Обява

Свий
Няма добавени обяви.

.308 Win ....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    За тази марка не мога ти кажа ,тя е от по качествените .При една Меопта ,при еднакъв брои кликване и в двете посоки ,разликите в попаденията бе очевадна.
    Прави корецкия по целта ,по удобно и по бързо става.

    Коментар


    • #32
      А дявол я знае. Зависи как и от какво е направена. Никой няма да ти каже преди да я разглоби и да види.

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        А дявол я знае. Зависи как и от какво е направена. Никой няма да ти каже преди да я разглоби и да види.
        След като я разглобиш ,не си прави труда да я зглобяваш ,щото за нищо няма да става.Излъгах ,ще става само за играчка на някои мушмурок.

        Коментар


        • #34
          Що? На зелен локтайт ли е събрана?

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Що? На зелен локтайт ли е събрана?
            Пробваи ще видиш.

            Коментар


            • #36
              Аз не пробвам. Аз правя. Ако знаеш че има проблем - кажи го.

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Калес...
                Не е проблем да го пробвам и да си нанеса кликовете в таблица, оттам на приклада...
                Въпроса е дали това ще разхлопа прицела примерно на 100 метра, ако преди това е била там...
                Извинявай, не съм видял въпроса ти.

                Малко трудно ми е в тези теми.

                Та да отговоря.

                Читавите оптики са за това. Да можеш да ги настройваш по дистанции.

                При това мултизирото прескача много кликове. Би трябвало първо то да издъхне.

                Ти Хелия Ц ли ползваш? С мерна скала в първа фокална равнина?

                Коментар


                • #38
                  CBX, варио, 2,5-10х50 с подсветка на скалата и точка..

                  Трябва да ти кажа, че това ме смути в "мултизироу", не ми харесва много подвижна механика в оптика..
                  Понякога на различни чакала може да ти излезе на различни дистанции и имаш време да си настроиш предварително оптиката.
                  Пусто, стреснаха ме преди време, че се разбивали кликовете и понеже съм маниак, сега имам фобия!
                  Дано си прав, пък и в крайна сметка гаранцията и е 25 години, да се надяваме, че няма да се разпадне!

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                    CBX, варио, 2,5-10х50 с подсветка на скалата и точка..

                    Трябва да ти кажа, че това ме смути в "мултизироу", не ми харесва много подвижна механика в оптика..
                    Понякога на различни чакала може да ти излезе на различни дистанции и имаш време да си настроиш предварително оптиката.
                    Пусто, стреснаха ме преди време, че се разбивали кликовете и понеже съм маниак, сега имам фобия!
                    Дано си прав, пък и в крайна сметка гаранцията и е 25 години, да се надяваме, че няма да се разпадне!
                    Първа фокална равнина, но с подсветка.

                    Няма да им стане нищо. Дори и разминаването с реалните попадения е под 0,3 MOA.

                    Екстра си е, само дето се увеличава кръста при високите приближения.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X