Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
    Мн. „обичам" тези изказвания от „върховете". Разбира се, ако е някакво съкровено тайнство, няма да го споделяме. [emoji2]
    А ти как мислиш,със едноседмична тренировка да се забавляваш като Серафим Тодоров ли,

    п.п Носил съм го на гръб 50 метра по стълбище.Участвал съм и в масов бой с него.За килограмите си,велик!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Пак не разбрах, простете.
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        p.s. между другото, какво означава „водеща" Като абсолютна сила ми е лявата, като относителна координация - дясната.[/QUOTE]Значи че си обратен гард.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
          Пак не разбрах, простете.
          Написах дълъг отговор,но реших че няма да го публикувам,обаче ще ти го пратя на лично,ако успея.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Докторе, с бокса няма да сбъркал, ОБАЧЕ не останаха хора които да те научат на пинизите в този спорт.А те са много. Бокса е игра с крака.От там идва всичко в този спорт, бързина,острота на атака,рязък удър,убийственна ефективност.
            Намери начин,и започни при Петър Лесов. Това е твоят човек.

            П.с за съжаление човека който е направил Серафим Тодоров и още дузина добри състезатели,вече не се занимава с тренировки.Аз закачих само 2г при него. Голям професионалист.

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Аз ще подскажа за клуба - Бокс за всички на нац. стадион. /има два/ Мария, Мартин и Чанев са треньори, които се раздават страшно много. А и запалват с разнообразни тренировки и дисциплина.

              Да тренираш при един от най-добрите означава да имаш план в следващите поне 2 години да се раздадеш за този спорт.... jsut saying

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Не съм съгласен. Всеки може да те научи що годе да държиш гард и дистанция. Кефа от тренировките и спарингите идва от тънкостите на спорта.А тях много малко хора ги знаят. След толкова обикаляне по боксовите зали в почти цяла София, съм си направил няколко заключения:
                - от успели състезатели 98% не стават за треньори.
                - търси си треньор който е играл на проблизително твоите кг в момент, или най-много две категирии надолу или нагоре.
                Залата няма никакво значение как изглежда.

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A62F89F7-F7F4-4823-80AD-F497C9736099.jpeg
Прегледи:1
Размер:120.8 КБ
ID:5785714

                  Една вечерна тренировка в дожото по Киокушинкай карате на Фуджимото сенсей в Токио, който е треньор на нашия приятел Антонио.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    Не съм съгласен. Всеки може да те научи що годе да държиш гард и дистанция. Кефа от тренировките и спарингите идва от тънкостите на спорта.А тях много малко хора ги знаят. След толкова обикаляне по боксовите зали в почти цяла София, съм си направил няколко заключения:
                    - от успели състезатели 98% не стават за треньори.
                    - търси си треньор който е играл на проблизително твоите кг в момент, или най-много две категирии надолу или нагоре.
                    Залата няма никакво значение как изглежда.
                    Във всички точки съм съгласен. И на всички точки отговорят горните насоки.
                    Антон Чамов, Мартин Кръстев и Мария Димитрова работят с деца и имат наистина добри практики.

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Тренирал съм и при тях. Зависи с какви нагласи си влезнал в залата. Да кажем,че са най-малкото "зло" от треньорите за любителски занимания. С две думи, стават.
                      Като човек максималист, винаги търся нещо по-добро. Засега съм го намерил.

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Предлагам модератор да отдели коментарите и постовете свързани с началното спортно "ориентиране". Нямащи нищо общо с "Бойни изкуство".

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Сега, ако ви кажа, че започнах да тренирам в една зала срещу нас, където преподавател е Цанка Карова...
                          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                          LZ1EMS

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Няма лошо.Потренирай, виж дали това е товят спорт. След 3-5 месеца, направи няколко спаринга,и ще си покаже дали си научил нещо. Ако си доволен от постигнатото, дерзай

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              Няма лошо.Потренирай, виж дали това е товят спорт. След 3-5 месеца, направи няколко спаринга,и ще си покаже дали си научил нещо. Ако си доволен от постигнатото, дерзай
                              Ако не си - Пламен Янков, Славия.
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]954133[/ATTACH]

                                Една вечерна тренировка в дожото по Киокушинкай карате на Фуджимото сенсей в Токио, който е треньор на нашия приятел Антонио.
                                Браво Пламене! Като ходиш в Окинава,да не забравиш да навестиш Хигаона сенсей..?
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X