Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

    Аз исках 22/45 а те нямат метални рами. Което не е проблем- болта така или иначе се движи метал в метал. Само да беше неръждавейка ама да го чакам сума и време, няма да стане. Тоя го имаше на витрината, готов и мене чака. За 300 пари си заслужава от всякъде. Сега се чудя да му слагам оптика или да не се занимавам с глупости.
    Чудя се следващия какъв да е. Тъпото е, че взел малка каса. Идеята беше 2 пистолета. Вече са повече от 2, че и дългоцевно идва...
    В тукашния форум на 2013 и викат "годината на оръжието". Май са прави.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #62
      От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Гледах по сайта им но не видях, та да питам... Случайно да знаеш дали предлагат и аксесоарите към Алайнъра ? Интересуват ме конкретно черната (220 грит) и сребърната (8000 грит) плочки за комплекта, както и гърбавата плочка за рикърв остриета ?
      Имат доста неща, за плочките май аз отнесох последната 8000 и черната корс. Имат точилата за рикърва със сигурност ги гледах. Отделно плочки щипки и т.н.

      Коментар


      • #63
        От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        В тукашния форум на 2013 и викат "годината на оръжието". Май са прави.
        Не ги слушай,нищо не разбират,аматьори,аз в 7:50 сутринта на 2014 си взех Сига от линка дето ти ми прати

        Юхууууу,все така да ми вьрви,револвера още не е дошьл ма той не се брои,беше 2013 като го купувах.Трябва да сьберем железаа за групова семейна снимка,да видим Дядо Мраз такова ли е или гаден орьжеен тьрговец.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #64
          От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:101.8 КБ
ID:5632545

          Непьлна семейна снимка,Дядо ви Коледа мъкне ли мъкне.

          А и през новата 2015 да продължава,годината на оптиките,револверите и евтинките патрони.

          Следващия мокър сън - Скар 16 и Калашник Арсенал САМ7,ще му скъсам брадата ако се направи на глух.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #65
            От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

            МаУееееее !!!! Ти ма прибИ! Супер семейна снимка - кротко си позеленявам от завист
            И пожелавам което си си поръчал да си дойде, че и още - дето не си си поръчал!
            Ай със здраве и кат дода да ми дадеш да пуцна по еднъжки със всяко ( после жги изчистя)

            Коментар


            • #66
              От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

              То как е трьгнало аз ще дойда преди тебе ма ще мькна само едно дьлго,че вашите Канадци там кьсичко не дават,мислим Калашник да е,нашенски

              Най-добре на неутрална територия у ВейГьз викам аз,хвьрлям ги в багажника и го пробваме дядо ти Мраз разбира ли ги или не
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #67
                От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]766119[/ATTACH]

                Непьлна семейна снимка,Дядо ви Коледа мъкне ли мъкне.

                А и през новата 2015 да продължава,годината на оптиките,револверите и евтинките патрони.

                Следващия мокър сън - Скар 16 и Калашник Арсенал САМ7,ще му скъсам брадата ако се направи на глух.
                Човеко,ей сега половината форум ще се вРъти потен нощеС сънувайки мокри сънища[emoji6] Май си слушкал много...

                П.п.Наздраве на всички по света от Пловдив,България :-)

                Коментар


                • #68
                  От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

                  АМИН!Колега за горният пост!И наздраве!
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

                    Я и другата половина да я изпотим,да вкараме и Сиговете на синовете,днес ги прострелях и ще извинявате ма са мръсни.

                    Брат,я подпри в потенето и ако има някой сух още викам да съберем дълго и късо,да се обадим на сестрата да донадене малко железа и да ги набутаме в банята за снимка.В твоята баня,аз толко място нямам

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:155.6 КБ
ID:5632554

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5632555
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #70
                      От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

                      Ми то к'во да снимам- мойте като твойте. Дядо мраз, само за последните 2 седмици, ми купи Sig P227 Tacops и Scar 16, ама едното го взимам в други ден, другото го чакам да го пратят от фабриката. Всичкото това подплатено с няколко хиляди патрона. Добра година беше, аз нямам място вече... Голяма краста!
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #71
                        От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

                        Някои деца са били по послушни, май ?

                        https://www.youtube.com/watch?v=6MD18O3GdZU
                        В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                        В. Иванов

                        Коментар


                        • #72
                          От: Дядо Мраз,Дядо Мраз е голям ………...

                          А то винаги има някой с по-голяма пушка от твойта пьк и тоя като го гледам е на сватба,неговия дядо Мраз е по-автоматичен
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X