апачите не са летяли, многите или тези на които им се полага, знаят.
    За Ирак - имаше една много епична атака с Апачи Лонгбоу, знаеш за нея? От 34 участвовали са 31 повреждени машини за нула време, от които само 11 са били върнати в строй. Апачи Шоу и дивизия Медина на Республиканската Гвардия на Садам, позициите между Хила и Кербала, 24 март 2003 година. Иракчани не са применяли ЗУР и ПЗРК, само с МЗА са се справили.
    И още едно нещо, случайно да знаеш коя държава има най-мощно ПВО? Тогава за какво въздушното превъзходство си говориш? Айде със здраве че не ми се приказва с теоретични гуру във вскичко наведнъж, предпочитам да си говоря с прости реални МЪЖЕ.
    Верно ли ? Ми нещо не ти знам източниците ама според официалните са загубени 2 бр. Апачи и са повредени 29 (два от тях непоправимо). Или пак говорим за секретни източници Щото официалните са това. Държавата с най- мощно ПВО- ми като няма ВВС трябва си ПВО - ма както и преди съм казвал в борбата между бронята и острието в исторически аспект винаги е побеждавало острието. Хубаво е да се четат и други матрЯли от различни от рускоезичните източници.
    Последно редактирано от Mad Dog; 06-10-13, 22:02.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #92
      От: Снайперът който прицелва вместо вас.

      А най-добре да се говори с хора, реално са били там и реално са приемали участие в тези или онези операции. Ти не си от тях, нали? Или и тук ще тръгнеш да ни обясняваш за твои секретните мисии и снайперистките уикенди някъде там?

      Айде чао, че ми се приспало от тази заумна дискусия с теб. Карай нататък, обяснявай колко си велик и знаещ, а аз ще си остана един прост и неумел стар бърборко. Така си се харесвам и така ме харесват останалите.

      Коментар


      • #93
        От: Снайперът който прицелва вместо вас.

        Усещате ли, че и тази тема отива към голямата гума и към ключ? Та в крайна сметка за сега битката я печели конвенционалната оптика. Поне това показва практиката. Много хубави системи има за управление, много помагат, но..имат и много недостатъци. Мисля, че е излишно сравнението с оптико-електронни прибори при авиация, подводници, кораби и бронетехника. Все пак говорим за оптика на снайпер.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #94
          От: Снайперът който прицелва вместо вас.

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          А най-добре да се говори с хора, реално са били там и реално са приемали участие в тези или онези операции. Ти не си от тях, нали? Или и тук ще тръгнеш да ни обясняваш за твои секретните мисии и снайперистките уикенди някъде там?

          Айде чао, че ми се приспало от тази заумна дискусия с теб. Карай нататък, обяснявай колко си велик и знаещ, а аз ще си остана един прост и неумел стар бърборко. Така си се харесвам и така ме харесват останалите.
          Нищо секретно няма- и не не съм участвал в тези операции... само дето и ти не си - и често пъти цитираш като чиста истина неща различни от това което го има официално. За това говорим в случая. А не бива щото четящите тук ще вземат да си помислят че писаното от теб е "чистата истина"...
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #95
            От: Снайперът който прицелва вместо вас.

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            Нищо секретно няма- и не не съм участвал в тези операции... само дето и ти не си - и често пъти цитираш като чиста истина неща различни от това което го има официално. За това говорим в случая. А не бива щото четящите тук ще вземат да си помислят че писаното от теб е "чистата истина"...
            Хайде вземи дръпни няколко зъба ръчната. Като те чете човек има усещането че си помирисвал барут / на стрелбището не се брои/, и ли че ти идват сводките направо от щаба на НАТО.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X