Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украина

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Сигурно е така, но в Шотландия да се опазят останки не е същото като в Украйна в зона с активни бойни действия! Да не говорим за умишлени прикривания и/или манипулации....
    Тези които правят разследванията са толкова добри че ако някой е решил да крие или манипулира ще го хванат със сигурност. Ако някой си мисли че може да замете следи се лъже жестоко.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украина

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      Тези които правят разследванията са толкова добри че ако някой е решил да крие или манипулира ще го хванат със сигурност. Ако някой си мисли че може да замете следи се лъже жестоко.
      Затова и поне аз се надявам да бъде 'широка' международна комисия с представители на всички заинтересовани. За да може да се изкажат всички гледни точки (да, случва се в окончателния доклад да има особени мнения на някой експерт). А от там нататък - всеки да си прави изводите и заключенията.
      Защото не съм чак такъв голям оптимист дали ще се изясни всичко - дори и при Локърби има известни 'мътни' факти. Не в техническото изпълнение или пък физичните процеси/последователност след детониране на бомбата, а в политически аспект...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украина

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Ако се стигне до разследване на катастрофата от спецовете няма никакъв шанс за манипулиране на останки и замитане на следи. За пример самолета от Локърби го разследваха 8 години и накрая го събраха като лего.
        Докъде стигнаха нещата с разследването с международно участие-нещо ми убягва да има яснота, или не съм разбрал...?
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Тези които правят разследванията са толкова добри .... Ако някой си мисли че може да замете следи се лъже жестоко.
          Ами не е съвсем така, като знам от моя випуск кой къде преподава и е "сър Професор" аз ъъъъъъъ........
          И понеже на два-три пъти се появи, но се отклонява въпроса за конструктивна повреда (умора на материала и подобни), този и Онзи 777 от една партида ли са, на какви летателни часове са, кой ги е поддържал и т.н. прозаични въпроси.Авиоисторията знае за разпадащите се във въздуха "Комета 4".....
          За Хънтъра : и двамата знаем че разследващия дава инфо "нагоре", а от там кой какво ще спусне...
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украина

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            ...но се отклонява въпроса за конструктивна повреда (умора на материала и подобни), този и Онзи 777 от една партида ли са, на какви летателни часове са, кой ги е поддържал и т.н. прозаични въпроси.....
            Тук се моташе някъде информация - въпреки, че не е имал никакви проблеми, си е бил дъртичък - 75х.часа, 11х цикъла.:
            The aircraft’s last maintenance check was on 11 July 2014. The next check was due on 27 August 2014. The maintenance was conducted at Malaysia Airlines’ hangar at KLIA. The aircraft had a clean bill of health.The aircraft was manufactured in July 1997, and so had 17 years in service. The aircraft had recorded 75,322 hours with a total of 11,434 cycles.
            All communication systems on the aircraft were functioning normally. The B777-200 uses the Rolls-Royce Trent-800 engine
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Не знам военните радари дали записват непрекъснато но като войник бях свръзки на ВВС и щом станцията работеше, записвачката също! Е там се записваше глас а тук е малко по-различно.
              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Ами не е съвсем така, като знам от моя випуск кой къде преподава и е "сър Професор" аз ъъъъъъъ........
                И понеже на два-три пъти се появи, но се отклонява въпроса за конструктивна повреда (умора на материала и подобни), този и Онзи 777 от една партида ли са, на какви летателни часове са, кой ги е поддържал и т.н. прозаични въпроси.Авиоисторията знае за разпадащите се във въздуха "Комета 4".....
                За Хънтъра : и двамата знаем че разследващия дава инфо "нагоре", а от там кой какво ще спусне...
                Да де ама и на Кометата и откриха защо се разпада и то не за много време. Този от Локърби го възстановиха до последният детайл вкл. и ел инсталацията. Това за профитата и техните възможности, а инфото нагоре си е в зона политика. Аз говоря само за техническата страна на въпроса.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Сепаратистите декларират нещо много важно:
                  По думите на Сергей Кавтарадзе, представител на самопровъзгласилата се Донецка народна република, бунтовниците ще получат съвети от международните експерти като например къде да изпратят влака. Той каза още, че намерените черни кутии са в отлично състояние и нямат никакви повреди.
                  А също и Яценюк:
                  По информация на Яценюк, на мястото на падането на самолета работят 810 работници, от които 355 са сътрудници на държавната служба за извънредни ситуации.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украина

                    А са де..и БТВ-то е там даже.Бахти.
                    Последно редактирано от derhunter; 21-07-14, 13:11.

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украина

                      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                      А са де..и БТВ-то е там даже.Бахти.
                      И Нова ТВ...
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украина

                        Първоначално публикуван от disko04
                        ..Нещо обаче се е объркало, дали са подхлъзнати умишлено или сами са си виновни незнам.
                        Това завинаги ще си остане тайна,
                        но пък, дори да е бил военен боинга, с къф акъл ще гърмиш над 10км.височина???? Десант от 10км.? Или бомби? Толкова ли не може да изчакаш да слезе на 3км. та тогава.
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украина

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          Толкова ли не може да изчакаш да слезе на 3км. та тогава.
                          Това чудо докато слезе от 10 на 3 км височина (в щатния си режим) ще е извън Народната Република и обхвата на БУК-а

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украина

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Това чудо докато слезе от 10 на 3 км височина (в щатния си режим) ще е извън Народната Република и обхвата на БУК-а
                            Именно, което значи,че пуцащия много е бързал.

                            Защо бързаш да свалиш обект от 10км? С какво е опасен(чак толкова че да вадиш ЗРК) толкова голям обект(очевидно не е изстребител или щурмовик) който очевидно няма да слезе на 3000м. на твоя територия.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украина

                              Първоначално публикуван от Dagobar
                              На тази база вярвам, че за виновните ще има последствия.
                              А дано, ама надали
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                ...Не в техническото изпълнение или пък физичните процеси/последователност след детониране на бомбата, а в политически аспект...
                                Kакво имаш предвид?
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X