Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Докато не се появи място за положителен герой в приказката, военните действия носят само негативи. Разправиите с Иран имат тоя недостатък в момента- рязко очертана липса на място за "доброто ченге". Това може и да се промени, но може и да остане така за доста дълго.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Ако се намесят евреите не е ли вероятно част от съюзниците на щатите в региона да се поразсърдят? А каква част от населението на Иран е вярно на аятолаха ... е те си знаят.

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Типично в американски стил.
        Докато можем да бием без даже да ни заболи ръката от удрянето-ноо сме велики.
        Но всячески се избягват военни действия лице в лице.
        Щото в америката ще настане такъв вой като започнат да пристигат поцинкованите ковчези...
        Абсолютно! Стреляш, без да си лровокиран, по военна техника във международно въздушно пространство /и не ти е за сефте последните няколко седмици/, потрошаваш техника за стотици милиони, отвръща ти се на огъня със същото. Ама те думкат 18 годишни пишлемета дъвчещи дъвка на другия край на света. Да си мислил като стреляш.
        За велики, и там си прав. И за кофчезите си прав, тук живота е ценен...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          тук живота е ценен...
          Ама само живота на американците.
          Другите кучета ги яли... Щом заплашват американските интереси-хак им е.

          Няма да питам какви интереси имат САЩ в този край на света...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Това важеше преди да се изпокарат с основните си съюзници. Испанският кораб що си би камшиците от Залива пролетта? Съюзници сме ви, ама ако искате да си трошите главите-трошете си ги сами.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Това важеше преди да се изпокарат с основните си съюзници. Испанският кораб що си би камшиците от Залива пролетта? Съюзници сме ви, ама ако искате да си трошите главите-трошете си ги сами.
              Няма да ти отговарям за да не се засегнеш по линия национално самочувствие. Съюзници... с 2 самолета... трошим си главите сами... ми то и да ни трябва помощ... 2 самолета... и не са само самолетите проблема.
              И още има, ама няма нужда, темата е за новини и любопитно.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                То никой не говори за война като в Афганистан. Томахавки по чалмата в 4 сутринта, и батареите на бунището, това стига.
                Те пробваха нещо такова и в Сирия помниш тогава как смятахме че няма и 30% от прословутите томахавки са стигнали до целите си .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                  Иран с население готово на всичко за водача си и върло недолюбващо САЩ
                  Е в това не съм убеден, помнят и други времена. По-скоро истината е че чалмалиите отгоре хвърлят страшно голям ресурс да се опазят от някоя цветна революция.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Е в това не съм убеден, помнят и други времена. По-скоро истината е че чалмалиите отгоре хвърлят страшно голям ресурс да се опазят от някоя цветна революция.
                    Да беше първата в региона можеше и да има някакъв успхех . Сега след Сирия ; Ирак и Либия едва ли .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Да беше първата в региона можеше и да има някакъв успхех . Сега след Сирия ; Ирак и Либия едва ли .
                      Не знам първа-втора, ама със сигурност и там искат да живеят като бели хора. Обаче ония "режат глАви" и народа лапа санкцията.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        30% от томахавките да стигнат,пак ще е ОК. Томахавки да искаш. В залива пред нас са наредени кораби на дистанция Галата до Белослав. И всичките ръчка и с томахавки.

                        По въпроса за Иранския народ- познавам доста иранци тук. Все едно някой кубинец в Маями да се застъпи за Кастро.
                        Цялата дандания иранците я правят защото искат да отвлекат вниманието на народа от потъващата им икономика /40% инфлация/. И гладен народ обикновено си намира някой да му е виновен. Като думнат красиво няколко батареи заради американски томахавки, готовооо, Америка е виновна. Ама там все Америката им е виновна та е все тая.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          ...
                          Цялата дандания иранците я правят защото искат да отвлекат вниманието на народа от потъващата им икономика /40% инфлация/. ...
                          Вашите санкции хич никакво отношение нямат върху икономиката им ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Вашите санкции хич никакво отношение нямат върху икономиката им ...
                            Имат, и то голямо отношение. Точно толкова голямо, колкото си заслужават. Тоест още им трябва де, ама мелите я карат бавничко.
                            Леано е да се упрекват Щатите, само че като хванеш камиони с пари идващи от Иран и отиващи за разни изводи терористи, тогава упреците олекват.
                            Еххх, аз ако бях, до сега да са си намерили 40те девствени овци...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              30% от томахавките да стигнат,пак ще е ОК. Томахавки да искаш. В залива пред нас са наредени кораби на дистанция Галата до Белослав. И всичките ръчка и с томахавки.

                              По въпроса за Иранския народ- познавам доста иранци тук. Все едно някой кубинец в Маями да се застъпи за Кастро.
                              Цялата дандания иранците я правят защото искат да отвлекат вниманието на народа от потъващата им икономика /40% инфлация/. И гладен народ обикновено си намира някой да му е виновен. Като думнат красиво няколко батареи заради американски томахавки, готовооо, Америка е виновна. Ама там все Америката им е виновна та е все тая.
                              Естествено че Америка е невинна, преди годинки не Америка ами Занзибар им свали Мосадех и сложи на негово място шаха дето после се наложи да се омита от там скоростно. После пък Монако им спретна ирано-иранското фиаско, то и сега американския дрон естествено си е захождал да си каца в къщи щото от другата страна на Ормузкия проток е Аляска. Преди дни също е имало свалено хвърчило и на иранците явно им е дошло до гуша, та на доналдо топките незнам къде са ама на аятолаха са си на мястото. При положение че идват избори в щатско може да има малко томахавки така по внимателно и от далече, ако има поразени ЗРК много скоро ще бъдат заменени с по нови от едни други държави дето също са под санкции.
                              Пък и рижия какво повтаря по всяка медия че е спрял удара в последните 10 минути? Това ли са му топките? То и аз бях тръгнал да нападам Тайсън Фюри ама се спрях в последните 2 минути преди да му свия шушоните и сега цъкам от дивана в къщи щото нали чакам стратезите да ми измислят стратегия.

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Въпросът с томахавките не е толкова лесен. Защото това значи промяна в политиката от възпиране (което Тръмп твърди, че САЩ правят) в нещо друго. А това другото не е въпрос за една нощ мислене-особено в район, където дори традиционните ти съюзници вече не са съвсем наясно какви ги вършиш и защо.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X