Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Толкова ли са добри "тюлените" ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    ... ... ...
    Мисля че между отделните упражнения има почивки. Май след плуването е най-дълга, над 5 минути май. След другите е по две-три минути. Май.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

      Имa минимaлни интервaли,но всичко е в еднa тестовa прогрaмa
      след селекциятa зaпочвa истинооското сито,от 1 до 5 серия подготовкa и отпaдaне
      чaк тогaвa зaпочвa обучението зa оцелелите.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

        Може ли източник за нормативите, ако разбира се, е достъпен.

        Коментар


        • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

          Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
          Може ли източник за нормативите, ако разбира се, е достъпен.
          Не само е достъпен, но хората дават и съвети как да се подготвиш и какво да гониш:

          ТУК

          Вкарваш си времената в симулатора и си изчисляваш точките. Значи оказва се че покриването на минималните нормативи (1200 и нещо си точки) не те квалифицира като тюленски материал, но те квалифицира да се обърнеш към "настойник" в твоя район, който да те прецени и посъветва за по-нататъшните ти тренировки.

          Ако минеш "оптималните" показатели, може и да те вземат. Гледам че по тая таблица бягането е под 9.30 минути, а не под 9.00, което вероятно прави нещата по-лесни.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

            Нормативи като нормативи, не са върха, но са трудни за начинаещи. Обаче не забравяйте, че от улицата или от интернет не вземат за SEALS. Трябва да си действащ военослужащи, значи трябва да си вече с базовата физическа подготовка, от там нататък другото е ясно. Имаш ли воля и топки, ставаш, ако не, не!

            Коментар


            • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

              Трябвa дa си действaщ кaдър в aрмиятa
              но зa предпочитaне в USMC
              NAVY.Нормaтивите ги имa в сaйтa нa US NAVY SEAl или SWCCcom.при регистрaция получaвaш aбсолютни подробнсти зa тестове,aбе културнa. рaботa .
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                С цялото ми искрено уважение към всички спец сили по света - нека да останем по темата. За поздрави има цели раздели.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • Толкова ли са добри "тюлените" ?

                  Нормативите са сериозни, дори и за военни интересно е и че следват едно след друго упражненията. Като цяло, явно търсят много жилави хора.

                  Друго не мога да кажа, освен, че хората претърпяли допълнителна подготовка след тези тестови резултати ще са в страхотна кондиция към момента на приключване на обучението си.

                  Коментар


                  • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                    След като гледах филма, си давам сметка защо търсят такива хора и нормативите са такива (макар и да е само филм). Там нормални не могат да издържат. Съвсем като лаик имам няколко критични забележки относно операцията, поне така както е представена на лента. Но като пишеща компютърна мишка не помирисала бой, ще си ги запазя за мене. Аз съм последния, които мога да ги съдя, само бих казал, че както е в повечето случаи, проблема не е в самите момчета, а някъде нагоре по веригата и в тила...
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                      Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                      Нормативите са сериозни, дори и за военни интересно е и че следват едно след друго упражненията. Като цяло, явно търсят много жилави хора.

                      Друго не мога да кажа, освен, че хората претърпяли допълнителна подготовка след тези тестови резултати ще са в страхотна кондиция към момента на приключване на обучението си.
                      Правим разлика межди минимални и препорьчителни,ако покриеш минималните ако и да си ги покрил шанса ти да влезеш е минимален,препорьчителните се гонят.И това пак казвам е за да се наредиш в редичката,после от тия наредените отпадат 70% примерно,после пьк ако искаш да си снайперистчето в групата те водят на бик кьдето отпадат още още половината,не ставало само да си як,и акьл искат.И на финала ти се пада свирка без топче и ти бият вертолета,мреш без да си грьмнал и един куршум.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                        И при тях, и при нас се търсят МЪЖЕ с ДЪХ! Обърнете внимание на стар вече филм G.I. Jane, в него добре се показва кой остава, а кой тръгва. И в повечето случаи първите заминали са напомпани нарцистични Рембовците, а едни такива скромни, не биещи на очи селски момчета са остават. Защо ли?

                        Коментар


                        • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                          Айде и аз като изкривен винил дето връща дозата на едно и също място.
                          Чета и чета и още повече се обърквам. Толкова изисквания, тренировки, подготовка и :
                          Овчар случайно да настъпи спеиалист по маскировка (айде, дори и овчарите да са се оглеждали специално пак не е достаъчно) ??? Добре, шита верно става понякога... Ама много шит нещо бре. Овчара тича до селото... оттам се дигат талибетата и някакси изпреварват тюлените.... Това е доста време за отстъпление и едва ли талибетата са тичали по-бързо от толкова подготвени бойци ( и то трябва да са тичали в пъти по-бързо)... Тюлените объркват пътя за отстъление??? От плуване под вода нямали ли са време да изучат ориентиране по карта и разни други хай-тек благини ( сто процента са имали и сателитни или самолетни снимки на местността) . 6- 7 талибани "надстрелват" 4 ма перфектно подготвени стрелци ??? От няколко вида хай-тек комуникации нито една не работи? Хеликоптер идва без огнева поддръжка? На лаптопа, който са носели е имало важна секретна информаия с нищо не касаеща конкретната операция ( всъщност за мен това е една от най-големите питанки). Защо ще вземеш "неизчистен" лаптоп ???
                          И за успокоение на Гоблина - мен наистина ми е някакси обидно от тая цялата ситуация всъщност. Едни от елита на нашия "бял цивилизован свят" са надиграни толкова лаишки от почти същата по численост и без никаква хай-тек апаратура група от страна от знам ли кой свят...
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                            Е да, аз не се учил в Руската Школа при Посолството на СССР, па затова не ми трябва да се представям за някакъв си. Прав си! Иначе защо всъщност има тези тежки тестове, имате ли идея? Не е за да се види, кой колко е силен, издръжлив или търпелив. Не, тези натоварвания са предназначени за да се види, колко от претендентите могат да надминат себе си, щото има един познат момент, когато тялоти ти е крещи, че то повече не може, а разум ти казва, че може още. Е, ако ти печели в тази ситуацията разум, и ти продължаваш да испълняваш бойно или всяко друго задание - ти си ставаш, ако не, губиш! Това е, да стигнеш до ръба на силите и да продължиш - само така стават и се раждат Мъжете! Евала на всеки, който станал!

                            Коментар


                            • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Е да, аз не се учил в Руската Школа при Посолството на СССР, па затова не ми трябва да се представям за някакъв си. Прав си! ...
                              Бря, да кажеш веднъж, че съм прав, пък аз да не разбера в какво (ама нали не ги разбирам по принцип нещата). Аз попитах - тия хора какво ги мотивира ? Вярват, че сеят демокрация, че защитават The Land of the Free & The Home of the Brave, че да изтребят до крак Сибирски и другарите му и да сринат Матушката е въпрос на върховен патриотичен дълг за тях или са просто едни много добри професионалисти, доказали се при подготовката и в бойните мисии ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Толкова ли са добри "тюлените" ?

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                                да кажете каква е мотивацията на тия хора ? Ами ония ? Промити мозъци ли са, от скука и авантюризъм като подписа на наш Лудий Пес, или ?
                                Това, което мотивира афганци, сърби, виетнамци...това, което е мотивирало опълченците и националните ни герои, дори и при прекрасния живот по време на турското...присъствие.Това, чиято липса ни кара да се вайкаме, че държавата ни е зле и без което НЕ МОЖЕМ да изградим никаква по-добра.Ако не си в състояние сам да си отговориш кое е това нещо....значи за теб всичко е изгубено...
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X