Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украина

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Напротив, тъповати са, което се вижда от решенията им нерегулирани от Москва.
    От време на време постъпват умно, очевидно след стиковане с върховното командване, но когато ги оставят на самотек се оливат.
    Имам чувство, че комуникацията им не е особено добра, тъкмо поради причина секретност.
    При съвременните технологии, явно са се върнали към древните куриери - едно изпитано средство.
    С това не съм много съгласен! Ако стрелят по такива цели на собствена глава, то за какво ли си комуникират (или пък не си)?!?

    И що ми се струва сякаш нарочно този самолет се е отклонил(е отклонен) от трасето и то точно за да мине над зоната на бойни действия? Много елементарно някак си....Извинявам се ако съм пропуснал нещото, обясняващо излизането от трасето. Някога за подобни действия се вдигаха изтребители. Това пък обяснява СУ-то във въздуха.
    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украина

      Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
      ...Това пък обяснява СУ-то във въздуха.
      Вече е установено, че е имало СУ, та трябва и обяснение да му търсим?!? Нещо съм пропуснал, или....?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украина

        [B]
        Първоначално публикуван от На никой ли не му направи впечатление, че FlightAware промениха в сайта си траекториите на полетите на Боинга за дните преди инцидента, така че да не си личи, че самолета е отклоняван??? Промениха предишните маршрути така, че все едно самолетът винаги е минавал от там! И после нямало конспирации... За тяхно нещастие има хиляди screenshot-и направени на маршута и в момнта будят единствено присмех с отчаяните си опити да замажат истината! [/B
        ...
        На мен пък това ми стана интересно. Цитата е от един друг форум.

        ПП. А и новите безопасни маршрути.
        http://www.flightradar24.com/data/flights/mh4#3dbdafe
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          http://bigstory.ap.org/article/russi...-ukraine-crash

          The story of the airline tragedy that is unfolding for Russians differs starkly from the one that people are following in the West.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украина

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Вече е установено, че е имало СУ, та трябва и обяснение да му търсим?!? Нещо съм пропуснал, или....?
            Абе и то като "Бук"-а хванали са се за него и "дръж", але доказЕ нЕма.....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Ооо, ти да знаеш какви теории се развиват по руските форуми! Всички фентъзи писатели вкупом ряпа да ядат! Най-ми хареса предположението, че тъй като телата са цели, а не са се разпаднали на части след като са паднали от 10 хил. метра, то това означава, че украинците и американците са ги докарали с камиони допълнително на мястото на падането и са ги разхвърляли там. Труповете де!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Абе и то като "Бук"-а хванали са се за него и "дръж", але доказЕ нЕма.....
                Така е, възторжените статии в руските сми две седмици преди л@йното да удари вентилатора не могат да бъдат доказЕ
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                  Ооо, ти да знаеш какви теории се развиват по руските форуми! Всички фентъзи писатели вкупом ряпа да ядат! Най-ми хареса предположението, че тъй като телата са цели, а не са се разпаднали на части след като са паднали от 10 хил. метра, то това означава, че украинците и американците са ги докарали с камиони допълнително на мястото на падането и са ги разхвърляли там. Труповете де!
                  Ами дотам им стига руската фантазия- до камиончета(ГаЗ-ки или ЗиЛ-чета или някоя друга зАз-ка)!

                  Откъде да знаят горките, че телата са телепортирани чрез най-новата хамериканска технология за "проникване" в тила на врага...

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украина

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Така е, възторжените статии в руските сми две седмици преди л@йното да удари вентилатора не могат да бъдат доказЕ
                    Така е, в съда не се приемат самопризнания неподкрепени с доказателства.
                    Там някъде по-напред в темата има снимки на парчетии от самолета, ами от тях хич ми не прилича на ракетен удар, ама никак. Помолих пак там някъде напред "Сибирски" ако има снимки от изпитания на ракети да пусне,да мислим, че моя учебник по авиационна патоанатомия е по-скоро букварче за първолаци.
                    Темата със саморазрушаването по конструктивни причини много не отърва на всички страни /без Русия и Украйна/, възможна е наравно с всички други, а е задушена вкл. и тук...........
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украина







                      Дядо, много трудно се намират снимките със свалени самолети, където се вижда повреждения по тях. Знаеш си, защо е така.
                      Последно редактирано от Sibirski; 22-07-14, 18:26.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украина

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        ..
                        Темата със саморазрушаването по конструктивни причини много не отърва на всички страни /без Русия и Украйна/, възможна е наравно с всички други, а е задушена вкл. и тук...........
                        Задуши я Стрелков и Livenews, и очевидците чули гърмежа на сваления "Ан"

                        Ако е конструктивно - толкова малки парчета от саморазрушение + следите от шрапнелите?
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украина

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Така е, в съда не се приемат самопризнания неподкрепени с доказателства.
                          Там някъде по-напред в темата има снимки на парчетии от самолета, ами от тях хич ми не прилича на ракетен удар, ама никак. Помолих пак там някъде напред "Сибирски" ако има снимки от изпитания на ракети да пусне,да мислим, че моя учебник по авиационна патоанатомия е по-скоро букварче за първолаци.
                          Темата със саморазрушаването по конструктивни причини много не отърва на всички страни /без Русия и Украйна/, възможна е наравно с всички други, а е задушена вкл. и тук...........
                          В интерес на истината като изключим онова парче за което се твърди че е от пилотската кабина само структурно разрушение се вижда на снимките .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украина

                            Има видими признаци за външната намеса по консола на лявото крило, по, предположително, моторната гондола и по пилотската кабина.

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украина

                              Още за дядо.



                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Дядо, много трудно се намират снимките със свалени самолети, където се вижда повреждения по тях. Знаеш си, защо е така.
                                Мислех си за някой по-нов учебен материал, ама явно съм напред с мисленето
                                П.П. Писали сме заедно с горния ти пост - щетите са различни

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Livenews, и очевидците
                                Ако е конструктивно - толкова малки парчета от саморазрушение + следите от шрапнелите?
                                Лайфа и "очевидците" са въздух под налягане, колкото до парчета - от 10 000м и при скорост от около 900км/ч. дробилката работи здраво....ама баш шрапнел няма поне на снимките до тук.
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X