Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Лорда,айде да те подкрепя малко,има го и на въоръжение ,даже и в Пловдивския и Бургаския СПОР на полицията,заедно с Глог-17

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      http://www.youtube.com/watch?v=oIkFtKC7_ao

      Е сега тъкмо попаднах на едни материали, че даже отбора на Американската армия по стрелба с пистолети гърми с CZ SP-01 !

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
        Стига с това Уики, там всеки може да пише, сега мога да вляза и да го изтрия и да напиша, че Делта са със ПМ, и какво, това истина ли ще е? А за армията, че имали ЧЗ на въоръжение въобще нямам намерение да го коментирам. Дето има една приказка аз на оная си работа ли да вярвам или на тъпана. Това е с ЧЗ и армията.
        Да, всеки влиза в Уиките, и всеки ден на 50 езика го редактира! Успех!
        Ако щеш вярвай! Аз милион пъти написах, че " ЦЗ " е на въоръжение и в Армията им, и в полицията им в отделни щати още повече! На достатъчно материали по темата съм попадал през годините, пък ти/вие си спори/ете колкото искаш/те.

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Лорда,айде да те подкрепя малко,има го и на въоръжение ,даже и в Пловдивския и Бургаския СПОР на полицията,заедно с Глог-17
          Ние конкретно за Америка и Щатите спорим по темата! По-точно... не спорим! Аз пиша факти... те си мислят, че спорят и могат да ги оборят.

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            че даже отбора на Американската армия по стрелба с пистолети гърми с CZ SP-01 !
            Да, така е, това е факт и никой не го отрича. Все пак СП-01 е фаворит на много хора и е достоен конкурент на всяко едно оръжие в спортната стрелба. Клипа съм го гледал и до скоро го пазих на компа си. Но тук говорим за бойно оръжие, прието на въоръжение и на "активна служба". Я кажи сега колко войници си виждал с ЧЗ? Разбирам че си фен, в това няма нищо лошо и че защитаваш любимата си марка, ама дай да загърбим пристрастията и гледаме реално на нещата. И най-малкото може да питаш Петър и компания като обикаляха пустините колко войници са видяли с ЧЗ.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Лорда,айде да те подкрепя малко,има го и на въоръжение ,даже и в Пловдивския и Бургаския СПОР на полицията,заедно с Глог-17
              Сега се сетих, че и в пловдивското поделение на Вътрешни Войски имаше 6 бройки ЧЗ със заглушители.Произведени бяха някъде първата половина на 20век, но нито модел, ни калибър помня.

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                ЧЗ 75 е ползван от делта в един конкретен период, когато е нямало особен избор на ДА/СА пистолети с двуреден пълнител. В момента - ми не е. В самата Чехия в армекските и полицейски специализирани подразделения не е да го кажем Номер 1. А и извинете ама чак Омега серията се справи с нато теста преди да кажем 3 години. А пък специално Шадоу никога и по никакъв начин не може да бъде приет нито една армия на НАТО на въоръжение- по чисто техничесли причини.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                  Сега се сетих, че и в пловдивското поделение на Вътрешни Войски имаше 6 бройки ЧЗ със заглушители.Произведени бяха някъде първата половина на 20век, но нито модел, ни калибър помня.
                  Чз -27 в кал. 7.65. Заглушител - двукамерен - дву ламелен.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                    Да, така е, това е факт и никой не го отрича. Все пак СП-01 е фаворит на много хора и е достоен конкурент на всяко едно оръжие в спортната стрелба. Клипа съм го гледал и до скоро го пазих на компа си. Но тук говорим за бойно оръжие, прието на въоръжение и на "активна служба". Я кажи сега колко войници си виждал с ЧЗ? Разбирам че си фен, в това няма нищо лошо и че защитаваш любимата си марка, ама дай да загърбим пристрастията и гледаме реално на нещата. И най-малкото може да питаш Петър и компания като обикаляха пустините колко войници са видяли с ЧЗ.
                    О чудо... ти се съгласи с нещо поне най-накрая. Зарежи... знам какво съм видял, чул, прочел, разбрал. няма да споря по темата повече. може да вярвате на каквото пожелаете. Това няма да промени нищо.

                    П.С: Петър?! Кой Петър, че... много кучета Шаро има! Поясни.

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      ЧЗ 75 е ползван от делта в един конкретен период, когато е нямало особен избор на ДА/СА пистолети с двуреден пълнител. В момента - ми не е. В самата Чехия в армекските и полицейски специализирани подразделения не е да го кажем Номер 1. А и извинете ама чак Омега серията се справи с нато теста преди да кажем 3 години. А пък специално Шадоу никога и по никакъв начин не може да бъде приет нито една армия на НАТО на въоръжение- по чисто техничесли причини.
                      Разгеле... още някой се съгласи с нещо! Поне си призна за " Делатата ", че дори и за полицията им!
                      А относно Шадоу-а... него никой и никъде не го е намесвал в темата касаеща армия и полиция.

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Ненчев напомням - говориш със спортен стрелец - не с оператор. Петър може и нищо да не му говори .
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          Ненчев напомням - говориш съд спортен стрелец - не с оператор. Петър може и нищо да не му говори .
                          Той нека поясни кой е аджеба тоз Петър... явно има нещо в предвид, за да го споменава. Половината бригада от спец частите са минали през клуба по ИПСЦ.

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
                            Разгеле... още някой се съгласи с нещо! Поне си призна за " Делатата ", че дори и за полицията им!
                            А относно Шадоу-а... него никой и никъде не го е намесвал в темата касаеща армия и полиция.
                            Ако не си разбрал - не съм " отричащ тип". И да бъда конкретен едни от най добрите си групу нс прецизна съм ги правил с моето ЧЗ 75 БД. НО - казах по нагоре нека не смесваме спортно и служебно оръжие...
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
                              Той нека поясни кой е аджеба тоз Петър... явно има нещо в предвид, за да го споменава. Половината бригада от спец частите са минали през клуба по ИПСЦ.
                              Чак половината бригада... Я иди при Пламен и го питай какво му харесва повече - Шадоуката или ХК П7М13 ... Ама мисля знаеш отговора.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                Ако не си разбрал - не съм " отричащ тип". И да бъда конкретен едни от най добрите си групу нс прецизна съм ги правил с моето ЧЗ 75 БД. НО - казах по нагоре нека не смесваме спортно и служебно оръжие...
                                Нищо не бъркаме! Сам се съгласи, че официално е било на въоръжение и ползвано от Делтата... колкото и за кратко да е било, както и за това, че е на въоръжение и в полицейските подразделения, без значение отново колко е " номер 1 ", или не и сред тях.

                                Пламен... няма да го коментираме. Той до като си избере пищов... за 2 години смени 100 оръжия на времето. Той просто си търси подхподящо оръжие за служебните цели, което да му пасва на него самия. намерил си го е явно, това си е въпрос на личен избор. А за бригадата... добре, айде нека не е половината. 1/3 най-малко! А и факта, че инструктора им по стрелкова е там... е красноречив

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X