Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КНО на дрон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КНО на дрон

    Чудех се тази тема къде да е пусна ..дали в раздел за авиацията или тук? В крайна сметка реших да е тук!
    И така запознайте се с един младеж на име Остин и неговото творение: пистолет на дрон или дрон с пистолет! Не знам как се прицелва ,но началото е обещаващо

    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-facebookvideo
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    От: КНО на дрон

    Нaчaлото нa товa, че скоро всеки ще може дa те очисти от достa дaлеч.
    Според мен е притеснително. Психaр с подобнa мaшинкa може достa порaзии дa нaпрaви и дa мине достa време преди дa го зaловят.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #3
      От: КНО на дрон

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Нaчaлото нa товa, че скоро всеки ще може дa те очисти от достa дaлеч.
      Според мен е притеснително. Психaр с подобнa мaшинкa може достa порaзии дa нaпрaви и дa мине достa време преди дa го зaловят.
      Именно! Нямам представа какъв "товар" може да носи един дрон,но една прицелна система може да се измисли лесно. Очаквах отката да го "мята" назад здраво ..обаче изобщо не изглежда така!
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: КНО на дрон

        Чaлмите си предстaвям с кaкъв интерес го гледaт и те в моментa....
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: КНО на дрон

          Мда.Твърде притеснително изглежда.
          Въпрос на конфигурация е да се монтира по-далекобойна цев, на по-мощен носител.
          Тогава и един изстрел може да е достатъчен.
          А може да не е цев...А граната...Или две...
          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
          0887/осемпет 66 4осем

          Коментар


          • #6
            От: КНО на дрон

            Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
            Мда.Твърде притеснително изглежда.
            Въпрос на конфигурация е да се монтира по-далекобойна цев, на по-мощен носител.
            Тогава и един изстрел може да е достатъчен.
            А може да не е цев...А граната...Или две...
            Тогава пак опираме до възможностите на дрона! Според мен малките ще са по "достъпни" и ефективни
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: КНО на дрон

              М,нищо притеснително,то ако те го и някой ще върже една тухла на дрона и ще ти я шибне в тиквата.

              Добре е,само фул ауто му трябва.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: КНО на дрон

                А аз пък се сетих Химическо или Бактериално оръжие да се разпръсква. Например над големи масови мероприятия като събора в Рожен примерно!!!
                Чудничко нали!!!

                Коментар


                • #9
                  От: КНО на дрон

                  Първоначално публикуван от vasilev Преглед на мнение
                  А аз пък се сетих Химическо или Бактериално оръжие да се разпръсква. Например над големи масови мероприятия като събора в Рожен примерно!!!
                  Чудничко нали!!!
                  Чудна идея , но е за раздела "селскостопанска авиация".Този е друг
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: КНО на дрон

                    Мисля, че след време, дроните ,ще се продават като оръжие и ще бъдат под контрол.

                    Коментар


                    • #11
                      От: КНО на дрон

                      Нещо безоткатно ще е по-добре. А може и горелка(не съм сигурен за правилния термин).
                      Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                      Lexus LS430

                      Коментар


                      • #12
                        От: КНО на дрон

                        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                        Чудех се тази тема къде да е пусна ..дали в раздел за авиацията или тук? В крайна сметка реших да е тук!
                        И така запознайте се с един младеж на име Остин и неговото творение: пистолет на дрон или дрон с пистолет! Не знам как се прицелва ,но началото е обещаващо

                        http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-facebookvideo
                        Прицелваш се както се прицелват тия които снимат сватби примерно. Просто камерата ти ще е на мерника...

                        Коментар


                        • #13
                          От: КНО на дрон

                          Струва 2 картона цигари цялата работа,прибкижаваш и пляс от близо без много да целиш.

                          Снимахме ония ден един тюлен / истински/ как такова една женска.Ми отиваш на 2 метра от него и без много целене дава картина
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: КНО на дрон

                            То щото като чуеш виенето на дрон и го видиш да идва към теб накачулен с пистолет ще стоиш и ще го гледаш с интерес докато се накуми да си му на прицел
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • #15
                              От: КНО на дрон

                              Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                              То щото като чуеш виенето на дрон и го видиш да идва към теб накачулен с пистолет ще стоиш и ще го гледаш с интерес докато се накуми да си му на прицел
                              Не, гледаш в друга посока, щото ако не го виждаш, дрона си мисли, че и той не те вижда... Язе, докато си вървя все за дронове се оглеждам. Чуя ли ги, веднага се хвърлям през някоя витрина, зер няма време да се убеждавам с пистолет ли е или с нож.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X