Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Толкова ли са добри "тюлените" ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
    ... и тая изцепка в Коиловци ми се вижда малко странна.А изцепка ще да имало и то яка ако се съди по пушилката която вдигна френската преса и по мънкането на нашите убавци(Цвъки,Боце и сие).
    Изцепката щеше да е много по- голяма ако франсетата бяха пребили "коиловците". Просто нашенци са налетяли на хора с глави и достатъчно строги инструкции. Мое мнение.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Изцепката щеше да е много по- голяма ако франсетата бяха пребили "коиловците". Просто нашенци са налетяли на хора с глави и достатъчно строги инструкции. Мое мнение.
      И това го има-военните изпълняват заповеди , а не желания...
      Въпреки , че до колкото тогава изтече информация ония са се опитали нещо да се напъват ама не се е получило.
      Според мен истината никога няма да излезе наяве защото гафа беше основно политически(и от наша и от френска страна)+резила , че някакви тъмни балкански субекти са отупали френски спец бойци.
      Все пак да не забравяме , че темата е за американските , а не за френските спец части(така де-след малко ще ни размахат пръст....май).
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        Стига бе , човек! Ако на теб ти налетят двама-трима , ти какво ще седиш да ги гледаш ли?
        Аз съм си аз. Не съм „командос“ (френски, или долно-нанагорненски) по време на служба, „под юрисдикцията“ на устав, заповеди и инструкции (че и на чужда - приятелска - територия).

        пп
        Впрочем, винаги бих предпочел да отнеса няколко тупаника, вместо децата да ми носят цигари „на едно място“.

        пп2
        За да не сме съвсем извън темата - това (в Коиловци) се случва по време на обучение и въпросът категорично не е на живот и смърт, за разлика от ситуацията, предмет на темата, а и в нея - както е видно - „окончателните мерки“ не са приоритет...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Изцепката щеше да е много по- голяма ако франсетата бяха пребили "коиловците". Просто нашенци са налетяли на хора с глави и достатъчно строги инструкции. Мое мнение.
          Това е ПРАВИЛНОТО мнение...
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

            Ми ако случайно и наште са имали глави и са ги опердашили ,,учебно"?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

              В този случай (Коиловци) нашите високоотговорни тиквеници не са осигурили периметъра за провеждане на учебно-тренировъчното мероприятие.Напълно е възможно групата да е имала и други задачи за оттрениране.Ама на...И после разните му там журналисти , агенция ЕЖК , малко надувация...Нормален човек не би си помислил: Ха , набихме ги командосите , защото толкова си можат.
              А за тюлените , както и сродните им подразделения от цял свят-чест и почитания!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                В този случай (Коиловци) нашите високоотговорни тиквеници не са осигурили периметъра за провеждане на учебно-тренировъчното мероприятие.Напълно е възможно групата да е имала и други задачи за оттрениране.Ама на...И после разните му там журналисти , агенция ЕЖК , малко надувация...Нормален човек не би си помислил: Ха , набихме ги командосите , защото толкова си можат.
                А за тюлените , както и сродните им подразделения от цял свят-чест и почитания!
                Не са осигурили периметъра защото най вероятно просто нашите власти не са уведомени . То и каква тайна операция в реални условия ще е ако уведомиш властите да ти създадат стерилни условия ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Не са осигурили периметъра защото най вероятно просто нашите власти не са уведомени . То и каква тайна операция в реални условия ще е ако уведомиш властите да ти създадат стерилни условия ?
                  Ако нашите власти не са уведомени то "мероприятието" директно се квалифицира от НК
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                    Стига бе , човек! Ако на теб ти налетят двама-трима , ти какво ще седиш да ги гледаш ли?
                    Не, че има много общо с темата, но в момента се прибирам от Африка - приемаме идентична конфликтна ситуация... 99% от местните са детски размер в сравнение с мен. Да речем, че бих могъл да се справя с двама или трима наведнъж... Пет минути по-късно, ако от местната полиция не са успели да ме приберат на топло, ще съм разфасован и евентуално - вече сготвен до някаква степен, ако и да съм "голям" бабаит. На тъмните операции (Dark operation), затова им викат тъмни - защото идеята е, да останеш скрит/под прикритие и да си свършиш работата. "Осветят" ли те, в 99% от случаите си труп или пленник и именно тази статистика казва, че в определени ситуации, е по-добе да изядеш няколко тупаника и да останеш жив, ако и да си в състояние към определен момент от ситуацията, да прегризеш гърлата на всички застанали на пътя ти.

                    Коментар


                    • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                      Съгласен!
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                        Последното ми мнение в тази тема беше затрито, ще го кажа по друг начин.
                        Трудът на тези хора (тюлени, лъвове, акули, зайци и т.н.) е достоен за уважение и смятам, че е добре да ги оставим на мира. Мен са ме учили Илия Антонов и Веселин Акманов (втория, може и да не го намерите в Гугъл).
                        Да си оставим шовинизма, бабаитлъка, сарказма и прочее за другите теми и да си говорим за джипки, а?
                        Извинявайте, ама клавиатурни тюфлеци, да си правим гаргара с хора, несравнимо по- подготвени от нас... е малко пресилено.
                        Последно редактирано от Тропчо; 28-05-14, 21:59.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                          Така,а на 25 юни всеки който им има уважението може да вдигне американски флаг до половината/ако има освен Българския/,да направи едно екстремно плуване или тренировка в дивочта и накрая да изпие някоя друга ледено студена бира!Светла памет на героите!Никой няма морално право да ги дъвче и захранва,защото в тяхната библия е казано"Докато хората спят спокойно в леглата си,тези бойци са готови да употребят брутална сила в тяхно име за да ги защитят , преследват терористичните задници навсякъде по света ,по всяко време до тяхното унищожение!",показаха го и го доказват,от 32 лидери на кайда 24 са аут без гроб и помен,бавно и сигурно,просто специалитет,"просто като целувка"!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                            Американски флаг нямам. Това не ми пречи!
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              ... ... ...
                              За всеки с подобни намерения - датата е последния понеделник на месец май, за тази година беше оня ден. С флаг не мога да помогна, и аз нямам
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Не, че има много общо с темата, но в момента се прибирам от Африка - приемаме идентична конфликтна ситуация... 99% от местните са детски размер в сравнение с мен. Да речем, че бих могъл да се справя с двама или трима наведнъж... Пет минути по-късно, ако от местната полиция не са успели да ме приберат на топло, ще съм разфасован и евентуално - вече сготвен до някаква степен, ако и да съм "голям" бабаит. На тъмните операции (Dark operation), затова им викат тъмни - защото идеята е, да останеш скрит/под прикритие и да си свършиш работата. "Осветят" ли те, в 99% от случаите си труп или пленник и именно тази статистика казва, че в определени ситуации, е по-добе да изядеш няколко тупаника и да останеш жив, ако и да си в състояние към определен момент от ситуацията, да прегризеш гърлата на всички застанали на пътя ти.
                                Мартине,не четеш внимателно:

                                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                                Та от такива утечки ставя ясно , че в спецназа има някои неписани закони като например , че групата е жива докато е жив радиста или , че групата е жива докато противника не я надуши и т.н.
                                Аз може да съм ВВС-ар,но не съм ВВСар-полуидиот фен на Рамбо и Командо.Не е нужно да ми обясняваш в картинки.

                                Освен това не избивам някакви национални комплекси , а просто си се чудя:

                                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                                ...но мисълта ми като цяло е , че франсетата очевидно знаят как да подготвят елитни бойци(в т.ч. и легиона) и тая изцепка в Коиловци ми се вижда малко странна.
                                ПП.Според мен да се коментира конкретния случай си е чисто теглене на локуми защото със сигурност има много неща които не знаем и които биха преобърнали картинката надолу с главата , та затова най-добре

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Да си оставим шовинизма, бабаитлъка, сарказма и прочее за другите теми и да си говорим за джипки, а?
                                Последно редактирано от ЕМО; 29-05-14, 00:38.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X