Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МР -153 vs STOEGER mod.2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

    Малко видео за все още двоумящите се.
    1.http://www.youtube.com/results?searc...&search=Search 2.http://www.youtube.com/watch?v=o25Xq...elated&search= Не е го приемаите за агитация и реклама.Всеки има право на избор и парите са си негови.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #17
      До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

      [quote=Косьо;193956]Аз ще ти обясня защо- защото май никога не си виждал пушка!!!
      На отворилия темата ще спомена, че Стожера не е "копие" на Бенели, а си е просто Бенели, произведено в завод на Берета. И за още по-незнаещите-Берета е собственик на Бенели!
      [quote]
      Колега, не знам кой не е виждал пушка, но ти освен да цитираш гръмки имена на италиански производители нищо конкретно не казваш. То и Дачията е Рено, ама е пълен боклук.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #18
        До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

        Купих вече!! МР - 153, това е то!!!
        Убедих се и в качеството на турското оръжие! На първия лов сега преди една седмица, на колега му се пръсна приклада/ дървен/. изводите си правета сами!!
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #19
          До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

          В магазина трябва да са ти казали 200-300 изтрела за разработка или да олегнат сработят детаилите.С обикновенни патрони за началото после пердашиш наред всякакви. Смазваи с течна смазка Използвай момента сега в пилешкия лов.Пробваи си и шоковете с кой кава групираност ти дава да си готов за пердашене по КОНТАКТИТЕ Свинете де.Наслука да тие честито новото джапане-без засечка. Дърво или синтетика какво взе????
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-08-07, 10:41.
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #20
            До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

            Благодаря за пожеланията, да ти се връща по хубава!! Да всичко ми е ясно, тази седмица ще изпробвам всичко да видя как е! С дървен приклад е!!
            Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

            Коментар


            • #21
              До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

              Честито!
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #22
                До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                Купих вече!! МР - 153, това е то!!!


                Честито и със здраве да го ползваш!
                И да му мислят Троянските прасета за новия сезон!!!!

                Коментар


                • #23
                  До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                  Наслука и по-малко боеприпаси за повече "обекти".
                  Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                  "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                  "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                  Коментар


                  • #24
                    До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                    Първоначално публикуван от Косьо Преглед на мнение
                    Аз ще ти обясня защо- защото май никога не си виждал пушка!!!
                    На отворилия темата ще спомена, че Стожера не е "копие" на Бенели, а си е просто Бенели, произведено в завод на Берета. И за още по-незнаещите-Берета е собственик на Бенели!
                    Иначе- нищо против нямам съветските оръжия- имам против руските. Аз лично съм собственик на ИЖ-18, чисто нов, но от "старото материал". А МР-то е просто една тежка гега и ти къса ръцете, ако няма други проблеми!!
                    тежка била,ти да не ходиш на да манекенстваш с нея,не е по тежка от иж43.пушката е перфектна,за цената си и не е претенциозна към каквото и да било.
                    [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

                    Коментар


                    • #25
                      До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                      Б.си дискутираната тема . Сигурно скоро няма да и` се види края . Ма то така "сиромах човек -жив гявол " ... И аз си имам едно такова руско сечиво . Карайте смело , не може да го счупите , .,...,. то не е направено , как ще се счупи ???

                      Коментар


                      • #26
                        До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                        Жалко , че на стожера неможе да се монтира удължител на магазина и още нещо ибриците са направили една корекция по техен, но не и по моя вкус с мерната линия, която на щатското стожерче е надигната , като на бенели, а на туското си е равна като на бенели центро.
                        П.П. до сега Стожера ми е направил две задръжки и двете са по моя вина инак работи като шевна машина.
                        П.С. Видях стожери които нямат нищо общо с моя и се различаваха по крайна обработка и надписи т.е. им липсва името на щата Мериленд.... та тези все едно сиги дялал с теслата. Моя е с въпросния надпис и направо е супер.... и дане забравяме че има МР - та дето бяха с криви мерни линии... и че след 2 години упогтреба цевните кутии са им вече бели.

                        Коментар


                        • #27
                          До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                          Жалко , че на стожера неможе да се монтира удължител на магазина и още нещо ибриците са направили една корекция по техен, но не и по моя вкус с мерната линия, която на щатското стожерче е надигната , като на бенели, а на туското си е равна като на бенели центро.
                          П.П. до сега Стожера ми е направил две задръжки и двете са по моя вина инак работи като шевна машина.
                          П.С. Видях стожери които нямат нищо общо с моя и се различаваха по крайна обработка и надписи т.е. им липсва името на щата Мериленд.... та тези все едно сиги дялал с теслата. Моя е с въпросния надпис и направо е супер.... и дане забравяме че има МР - та дето бяха с криви мерни линии... и че след 2 години упогтреба цевните кутии са им вече бели.
                          Добре си забелязал надписите по цевите! Защото първите серии бяха с перфектни такива и продължават да са......в Щатите обаче. Сега се прави с турски цеви Стожера. Обаче го предпочитам пред МП-то.
                          Това последното, може и да е издържало 50 000 изстрела, но първо е доста тежичко и второ - това е единственната пушка с автоматично презареждане, която ме е изумявала с явлението огън през затвора.

                          Коментар


                          • #28
                            До: МР -153 vs STOEGER mod.2000

                            Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
                            Добре си забелязал надписите по цевите! Защото първите серии бяха с перфектни такива и продължават да са......в Щатите обаче. Сега се прави с турски цеви Стожера. Обаче го предпочитам пред МП-то.
                            Това последното, може и да е издържало 50 000 изстрела, но първо е доста тежичко и второ - това е единственната пушка с автоматично презареждане, която ме е изумявала с явлението огън през затвора.
                            Въпросните стожери с надпис Мериленд ... т.е . всички заготовки в това число и цеви за тях са произведени в САЩ , а крайна обработка и финиш + зглобка в Турция. Накратко съм късметлия. Да взема да скоча до златарица В. Търновско за да ми изработят един удължител ли ...
                            П.С. Всички собственици на стожери е добре да знаят че заради пласмасата на която е монтиран УСМ не е желателно да се стреля с 13/0 маг по тежки от 54 грама или анези американски патрони дето са с по 15 сачми.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X