Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
    Имат "Град" на куково лято. Това което имат са китайски пиратки с по-голяма далекобойност. От 150-200 изстреляни 1-2 нацелят очертанията на някои град и сплашат някое куче или котка и то, ако Инш Аллах. ПЗРК също и не са сънували дори. Няма кой да им даде такива играчки, още по-малко изр. армия да търпи това....
    А стрелят с тях от години...
    което навежда на едни мисли за точните стрелби с РЗСО на едно друго място.....ама това е за другата тема.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      А стрелят с тях от години...
      което навежда на едни мисли за точните стрелби с РЗСО на едно друго място.....ама това е за другата тема.
      отговора на размислите се казва "Таблица за стрелба с едикоя си система".
      Последно редактирано от derhunter; 25-07-14, 12:38.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Първоначално публикуван от DundyTheCroc Преглед на мнение
        Нещата почват да се разплитат, по неофициални все още данни украинският 156-и зенитно -ракетен полк е провеждал учение в района, на командирите са били раздадени ключове да деблокиране на защитата против стрелба. Два самолета СУ-25 са се намирали в района с цел въздушна подкрепа на учението и разузнаване. В самата тренировка ЗРК Бук е прихванал и следял един СУ-25, който за зла участ е минал точно под Боинга, предполага се, че ЗРК автоматично е почнал да следи мишената с по-голяма площ. Защо и от кого е изстреляна ракетата не се споменава. Информацията е неофициална от украинско силово министерство. Източник:
        http://ria.ru/world/20140725/1017459906.html

        Продължават да увъртат, лъжат и мажат......Не знам,как е на БУКа( ключове да деблокиране на защитата против стрелба),ама на КУБ а, и на самата ракета има нещо като шплент с червено флагче.Ако не си го издърпал преди пуска - няма взрив на бойната част .Така, че с "ученията"......

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Мнение на DundyTheCroc
          Нещата почват да се разплитат, по неофициални все още данни украинският 156-и зенитно -ракетен полк е провеждал учение в района, на командирите са били раздадени ключове да деблокиране на защитата против стрелба. Два самолета СУ-25 са се намирали в района с цел въздушна подкрепа на учението и разузнаване. В самата тренировка ЗРК Бук е прихванал и следял един СУ-25, който за зла участ е минал точно под Боинга, предполага се, че ЗРК автоматично е почнал да следи мишената с по-голяма площ. Защо и от кого е изстреляна ракетата не се споменава. Информацията е неофициална от украинско силово министерство. Източник:
          http://ria.ru/world/20140725/1017459906.html
          Между другото това инфо има ли го от някъде другаде с източник различен от www....ru?
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
            Между другото това инфо има ли го от някъде другаде с източник различен от www....ru?
            Скоро ще го има в блиц и RT
            оп извинете, на RT вече го има
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              А стрелят с тях от години...
              което навежда на едни мисли за точните стрелби с РЗСО на едно друго място.....ама това е за другата тема.
              И още век да стрелят с това:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kassam+firing.jpg
Прегледи:1
Размер:29.4 КБ
ID:5601170

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Katyusha+Launcher.jpg
Прегледи:1
Размер:18.1 КБ
ID:5601171

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23_16.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5601172

              Точността ще им е все така никаква.

              Преди да правиш някакви заключения, вземи се информирай малко от малко, че е много несериозно да се мяташ на първото нещо, което ти пасва на някаква теза!
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Мисля ,че евреите са наясно че ПЗРК не трябва да влиза по никви причини в 'териториите'...'доставчиците' също са съгласни...засега. Видно е кво става като има такива комплекси...хеликоптери и самолети почват да падат кат круши. Град опеделено нямат. Имат некви самоделки - тръби с стабилизатори и амониева селитра за гориво...примерно.

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  И още век да стрелят с това:

                  Преди да правиш някакви заключения, вземи се информирай малко от малко, че е много несериозно да се мяташ на първото нещо, което ти пасва на някаква теза!
                  Ми моля http://militero.wordpress.com/2010/0...lestine-judea/ Имат и Град и китайски град(от китайчета ), кажи едно мерси за информирането
                  гадно е, че трябва да се скролне надоле
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Ей тва пропагандата е проста работа, ама май не е за прости хора. Толкова гърчове и малоумици трудно се преглъщат. И кво, украинците объркали на учение боинга с техен самолет и след тва решили да си свалят техния самолет, ама уцелили боинга ... Умно!

                    Като толкова трябва да не приемаме очевидните факти, що не предположим, че украинците са имали ЗРВ учение, хора на сепаратистите естествено са предали на когото трябва, че цел ще дава Су-25, ония бодро са прехванали боига мислейки го за Су-то и са го опукали. Май е по-логично, а?
                    Последно редактирано от derhunter; 25-07-14, 12:42.

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от stav Преглед на мнение
                      Ей тва пропагандата е проста работа, ама май не е за прости хора. Толкова гърчове и малоумици трудно се преглъщат. И кво, украинците объркали на учение боинга с техен самолет и след тва решили да си свалят техния самолет, ама уцелили боинга ... Умно!

                      Като толкова трябва да не приемаме очевидните факти, що не предположим, че украинците са имали ЗРВ учение, хора на сепаратистите естествено са предали на когото трябва, че цел ще дава Су-25, ония бодро са прехванали боига мислейки го за Су-то и са го опукали. Май е по-логично, а?
                      Ми не е. "Който трябва" би имал техническа възможност да види транспондера на целта. А и освен това "който трябва" ще трябва да гърми по-отдалеч и ще му трябва нещо по-едро от БУК
                      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                        Ми моля http://militero.wordpress.com/2010/0...lestine-judea/ Имат и Град и китайски град(от китайчета ), кажи едно мерси за информирането
                        гадно е, че трябва да се скролне надоле
                        Хора, не бъркайте пълноценна бойна машина РCZO от типа на БМ-21 "Град", "Торнадо", "Смерч", американска MLRS "Mars" или немска "Ларс" с разни самоделки и импровизации правени по мазета с части от вторични суровини. На времето като деца правихме бомбички от миниум и бронз, имаха си и камичета (шрапнели), ама колкото и добре да ги правехме те никога няма да станат гранати РГ-42 или Ф-1.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          Скоро ще го има в блиц и RT
                          оп извинете, на RT вече го има
                          Ми не е смешно.Това, че го няма от "западни" източници, и/или американски, може да се разглежда като потулване на информацията от тяхна страна... или пак стигаме до мантрата, че щом е източник.ру не трябва да вярваме.Тука нещо за религията във форума...щото нали...правата вяра...
                          Наша позната баронеса фон...няма да й казвам името...веднъж в непринуден разговор сподели на жена ми - миличка, гледай РТ и си сверявай часовника, независимо какво чуваш да се говори.При нас, въпреки заявяваното от политиците ни, цензурата и дезинформацията са не по-малко отколкото "там" - вервай ми, учудването ми бе голямо, след като долових това споделено от представителка на "западната аристокрация"...
                          Последно редактирано от Самодържец; 25-07-14, 11:37.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                            Хора, не бъркайте пълноценна бойна машина РCZO от типа на БМ-21 "Град", "Торнадо", "Смерч", американска MLRS "Mars" или немска "Ларс" с разни самоделки и импровизации правени по мазета с части от вторични суровини. На времето като деца правихме бомбички от миниум и бронз, имаха си и камичета (шрапнели), ама колкото и добре да ги правехме те никога няма да станат гранати РГ-42 или Ф-1.
                            Не ги бъркаме, имат единични бройки Град БМ-21 и по-модерен китайски с обсег 40км.
                            И ай стига с градовете в тая тема.

                            Така и никой от спецовете не каза,РCZO мятащо на 40-100км. колко високо му се вдигат ракетите.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Ми не е смешно.Това, че го няма от "западни" източници, и/или американски, може да се разглежда като потулване на информацията от тяхна страна... или пак стигаме до мантрата, че щом е източник.ру не трябва да вярваме.Тука нещо за религията във форума...щото нали...правата вяра...
                              Принципно е така. Ама при сегашната ситуация на информационна война, мръсотия, пропаганда, промиване на мозъците и т.н. поне за мене е пожелателно инфото да се засече от няколко места. Нагледахме се на бисери от всички страни. Вече станах разноглед и не знам на какво и кого да вярвам.
                              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Ми моля http://militero.wordpress.com/2010/0...lestine-judea/ Имат и Град и китайски град(от китайчета ), кажи едно мерси за информирането
                                гадно е, че трябва да се скролне надоле
                                Пак ти казвам - вземи да се образоваш! РСЗО означава Ракетна Система за Залпов Огън. Ключовата дума е "залпов". Това, че си намерил материалче, където пише, че палестинците изстрелват ракети "Град", по никакъв начин не означава, че те използват РСЗО БМ-21 или клонинг. Това, което арабите правят, е или да изстрелват ракети (наистина предназначени за Град) от импровизирани ПУ или да използват копие на единична пускова установка 9П132 "Град-П" ("партизански Град")

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gradps.jpg
Прегледи:1
Размер:11.8 КБ
ID:5601185

                                Това нещо "залпов" огън не може да води и не може да се мери с БМ-21 нито по точност на стрелбата (то не че и самата БМ-21 е някакво снайперско оръжие), нито по далекобойност, нито по поразяващи способности.


                                Така че, изобщо не се напъвай да сравняваш несравними неща!

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                ... Така и никой от спецовете не каза,РCZO мятащо на 40-100км. колко високо му се вдигат ракетите.
                                Доколкото съм чел - около 15 км. За някои по-големокалибрени РСЗО съм срещал и височина на траекторията до около 30,000 м.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X