Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украина

    Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
    Колко му е да е истина, защо се учудваш?
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украина

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Аз след продължително преглеждане на снимковия материал не виждам следи от шрапнели! С изключени на някакви съмнения за фрагмента от пилотската кабина....
      На мен ми е трудно да намеря парчета с илюминатори ( почти няма, като изключим двете парчета по 2-3метра)
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украина

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        На мен ми е трудно да намеря парчета с илюминатори ( почти няма, като изключим двете парчета по 2-3метра)
        Кат се замисля си прав. При декомпресия илюминаторите няма да се разхвърчат на парченца, а ще оцелеят-обшивката ще даде фира преди тях.
        Направи ми впечатление, че няма големи части, а очаквах да има такива-да не би да не са снимани...?
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          Като няма шрапнели...какво означава това...бомба вътре...саморазпад???....ма поне щеше да има време за 'мейдей'?

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украина

            Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
            Като няма шрапнели...какво означава това...бомба вътре...саморазпад???....ма поне щеше да има време за 'мейдей'?
            Може да значи много неща:
            - парчетата със шрапнели са укрити/унищожени;
            - наистина няма такива парчета поради различния характер на инцидента;
            - има такива парчета, но не са ги намерили/снимали все още...
            Едва когато се задейства разследващата комисия на място, ще има повече инфо. Аз все пак си мисля, че прекалено бързо погребахме другите вероятности (може би защото са твърде прозаични, а района твърде горещ) и се вторачихме в/у по-конспиративно звучащите.... Всъщност мънкането на всички страни, като че ли също дава хляб на по-конпсиративните теории, но то може да е плод на желанието да се използва инцидента за полит. цели....
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              Може да значи много неща:
              - парчетата със шрапнели са укрити/унищожени;
              - наистина няма такива парчета поради различния характер на инцидента;
              - има такива парчета, но не са ги намерили/снимали все още...
              Едва когато се задейства разследващата комисия на място, ще има повече инфо. Аз все пак си мисля, че прекалено бързо погребахме другите вероятности (може би защото са твърде прозаични, а района твърде горещ) и се вторачихме в/у по-конспиративно звучащите.... Всъщност мънкането на всички страни, като че ли също дава хляб на по-конпсиративните теории, но то може да е плод на желанието да се използва инцидента за полит. цели....
              Чак пък погребали...лично за мен най-простите неща са 'решението'...демек опълченците са чакали военния самолет и са треснали квото дошло. Пак според мен виновни са тия дето пускат пътнически самолети над относително малка зона на военни действия (деба тия 100 кила керосин дето ше спестят), в която активно се ползва ПВО

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Последните разкрития, публикувани в социалните мрежи, т.е. с непотвърдена достоверност са, че наемници на Коломойски са разхождала "Бук", качен на негова платформа. Линк към снимките все още не мога да намеря, но принципно Коломойски си има лична армия и е малко държава в държавата.

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Аз все пак си мисля, че прекалено бързо погребахме другите вероятности Всъщност мънкането на всички страни, като че ли също дава хляб на по-конпсиративните теории, но то може да е плод на желанието да се използва инцидента за полит. цели....
                  От упор в "десятката"!
                  -Като "умалеят" или постигнат определената цел-"всички" ще млъкнат (остава ,както винаги човешката трагедия-която не смущава съня на "политиците").

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    BBC: "...Източници на британското правителство твърдят че според данни на разузнаването про-руските сили целенасочено са подправяли доказателства на мястото на катастрофата, размествайки тела и подхвърляйки части от други самолети..."

                    Това не е основната новина в статията, само пасаж. Новината е за пристигането на първите тела в Холандия. Подчертаното е от мен. Ако разследващите (до колкото има разследващи) започнат да вадят болтчета и зъбчатки от свалени преди това военни машини - цялото разследване се компрометира. Интересна дивотия ако е вярно.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      В стратицата на Малайзийските авиолинии във ФБ , пише че следователите са съобщили за това, че кабината била буквално разрязана на две (след удара разбира се,, мисля от сепаратистите) и отнесена нанякъде.
                      И аз не съм срещал друго парче от кабината по снимките, освен онова парче с дупките (или отворите.. пробойните - както Ви харесва) което беше насложено на снимката с целия самолет.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        BBC: "...Източници на британското правителство твърдят че според данни на разузнаването про-руските сили целенасочено са подправяли доказателства на мястото на катастрофата, размествайки тела и подхвърляйки части от други самолети..."

                        Това не е основната новина в статията, само пасаж. Новината е за пристигането на първите тела в Холандия. Подчертаното е от мен. Ако разследващите (до колкото има разследващи) започнат да вадят болтчета и зъбчатки от свалени преди това военни машини - цялото разследване се компрометира. Интересна дивотия ако е вярно.
                        И как това ще стане в зона на внимание на всичките? Сигурен съм че всички вече имат сателитните снимки във висока резолюция от място на трагедия. И откъде ще се вземат части от други самолети?! Да започнем от факта че в USA и в бивш СССР са РАЗЛИЧНИ МЕТРИЧНИТЕ СИСТЕМИ!

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Сибирски, какви метрични системи бе
                          Иде реч за подхвърляне на "говна" от предишни свалени украински самолети примерно. Нещо като трика да разхвърляш на местопрестъплени един чувал косми изметени от бръснарница. После Хорейшио нека търси косъмчето на убиеца.

                          Една ламаринка да подхвърлиш обгорена с остатъци от едно взривно в/во (примерно от пзрк) при друга ламаринка обгорена от друго - времето прекарано в анализ на първата ламаринка е време не-прекарано в анализиране на правилната ламаринка. Примерно.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big.jpg
Прегледи:1
Размер:301.3 КБ
ID:5600905Натиснете снимката за да я уголемите

Име:malaysia-airlines-mh17-.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5600891Натиснете снимката за да я уголемите

Име:epaselect-ukraine-malaysia-airlines-plane-crash.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5600890

                            Тук, като че ли някой е търсил/правил нещо? Видно е, мисля, че бая тежичко парче от конструкцията е пренесено на 7-8 метра и белези от доста огън по тревата там, където на първата снимка няма признаци за такъв. Пекли са си шишчета или какво?
                            Последно редактирано от icos; 23-07-14, 18:41. Причина: допълнение
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Един болт с диаметър 22мм намерен в останки от катастрофа например, БЕ? Другото, важните детайли в самолета имат свои номера, които надлежно са занесени в базите. И по-важна новина от днеска:

                              Хага. Съветът по сигурност на Нидерландия обяви, че официално поема отговорността за разследването на катастрофата на малайзийския самолет в Източна Украйна, предаде Интерфакс.
                              Съветът по сигурност на Нидерландия ще носи отговорността за координирането на групата следователи от Украйна, Малайзия, Австралия, Германия, САЩ, Великобритания и Русия, както и представителите на Международната организация по гражданска авиация.
                              В момента международната група следователи се състои от 24 души.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EMS1_tcm92-21043.jpg
Прегледи:1
Размер:85.9 КБ
ID:5600904
                                Май данните от РР ще се окажат най-истински ако ги покажат де.
                                http://cloudpul.se/posts/big-data-ma...nes-flight-370
                                Статията е за предишния Боинг ама мисля техническите характеристики са същите.

                                Освен това ми е чудно при наличие на доста спотъри и в Украйна и Русия никъде не излезе нищо от ACARS или от радиото примерно. В радиосканера се валяха 1-2 файла ама нищо конкретно.
                                Последно редактирано от bilbo27; 23-07-14, 18:26. Причина: правопис
                                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X