Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стрелбище в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз, когато съм командировка в София, ходя в The Gym - много съм доволен. Понеже ходя преди обяд, няма голямо натоварване. Последният път имаше само един човек, който чакаше за изстрелване на задължителните 50 патрона.
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • #17
      Между другото аз също ходя в GYM в кв. Стрелбище.
      Харесва ми обстановката и автоматизираното прибиране/излагане на мишената, както и че ми е близко до нас.

      Например в Металхим трябва да ходиш на място да си я закачаш и ми е малко мрачно...

      Обикновенно хода да изтрелям по 1 кутия и се прибирам, като имам още да се усъвършенствам.
      Имам H&K P30 9x19.

      Поздрави,

      Коментар


      • #18
        Колеги покрай тая дивотия с вируса стрелбищата работят ли ?
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • Самодържец
          Самодържец коментира
          Редактиране на коментар
          Да. Десетсимвола

      • #19
        Да кажа за "Джим"-а. Днес минах от там, че ми е близко. Нито стрелбището нито самия комплекс работят. Той на скоро се беше позапалил е сега тече ремонт на всичко. Кога ще е отворено работниците не можаха да ми кажат.
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • #20
          Явно неизгорялите след изстрел барутни частици продължават да са проблем .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • siem
            siem коментира
            Редактиране на коментар
            Не съм сигурен и не мисля, че този път стрелбището е замесено в пожара. Това, което видях е че огъня е излизал между първия и втория етаж. Стрелбището се намира в мазето и понеже често стрелям там, зная че ако то пламне щетите ще са на други места.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X