Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    Има само в Русия, мога да ти уредя покана за семинара му. Иначе на 100000000000% съгласен с мнението на Уважаеми Учител Алексей Алексеевич Кадочников: - "чтобы спецназовец вступил в рукопашный бой, он должен потерять автомат, пистолет, нож, саперную лопатку, каску, ремень, оказаться на абсолютно ровном пространстве и встретить там второго такого же долбаёба"!

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
      Има само в Русия, мога да ти уредя покана за семинара му. Иначе на 100000000000% съгласен с мнението на Уважаеми Учител Алексей Алексеевич Кадочников: - "чтобы спецназовец вступил в рукопашный бой, он должен потерять автомат, пистолет, нож, саперную лопатку, каску, ремень, оказаться на абсолютно ровном пространстве и встретить там второго такого же долбаёба"!
      Хахахахахахахаха!!!!

      Иначе - не мисля, че това нещо се учи с един семинар! Ако имам възможност - задължително бих отишъл да ме поблъскат "малко" - гледал съм тренировки покрай и в една река! Беше си направо побой... Този подход определено отсява сериозните от несериозните!

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Беше си направо побой... Този подход определено отсява сериозните от несериозните!
        Този подход определено отсява тези, които стават за ученици на този учител. Няма общо със сериозните и несериозните. Сериозното блъскане можем и двамата с теб да си го тренираме вечер пред кръчмата, но това нито ще ни направи по-умни, нито по-сериозни Е, за първото може и да бъркам, но за второто със сигурност не бъркам.
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          А да сте чули за широко известна в тесните кръгове СК - Система Кадочникова?
          Нещо не се впечатлих от клиповете в нета.Какво и е по-доброто от другите системи за бойноприложни техники?Крав Мага например?
          Без да подценявам останалите бойни изкуства, но за мен най близки до уличния бой са спортове като кудо,муай-тай,бокс,бойно самбо и т.н.
          Аз съм тренирал малко Кикбокс и доста време Киокушинкай(в интерес на истината не бях никак добър).Участвал съм в демонстрации на СРБ в казармата и като гледам клипове от горепосочената система почва да ме е яд, че навремето нямаше цифрови фотоапарати навсякаде, за да запишат какви чудеса правехме за 5 дни отпуска

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Има ли видео, има сценарий.
            Има ли сценарий, има сценично майсторство.
            Имам лично доста натворени неща като интересни демонстрации, но са на vhs-касеткен.
            Шарлатании!
            Стерилен майстор в стерилна обстановка чупи бейзболен бат.
            А на яве след среща с "беизболисти" добива месец болнични.
            Човека не е керемида или дъска, а неочаквания инцидент не е парти с роднини.
            Тубата е пълна с простотии и една част се линква тук.
            Германците ме разбиват с техния хумор, на хубавата морга те са дали световно известното наименование...
            ГУТЕН МОРГЕН
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Гледах демонстрация на безконтактного боя и много се впечатлих! Разбрах,обаче,че да попадна в редиците на спицназ е трудно...Сега се опитвам да се запиша ей - при тоя човек,пратих му писмо.
              http://www.youtube.com/watch?v=bS8o4iWiCkg
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                Гледах демонстрация на безконтактного боя и много се впечатлих! Разбрах,обаче,че да попадна в редиците на спицназ е трудно...Сега се опитвам да се запиша ей - при тоя човек,пратих му писмо.
                http://www.youtube.com/watch?v=bS8o4iWiCkg
                Това е ако е вярно - сматяй, за какво става въпрос. Нещо енергията им ли взима, какво прави? Може ли да се даде повече информация, любопитно е.

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Не знам.Според мене акъла им взима направо!
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Всичко тръгва от тук...
                    http://www.youtube.com/watch?v=T1cXXrvO-Qg
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      Всичко тръгва от тук...
                      http://www.youtube.com/watch?v=T1cXXrvO-Qg
                      Само тия безконтактните... не ми ги хвали. Аз и други клипове съм гледал
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Безконтактните са най-добрите бойни изкуства, ама са свързани с пистолети, снайпери и т.н. допълнително оборудване. Относно клиповете с танци по-горе, спокойно може да се разберем и да направим с подобни бълвочи колкото си щете . Ако сме се разбрали за пред камерите, аз го мога тоя номер и с 15 противника едновременно - всеки се върти в "зададена от мен посока" и накрая възнак падат заедно на една камара, а последния слага на върха и чадърче с коктейл, специално приготвен за схватката
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Нещо, което на мен ми беше интересно:
                          http://www.youtube.com/watch?v=QNz9m8hjqaU

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                            Нещо, което на мен ми беше интересно:
                            http://www.youtube.com/watch?v=QNz9m8hjqaU
                            Мда - винг чун
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Стига,това беконтактният бой е пълен ташак,в тая тема на 14-та страница има един клип как един майстор на безконтактен бой се справя с към 10 човека.След което човек от публиката го предизвика и познайте какъв беше резултата.Майстора си тръгна с разбит нос и в нокаут.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Мда - винг чун
                                Интересно, но не го споменават. А си е нечист винг-чун отвсякъде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X