Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тактически фенер - какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Тактически фенер - какъв?

    Ебаси машината съм си взел.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #62
      От: Тактически фенер - какъв?

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Ебаси машината съм си взел.
      Не знаеше ли? Още 2010 пуснахме подобен тест на М20.

      Ето и някой по-нови и различни тестчета със стрелба: http://olightbg.blogspot.com/2011/08...nt-update.html

      http://olightbg.blogspot.com/2011/08...perations.html

      Коментар


      • #63
        От: Тактически фенер - какъв?

        Не знаех, не съм гледал много клипчета за фенери, предпочитам да ти се доверя на теб!
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #64
          От: Тактически фенер - какъв?

          Да ви пололзвам темата малко - трябва ми нещо ТАКТИЧЕСКО за зомбира на 200 метра от тьмнозелените с трите пишки.При положение,че са им като кремвирши пишките кой фенер ще ми препорьчате да закача на карабина .308 от ритащите който да не клекне на пьрвия пьлнител,да свети яко,да става за монтаж на Пикатини,да не е с размера на табуретка и да им се видят пишките?
          Не е зор да ги осветява лунна светлина,романтика на зомби пишки няма да си устройвам,искам да свети достатьчно,че да различа трите кремвирша 3 ли са или някой инвалид с 2 се е промькнал в навалицата.Или по-кратко - да свети на 200 метра като истински.

          Темата я видях,прочетох,разбрах………..ма да не са извадили тия дни някой модел или марка фенери дето да пропусна и да се прецакам.ОЛАЙТ модел кой?2-300 метра светлина ми трябва за да видя колко не мога да стрелям.

          Мерси.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #65
            От: Тактически фенер - какъв?

            Има модели, които да ти покрият изискването за разстояние, но ако си си кьорав и с фенер и у сред бел ден ще си виждаш размазано на 200 метра.Аз на 1оо метра през деня не разбирам по прасе ли стрелям, по куче ли, или съм налетял на горския докато е клекнал до трънката да сере.Аз с очила не мога да свикна.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #66
              От: Тактически фенер - какъв?

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Има модели, които да ти покрият изискването за разстояние, но ако си си кьорав и с фенер и у сред бел ден ще си виждаш размазано на 200 метра.Аз на 1оо метра през деня не разбирам по прасе ли стрелям, по куче ли, или съм налетял на горския докато е клекнал до трънката да сере.Аз с очила не мога да свикна.
              Бе ти им се сьрдиш,че не ти пишат за фенери ми за стрелба па цели па законен лов,а виж на мен какьв ми го бодеш.Смятай 20/20,преди месец бях на преглед и си виждам,губя си бачкането ако сьм кьорав та не ми е там проблема.Плюс това дали ака зомбито в храстите или ме атакува с 3 пишки едновременно ми е все тая,аз да го светна с фенера на 200 метра пьк другото лесно.


              Кажи за фенера сега,да не ровя напразно,че за друго ровя,кажи да не са извадили някаква нова мода и да се прецакам сьс старата.





              jose някой по - хьрбав нямаше ли да викнете за тия проби с фенера,то няма откат на тоя Калашник.Ако аз стрелям ще се мята двойно повече,ще е реален теста,така в Китай не ти вьрви ревюто,ония са по 60 кила,а не 3 по 60
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #67
                От: Тактически фенер - какъв?

                Е кво да ти кажа, щом си прочел темата.Консултирай се с Хосе, да ти подбере модел.Има по неколко марки и модели дето ги правят в една фабрика, а сигурно има и доста фабрики.Избор имаш голям.Аз за момента се оглеждам за нещо, което примерно свети на по-малко разстояние, но прави максимално голямо светлинно петно(и по възможност хомогенно), ама при мене условието да се монтира на пушка не е задължително.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #68
                  От: Тактически фенер - какъв?

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  jose някой по - хьрбав нямаше ли да викнете за тия проби с фенера,то няма откат на тоя Калашник.Ако аз стрелям ще се мята двойно повече,ще е реален теста,така в Китай не ти вьрви ревюто,ония са по 60 кила,а не 3 по 60
                  Да ти кажа, точно калашника има много подъл откат спрямо различните оптични прибори и фенери. Буталото е масивно и освен в задно, чука силно и в предно положение. Това явление бързо разбива оптики, бързомерци и т.н. (особено "бюджетни" модели).

                  Коментар


                  • #69
                    От: Тактически фенер - какъв?

                    Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                    Да ти кажа, точно калашника има много подъл откат спрямо различните оптични прибори и фенери. Буталото е масивно и освен в задно, чука силно и в предно положение. Това явление бързо разбива оптики, бързомерци и т.н. (особено "бюджетни" модели).

                    Аз за Калашника не говоря,щях да мрьнкам ако бяхте избрали някое малко и леко и модерно "орьжие"дето едвам ритка.Чудя се защо след като сте избрали калашника го слагате в рьцете на някоя канара като тия пичове по снимките ми не хванете някой 60 кила с напикани гащи та да има шанс Калашника да се изяви.В моите рьце да речем отката ще е сьвсем друг,аз поддавам,откат имам с една дума,а на тоя огромния от видеото Калашника му стои като подарен



                    М22 значи,това ли се препорьчва,че гледах Олайт друго ново не са извадили и ако няма да вадят това да закачам?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #70
                      От: Тактически фенер - какъв?

                      Откъде може да си купя соларно зарядно за подобен фенер?
                      Дали ще има?
                      Моят фенер е ледсленсер за чело, към 150 лв струва, заслепява очите, но чак на 200 м не свети през нощта.
                      Ако човек е в гората, няма смисъл от фенер, понеже стеблата на дърветата правят засенчване.
                      Става само за поляна.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Тактически фенер - какъв?

                        При него гора нема, а и стените са му от картон, жена му е въоръжена, абе мъка, направо да го ожалиш...
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #72
                          От: Тактически фенер - какъв?

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          В моите рьце да речем отката ще е сьвсем друг,аз поддавам,откат имам с една дума,а на тоя огромния от видеото Калашника му стои като подарен

                          М22 значи,това ли се препорьчва,че гледах Олайт друго ново не са извадили и ако няма да вадят това да закачам?
                          Не съм толкоз голем. Даже хич...въпреки 95-те кила.
                          Според мен М22 или новият М21X-L2 са перфектният вариант. За такъв размер фенер са вероятно най-силно светещите в момента.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Тактически фенер - какъв?

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            При него гора нема, а и стените са му от картон, жена му е въоръжена, абе мъка, направо да го ожалиш...
                            Маке нЕма,гора си има ма е далече,първо ми е пустиня и после почва хубавото.Стените са от дебел картон,а жената е въоръжена с кухненски нож наточен от мен,за пищова имам патрони,пълнители,фенер с лазер,чирени,кит........ма пищов няма,револвера пък да не го смятам.Спи от страната на снайпера обаче и от 2 метра няма да пропусне,за да изравня силите днес взех черен Скар ма гол без фенер и за начало ми трябва светкавица,да се ориентирам.


                            Jose кажи от двата модела ТИ като профи кой би избрал и защо / на кратко,а аз после ще го развлача/ ако трябва да го слагаш на Калашник?За дома,за колата,за раницата,за сейфа,за плуване............имам,нямам за 200 метра на гърмяла и ммммм мно'о ми трябва
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #74
                              От: Тактически фенер - какъв?

                              Аз на калашниците съм със втория посочен от Хосе, а първия свети малко по-силно според клипче в тубата.

                              Последно редактирано от Самодържец; 14-11-13, 08:18.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #75
                                От: Тактически фенер - какъв?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Jose кажи от двата модела ТИ като профи кой би избрал и защо / на кратко,а аз после ще го развлача/ ако трябва да го слагаш на Калашник?За дома,за колата,за раницата,за сейфа,за плуване............имам,нямам за 200 метра на гърмяла и ммммм мно'о ми трябва
                                Лично мен дизайна на М21-Х L2, ми допада повече от този на М22.
                                Като функционалност нямат разлика, като сила - не се забелязва с просто око...
                                Според някой специалисти дори М21 хвърля повече от М22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X