Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Глупости винг-чун.Показаното е част от система по ръкопашен бой въведена масово в Спецназ на ГРУ и Алфа в началото на 90-те от този офицер(Александър Кистен) .Човека е ветеран от Афганистан,като се е занимавал 12 години с класическа борба!Същия е инструктор по бойно самбо и пекити-търша кали(президент е и на въпросната федерация)

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
      Интересно, но не го споменават. А си е нечист винг-чун отвсякъде.
      Категорично има доста принципи от ВТ, всеки, имащ представа го вижда!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Ей някой, като каже "глупости"... и се възбуждам много!

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
          Глупости винг-чун.Показаното е част от система по ръкопашен бой въведена масово в Спецназ на ГРУ и Алфа в началото на 90-те от този офицер(Александър Кистен) .Човека е ветеран от Афганистан,като се е занимавал 12 години с класическа борба!Същия е инструктор по бойно самбо и пекити-търша кали(президент е и на въпросната федерация)
          Като чуя бойци от Спецназ,направо ми става лошо,на теория всичко е много добре но в действителност за нищо не става,неми се търси в тубето дати покажа боя между нашият мма боец Георги Валентинов и боец което дълги години е бил в Спецназ и за 2012 е шампион на русия по ръкопашен бой.Нашият му счупи манерката направо.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            Като чуя бойци от Спецназ,направо ми става лошо,на теория всичко е много добре но в действителност за нищо не става,неми се търси в тубето дати покажа боя между нашият мма боец Георги Валентинов и боец което дълги години е бил в Спецназ и за 2012 е шампион на русия по ръкопашен бой.Нашият му счупи манерката направо.
            Е Жоро да не е посредствен боец.Какво имаш предвид?Единия тренира професионално ММА,а другия между другото е и действащ военен.
            И все пак не му счупи манерката , а победи по точки.
            А това че ти е смешно като чуеш боец от спецназ е друг въпрос.За мен например Харитонов въобще не е смешен боец,както и стотици други бойци от Русия минали през школата на ВДВ,ГРУ,АЛФА,ВИМПЕЛ и т.н.

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Става въпрос за това че тея учения в руската армия са напълно неприлижими в реални условия.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                Става въпрос за това че тея учения в руската армия са напълно неприлижими в реални условия.
                Много по-приложими си в реална обстановка(например на улицата), където няма правила - там просто са незаменими уменията на един боец от които и да било спец.части по целия свят.
                Там където има правила - в спорта най-вече,подготовката и техниката са съобразени с правилата.

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Имаше един клип,бой между кимбо слайс и някакъв руснак от спецназ ,уличен бой при който кимбо го размаза.Търсих сега клипчето но не мога да го открия.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                    Имаше един клип,бой между кимбо слайс и някакъв руснак от спецназ ,уличен бой при който кимбо го размаза.Търсих сега клипчето но не мога да го открия.
                    Аз съм бил свидетел сигурно на 400 битки(на ринг и на улицата)Преди година един трениращ филипино кали,добре сложен младеж с нож в ръка, бе пометен брутално от един също добре сложен рецидивист.Виждал съм и обикновен бабаит да нокаутира боксьор,културист да нокаутира друг с кик в главата ,както и кикбоксьор да задушава борец.....
                    Случаи много.Спор няма ,че няма най-добро или перфектно бойно изкуство или система за бой.На улицата и на ринга сърцето и късмета са решаващи фактори освен физическата и техническа подготовка.

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      На улицата и на ринга сърцето и късмета са решаващи фактори освен физическата и техническа подготовка.[/QUOTE]Ей тука вече сме на едно мнение.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                        Глупости винг-чун.Показаното е част от система по ръкопашен бой въведена масово в Спецназ на ГРУ и Алфа в началото на 90-те от този офицер(Александър Кистен) .Човека е ветеран от Афганистан,като се е занимавал 12 години с класическа борба!Същия е инструктор по бойно самбо и пекити-търша кали(президент е и на въпросната федерация)
                        В тази връзка без да съм специалист нито по борба нито по винг-чун, навремето ми попадна една книжка:http://www.helikon.bg/books/4/-%D0%9...html#book_info "За двубоя" - кийт керншпехт
                        И там човека обясняваше колко общо има между борбата и винг-чун. В смисъл това което във Винг-Чун се нарича "лепкави ръце" в борбата си го има изначално без да го наричат по този начин ....
                        Та не се учудвам, че човека се е занимавал 12 години с борба и после на нас ни прилича на винг-чун
                        Ето го този за когото говоря: http://www.youtube.com/watch?v=f-kt9_q4UkM

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Аз и още един член на този форум миналата година имахме честта да видим и пипнем на живо Грандмайстор Керншпехт! Уникален човек, посветил живота си на изучаването на бойните изкуства като цяло, създател и ръководител на ЕВТО/Европейска Винг Тчун Организация/ - най-голямата в света, един от най-големите живи майстори на бойно изкуство в световен мащаб! Книгата му "За двубоя" е уникална-респект!
                          "Make love, not war!"

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                            Аз и още един член на този форум миналата година имахме честта да видим и пипнем на живо Грандмайстор Керншпехт! Уникален човек, посветил живота си на изучаването на бойните изкуства като цяло, създател и ръководител на ЕВТО/Европейска Винг Тчун Организация/ - най-голямата в света, един от най-големите живи майстори на бойно изкуство в световен мащаб! Книгата му "За двубоя" е уникална-респект!
                            Уверявам те, доста повече хора от този форум са имали честта Много правилно си написал "да видим и пипнем". Всеки пипнат Майстор на бойно изкуство е голямо богатство, ако можеш да си го вземеш.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Уверявам те, доста повече хора от този форум са имали честта
                              Не се съмнявам че е така, аз затова съм написал "миналата година", щото знам поименно всички участвали на семинара в Китен, уникално преживяване!
                              "Make love, not war!"

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Днес завърши Семинар с един от последните "Първи", сенсей Масахико Танака 8дан JKA (Японска Карате-До Асоциация), в Самоков. Чудесен сняг, страхотни приятели и незабравими три дни ЗОР...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1029.jpg
Прегледи:1
Размер:91.7 КБ
ID:5640849
                                За взех назаем едно ГИ за финалната фотосесия
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X