Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подземни военни бази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подземни военни бази

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    ...Отделно,че е на толкова открито място,че а си кацанл, а се те думнали от 100 страни. Поредната глупост на златно татово време.
    Кротни се.
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • От: Подземни военни бази

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      Да, на открито като длан с километри във всички посоки ... големи умници!
      За едно летище се иска видимост по възможност във всички направления.И да с километри.Не че по света няма граждански летища навряни посред 5 квартала, но това е от зор за място.

      Коментар


      • От: Подземни военни бази

        Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
        За едно летище се иска видимост по възможност във всички направления.И да с километри.Не че по света няма граждански летища навряни посред 5 квартала, но това е от зор за място.
        Военно летище и гражданско общото е само името писта/писти.

        Коментар


        • От: Подземни военни бази

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Военно летище и гражданско общото е само името писта/писти.
          Викаш, Триградското ждрело се е утепало за летище? Закътанко под скалите ... :-)
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Подземни военни бази

            Софийското действащо се е утрепало. Не са глупави немците където са го направили.Обаче,в Бяла Слатина какви мъгли,гори баири,планини

            Коментар


            • От: Подземни военни бази

              Че това до Бяла Слатина винаги си е било в това положение... Да, понякога го позакърпват, ама аз откакто се помня - все му викахме 'летището' и нищо не е разрушено там по пистата...
              Дори и укритията, дето местните ги ползват за неморални действия - удобно е с колата - рулираш, паркираш
              Ама то никога не е действало като летище... Доколкото знам е имало само облитане при построяването, и е като военновременна писта... Както бе и 'летището' на магистралата до Провадия, ама добре, че го унищожиха вече и оправиха магистралата с разделителните мантинели, че там доста народ се изтрепа...
              От друга страна ако си спомням правилно - там последно кацна самолет преди десеттина години... Аварийно...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Подземни военни бази

                [QUOTE=icos;3237883]Басим@м@та. Нещо секретно да не би да е публикувал някой на пияна глава?

                То освен аз в първия пост ,където показах на Швейцарците TOP SECRET базата.И колегата по надолу постна Сайтове , и цял свят ни разбра ,къде какво имаме...
                Друго нещо интерестно не видях.В някои още живее мисълта ,че КОМШИЯТА от юг ще ни завладе и страххх мале.
                Мартин Димитров
                УАЗ

                Коментар


                • От: Подземни военни бази

                  Ниши за залагане на взривни в-ва имат железопътни и автомобилни мостове, язовирни стени също. Бил съм в такъв взвод 8 месеца, за писти е малко вероятно.
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • От: Подземни военни бази

                    Колега тук ме подсети познат машинист ми е казвал ,че от гара Тулово е като разпределител за Ж.П линии из Стара Планина ,където ж.п линии влизат в планината.
                    Там нали имало някаде тунели ,където Зиловете и т.н влизали и си карали на темпомат .Или пак фолклор
                    Мартин Димитров
                    УАЗ

                    Коментар


                    • От: Подземни военни бази

                      Първоначално публикуван от xarsi Преглед на мнение
                      ,където Зиловете и т.н влизали и си карали на темпомат
                      Те това е фолклор.

                      Коментар


                      • От: Подземни военни бази

                        ЗиЛ с темпомат, определено...
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • От: Подземни военни бази

                          Що да е фолклор - ти не знаеш ли за темпомата на зила? Вярно, малко се бърка като сработи айбиеса, но няма проблем с аесера. И иеспито му бива.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Подземни военни бази

                            Зил-ове и ... темпомат...!

                            Коментар


                            • От: Подземни военни бази

                              Има ама се казва ръчна газ
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Подземни военни бази

                                Искал е да каже, че доста има копано под Стара Планина. И аз знам че има, при това не от разказвачи на градски легенди ...

                                Не знам какво е състоянието сега на тези обекти, но така или иначе едва ли е цветущо. Вероятно се поддържат разни неща, но всичко е далеч от модерните технологии. По-сигурни са от нашата "маза" навремето, вероятно и доста по-добре замаскирани, но това не променя фактите, че трудно биха останали скрити за дълго време от съвременните средства за разузнаване. И оттам нататъка пак сме на изходна позиция - кой ще го брани това чудо и как?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X