Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Законен начин за самоотбрана?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Законен начин за самоотбрана?

    Как, по дяволите да се защитим? Вече проблемът става сериозен. Преди малко се разтиках по центъра и не срещнах и един репресиран като мен. Нито вчера. И просяците изнагляха, вече не седят кротко, ами идват и застават на 30 см. от мен. Едва се сдържам. Всеки ден мин. по 2 пъти.

    Коментар


    • От: Законен начин за самоотбрана?

      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
      Имам питане .....
      Виж последните страници на моята тема.
      Основните варианти са два:
      Пребиваш го като куче, тихо, тайно, без крясъци и свидетели, и се готвиш за много писане и еднотипни отговори " това е моя собственост, нормално е да има мои отпечатъци на всякъде, не бях там, не знам, не чух....докажете....да, вкарайте ме на съд ( добре е да имаш и проверен адвокат наблизо) "....накрая заминава по недоказаност, или давност.
      Другия вариянт е задържане, ако сте в различни категории и може да го направиш без щети О.К. ( после "героя" ще го пуснат докато трае разследванет) после може и да го осъдят ....някога .... НО ако сте в сходни категории, по теб трява да има толкова видими "щети" клкото и по него, за да излезе нападение, самоотбрана, действия в момент на ярост и т.н.... иначе ще си в като мен по-горе, кухнята ти обществено място, а къщата ти почти посолство
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: Законен начин за самоотбрана?

        ето по кой член те задържат в полицията
        На основание чл. 63, ал.1, т.1 от ЗМВР за срок от 24 часа ,но темата е разтеглива и немам нерви, защото убиеш ли човек, даже и да не си виновен, нещата са ясни, просто джоба ти олеква яко, ако искаш да си навън. Това си е живата истина.
        Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

        Коментар


        • От: Законен начин за самоотбрана?

          Случката е отпреди 4 години - мисля че в някаква друга тема я бях коментирал, но всичко зависи от съобразителността.

          Пътувам в тролейбус в Пазарджик и двойка неинтегрирани и миризливи съграждани се качват, като блъскат една възрастна двойка пенсионери, започва разправия на висок тон, ставам със спрея в ръката и заставам в положение да се намирам между мангалите и пенсионерите.
          През това време стигаме последна спирка на жп.гара и казвам на пенсионерите да слезнат от средна врата и да си затварят устите, а циганите през предната. Да, да ама не малцинството се запъна почна да вика, да псува и да заплашва.Помолих ватманката и кондукторката да слязат и да се отдалечат - след което малцинството ...се подхлъзна и благодарение на физичният закон за земното притегляне изхвърча през предна врата и се приземи по задник на тротоара.
          След което дойде полицейския служител от гарата, като ме пита :
          "-К'во стана?"
          "-Ми сам падна
          -Ти кой лъ'еж бе мангал чу ли к'о каза човека!?

          "Човека" точно в този ден се беше барнал с костюмче и вратовръзка, защото имаше важна служебна среща , което подсказва, колко е важно как изглежда човек при всякакви обстоятелства.
          Съответно историята беше подкрепена от таксиметровите шофьори.

          С горното искам да кажа че в случаи на защита добре е бързо да се съобразява, да не се хвалите колко много сте тренирали бойно приложни спортове, а плуване примерно Ако падне някой няколко пъти върху юмрука ви - ми падна - се ля ви и вдигате рамене.

          Коментар


          • От: Законен начин за самоотбрана?

            Момчета не ме интересува дали е законно, стане ли действаш, защото с тези закони сме за смях!Преди години жена ми я нападаха в павилиона за сладолед дето работеше и ги гоних из целия град с колата един по един и нито се появи полиция нито посмяха да се оплакват на някой,но ме поздравяват и до ден днешен , бачкат си изхвърлят боклуци на хората от дворовете ./Баща им дъртия циганин каза:да си ги пребил/ Просто трябва да им се даде начална скорост и посока !
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Законен начин за самоотбрана?

              Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
              ...Ако падне някой няколко пъти върху юмрука ви - ми падна ... и вдигате рамене.
              Интересен казус ... До сега при мене обикновено асфалтът се надигаше, за да им смачка дзурлата.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X