Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Нова тема
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Аз лично така и не разбрах защо съществува този 20ти калибър . Преди десетина години един колега донесе една такава Берета и освен че пушката е доста лека и компактна друго предимство не видях .
      Няма и как да видиш, щото то други предимства просто няма.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Ами аз съм с 20к ..... ама сега ще започнете пак Аз съм виновен...... 20 ти е по бърз от 12 , не може да събира 13 нули ! само 11/00
        Стреляме с бренекета по една върбъ Колега с Бенели супернова аз с Сайгата ..... 12к б го намерихме на около 12 санта навътре в върбата 20к б влезе много на вътре не можахме да го намерим това от дистанция 50м някъде ..... повече няма да говоря !

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Абе само сте съсипали върбата.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Бягам,а междувременно някой ако знае дали има Руско 20 калиброво гладкоцевно нека си каже да не ровя па после ще сравним с Мосберга.
            Сайга. Не съм фил или фоб нито на руското нито на американското. И от двете страни се срещат добри оръжия и пълни боклуци, пък специално от прехваленият Ремингтън в 22 кал. ми се повръща. На 3 /три/ такива съм се чудил кой и защо ги е произвел. Светът е шарен и съвършени май няма...
            Последно редактирано от derhunter; 10-09-13, 13:14.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Аз лично така и не разбрах защо съществува този 20ти калибър . Преди десетина години един колега донесе една такава Берета и освен че пушката е доста лека и компактна друго предимство не видях .
              За лейди и за врАбци
              На времето ми попадна една "Бюхаг" или "Симсон" не помня вече, красота и запазена, но патрони...йок.
              Тираджиите от СОМАТ донасяха от Италия, ма само за началници
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Не съм голям фен на полуавтоматите на Мосбърг по принцип, че и де факто. Ако ще скачам на нещо различно от 12 ще скъсена успоредка калибър 10
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.



                  АК-12 в един от вариантите му.

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Сибирски , я сподели коя конфигурация на АК ти пасна лично на тебе най-добре?
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Амиииии... да е АКМ... калибър да е само 7,62Х39мм... никакви сгъваеми приклади... хромирана отвътре цевна задължително... фрезерованата кутия... вариант Н (нощен, с така наречен ласточкин хвост за окачване на оптиката)желателен, но мога и без него... механичните мерници мен са ми напълно отговарат... общо зето аз несъм от лакомиите.

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Допълнение - да е произведен в СССР или в НРБ, никакъв новодел.

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Амиииии... да е АКМ... калибър да е само 7,62Х39мм... никакви сгъваеми приклади... хромирана отвътре цевна задължително... фрезерованата кутия... вариант Н (нощен, с така наречен ласточкин хвост за окачване на оптиката)желателен, но мога и без него... механичните мерници мен са ми напълно отговарат... общо зето аз несъм от лакомиите.
                          Хм... АКМ с фрезована цевна кутия... това ще да е някаква новост.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            АКМС с фрезерованата кутия, силвупле. Българското производство, по-точно производство НРБ.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              АКМС с фрезерованата кутия, силвупле. Българското производство, по-точно производство НРБ.
                              Стана ми интересно- какво му е АКМ ското- има забавител на стрелбата на автоматиччен или ? Защото лично аз АКМ (което по условие означава щанцована цевна кутия) български производство не съм виждал. А този репортаж да не е от началото на 90 те - даже си спомням че репортерката питаше интевюирания от къде знае че автомата му е български и той и показа как на кутията пише ЕД за единичен.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение


                                АК-12 в един от вариантите му.
                                До къде я докараха с АК-12? Случайно да си бил на някое изложение където е представян? Интересно ми удобен ли е този приклад, имал ли си възможност да прикладваш с някой прототип?
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X