Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снайперска стрелба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снайперска стрелба

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    Като сме се зачели по вестници...


    https://www.theglobeandmail.com/news...ticle35441728/


    ... Using a McMillan TAC-50 rifle, the sniper did not expect to hit the target at such a distance, but hoped his “harassing fire” would frighten the enemy combatants to flee...

    Да де, късметлийската. Думкаш за да им е гадно. Ако уцелиш, те пишат по вестниците. И аз ония ден, за гъдела, стоим на поляната, мишената колкото главата ми, на 200 метра, пуцаме с пушки... Къде ми дойде на акъла да я пробвам с 1911. Зъъъънннн, от първия изстрел. Не повторих, щеше да ми се развали резюмето...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Снайперска стрелба

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Ми, цялата тема се върти около неподвижна мишена.
      Защо пък?
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Снайперска стрелба

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Да де, късметлийската. Думкаш за да им е гадно. Ако уцелиш, те пишат по вестниците. И аз ония ден, за гъдела, стоим на поляната, мишената колкото главата ми, на 200 метра, пуцаме с пушки... Къде ми дойде на акъла да я пробвам с 1911. Зъъъънннн, от първия изстрел. Не повторих, щеше да ми се развали резюмето...
        Требе да си мерил поне метър и половина над нея
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: Снайперска стрелба

          Е що трее мериш над нея, кат може да си настроиш мерните прибори (каквито и да са), за съответното разстояние (далекомерът е неизменна част от споменатия погоре балистически изчислителен комплекс)?
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Снайперска стрелба

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Защо пък?
            Е па имах околопредвид това:

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            (далекомерът е неизменна част от споменатия погоре балистически изчислителен комплекс)?
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Снайперска стрелба

              Какво отношение има надвишението, към движението?
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Снайперска стрелба

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                Требе да си мерил поне метър и половина над нея
                Ник'ва идея къде съм мерил. Мушката ти закрива целта, идея нямаш къде ще отиде /поне аз нямам де/. Ама нали сме отишли гюрултия да правим, що пък не, пробвам, зъъъннн.
                Някои си носят балистични таблици, смятат, мерят... Не ме влече, с пушката кликвам няколко нагоре, и адаша казва къде отива, още кликане докато не го налучкаме. После зъъънн. И местим по-далече. И пак отначало... Снайперисти! Хахахах
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Снайперска стрелба

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Е що трее мериш над нея, кат може да си настроиш мерните прибори (каквито и да са), за съответното разстояние (далекомерът е неизменна част от споменатия погоре балистически изчислителен комплекс)?
                  Аз на пистолет мерни прибори не пипам. Врътки местя само по оптичните прибори.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Снайперска стрелба

                    Ми до-обре.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Снайперска стрелба

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Ник'ва идея къде съм мерил. Мушката ти закрива целта, идея нямаш къде ще отиде /поне аз нямам де/. Ама нали сме отишли гюрултия да правим, що пък не, пробвам, зъъъннн.
                      Някои си носят балистични таблици, смятат, мерят... Не ме влече, с пушката кликвам няколко нагоре, и адаша казва къде отива, още кликане докато не го налучкаме. После зъъънн. И местим по-далече. И пак отначало... Снайперисти! Хахахах
                      Е то това е тръпка!Скоро гледах и за руснак Владислав Лобаев, поставил рекорд на щатски полигон на подобна дистанция,в тубата е клипа ,но стрелбата е спортна .Снайпера е Lobayev snyper rifle -SVLK -14S негова разработка ,калибър 408 Чейтак 900м/s.Стрелба на 3400м. от 3 изстрела.
                      Последно редактирано от faster; 25-06-17, 15:16.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Снайперска стрелба

                        Късмет



                        + линк, ако изчезне от тубата
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • От: Снайперска стрелба

                          Обаче пък момичката го прие забележително жизнерадостно...
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Снайперска стрелба

                            Бе, то и един колега едно време се смееше, когато му се наложи да отваря запасния парашут. Ама вечерта го втресе и след това вече не скочи никога...
                            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                            Коментар


                            • От: Снайперска стрелба

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Обаче пък момичката го прие забележително жизнерадостно...
                              какъв sniper е мацката, м...........дали са и да гръмне веднъж за пред камерата и ответка пришла - явно не са знаели че са засечени на тази позиция.
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Снайперска стрелба

                                Джапанки .. .синя кърпа на главата ..... туй май е мишена
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X